Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Іnternet. Створення web–сторінки, застосування мови HTML

Іnternet. Створення web–сторінки, застосування мови HTML

Назва:
Іnternet. Створення web–сторінки, застосування мови HTML
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
10,21 KB
Завантажень:
535
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА
ТЕМА: INTERNET. СТВОРЕННЯ WEB–СТОРІНКИ, ЗАСТОСУВАННЯ МОВИ HTML
МЕТА: Уміти створити нескладні Web-сторінки засобами мови HTML, а також за допомогою програм FronPage або Word.
ПЛАН:
Створити особисту Web-сторінку засобами мови HTML.
Створити Web-сторінку за допомогою Web-комповзера.
ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ:
1. Гіпертекст. Гіпертекст – це електронний документ, який містить гіперпосилання на інші документи. Гіперпосилання може мати вигляд підкресленого виокремленого кольором тексту, ри-сунка або деякого значка. Воно містить невидиму для користу-вача частину – адресу файлу чи адресу місця у документі, до якого потрібно перейти. Гіперпосилання реагує на вказівник і клацання миші. Якщо вказівник миші навести на гіперпосилання, то він набуде вигляду долоні. Якщо тепер клацнути лівою клаві-шею миші, то виконається перехід на інше місце в тексті або активізується новий файл. Такий файл може містити текст, звук чи відеозображення. Гіпертекстову технологію застосовують для подання інформації у WWW-просторі, зокрема, для роботи з Web-документами.
Web-документ зберігається і пересилається як файл з роз-ширенням htm чи html. Це звичайні текстові файли – програми, написані мовою HTML. Відображаються такі файли на екрані зовсім інакше, ніж вони виглядають у html-файлі. Для відобра-ження html-файлів використовують броузери.
Web-документ інакше називають Web-сторінкою. Броузер дає змогу легко переходити від одної сторінки до іншої за допомогою команд Вперед і Назад чи кнопок зі стрілками на панелі інстру-ментів.
Декілька Web-документів на одну тему, що є на деякому комп'ютері чи належать одному власнику, утворюють Web-вузол (інший термін Web-сайт).
2. Структура Web-документа. Типовий простий Web-доку-мент складається з текстових блоків, двох-трьох рисунків невели-ких розмірів, горизонтальних ліній та гіперпосилань. Більш склад-ні Web-документи містять фрейми (вкладені Web-сторінки), елементи керування (кнопки, перемикачі, поля діалогу), динамічні ефекти та графічні об'єкти ActiveX.
Є три типи текстових блоків: короткі (по два-три речення) текстові абзаци, списки, таблиці.
Згідно з прийнятим стандартом абзаци на Web-сторінці роз-межовуються порожнім рядком і не мають відступів у першому рядку. Абзац може бути вирівняний до одного з країв або до центру екрана. Особлива зручність перегляду інформації зумовлена тим, що в нормальному режимі на Web-сторінці немає горизонтальної смуги прокручування (а вертикальна є). Броузер автоматично масштабує горизонтальне зображення різних елементів сторінки, враховуючи характеристики монітора комп'ютера клієнта і розміри Windows-вікна, в якому демонструється документ.
Інформація на сторінці традиційно подається на сірому чи білому фоні, але її можна розмістити і на кольоровому фоні чи на фоні картинки з деякого графічного файлу.
3. Мова HTML. Для створення Web-сторінок Web-дизайнери використовують гіпертекстові Web-редактори, наприклад, HotMetal PRO, Hot Dog Рrofessional, Netscape Editor тощо, де використовується мова HTML – Hyper Text Markup Language (мова для розмічування гіпертекстових документів). Сучасні редактори FrontPage і MS Word дають змогу створювати Web-сторінки методом конструювання без застосування кодів мови HTML, оскільки коди вони генерують автоматично.
Для підготовки html-файлу можна використати текстовий редактор NotePad. Після написання програми файл потрібно зберегти на диску з деякою назвою з розширенням htm чи html. Програма мовою HTML (html-файл) має таку загальну структуру:
<HTML>
<HEAD>
<TITLE> Назва вікна Web-сторінки </TITLE>
</HEAD>
<BODY параметри>
Мене звати Валентина. Мені 20 років.
Я хочу стати Web-дизайнером.
Це моя перша Web-сторінка. Тут я можу писати будь-який текст, наприклад, про себе і мої інтереси. Пізніше я навчуся вставляти фотографії, картинки, звук, відеозображення шляхом посилання на відповідні графічні, звукові чи відеофайли. Я збережу цей файл на диску і відкрию його у броузері.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Інше на тему: Іnternet. Створення web–сторінки, застосування мови HTML

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок