Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ІНФОРМАТИКИ

КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ІНФОРМАТИКИ

Назва:
КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ІНФОРМАТИКИ
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,93 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
З ІНФОРМАТИКИ


1. Переміщення папок і файлів
Уся інформація (програми, документи, таблиці, малюнки та ін.) зберігається в файлах. Файл – найменоване місце на диску для зберігання інформації. Кожний файл має ім'я і розширення. Розширення указує на тип файлу. Ім'я файлу може мати до 255 символів. Розширення відокремлюється від імені крапкою.
Наприклад: Статут малого підприємства.doc
В імені файлу не можна використовувати такі символи:
* ? \ / | : < > "
Перед ім’ям файлу стоїть його значок, що указує на розширення (тип) файлу:– |
файли з розширенням com, exe, містять програми готові до виконання;–
файли з розширенням bat – пакетні файли;–
файли з розширенням doc – документи, створені у текстовому редакторі Microsoft Word;–
файли з розширенням xls – таблиці, створені у табличному процесорі Microsoft Excel.–
файли з розширенням bmp – малюнки, створені у графічному редакторі Paint.–
файли з розширенням wbk – копії документів (Microsoft Word), зроблені перед їх модифікацією.
Папка (каталог) – найменоване місце на диску для зберігання файлів. Ім'я папки може мати до 255 символів. Кожна папка може містити в собі інші папки, документи, таблиці, малюнки та ін. Сукупність папок утворює деревоподібну структуру (мал.). Якщо папка X входить до папки Y, то папка Х називається укладеною папкою папки Y. Значок звичайної папки зображено на мал.6. Для відкриття будь-якої папки необхідно двічі натиснути на її значку. Після цього відкриється вікно, в якому буде подано вміст цієї папки.
У разі звертання до файлу необхідно вказати його шлях. Шлях – це послідовність з імен логічного диску, папок та укладених папок, розділених символом «\».
Переміщення папок і файлів можна здійснювати різним шляхом. Найбільш популярним способом є використання для цього програми “Провідник”, яка вмонтована в операційну систему Windows.
Вікно програми (мал.) поділене на дві основні частини: ліворуч відображається дерево папок, праворуч – вміст відкритої (поточної) папки. Поруч з ім'ям кожного об’єкту (диску, папки, файлу) стоїть позначка, що указує на тип об’єкту.
Натискуючи мишею значки , можна виводити й приховувати структуру папок. Для відкриття папки слід один раз натиснути по позначці папки в лівій частині або двічі в правій. Подвійне натискання по позначці папки в лівій частині відкриває папку й показує її структуру.
Мал. Вікно Проводник– |
позначка дисководу;–
позначка диску вінчестера; –
позначка CD-ROM дисководу;–
позначка папки;–
позначка відкритої папки (поточної папки);–
папка містить укладені папки (підкаталоги), що можуть бути показані;–
папка містить укладені папки і вони показані.
Для переходу на один рівень угору (у папку, яка містить поточну папку) використовується кнопка на панелі інструментів або клавіша Backspace. Щоб перейти на один і більше рівнів угору або на інший диск можна використати прихований перелік на панелі інструментів Адрес. Перейти до попередньої папки, яка була відкрита, можна за допомогою кнопки , а повернутися – . Приховані переліки містять імена папок, які були відкриті у поточному сеансі. Для переходу до будь-якої з них, слід вибрати у переліку її ім’я. Для виведення панелі інструментів і рядку стану слід увімкнути відповідні режими в меню Вид.
Вміст відкритої папки можна подати в 5-х станах: Крупные значки, Мелкие значки, Список, Таблица, Как Web-станица. Для переходу поміж станами використовуються прихований перелік на панелі інструментів або пункти меню Вид. Для сортування файлів по имени, по типу, по размеру, по дате необхідно в контекстному меню або меню Вид вибрати пункт Упорядочить значки, а після цього тип сортування.
Для запуску програми слід виконати подвійне натискання на імені файлу, що містить програму. Якщо двічі натиснути ім’я будь-якого іншого файлу, то завантажиться програма, яка обробляє цей файл, а в її вікні – цей файл.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ІНФОРМАТИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок