Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Форматування абзаців. Архівація

Форматування абзаців. Архівація

Назва:
Форматування абзаців. Архівація
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
26,75 KB
Завантажень:
168
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Контрольна робота
Форматування абзаців. Архівація


План
1. Вступ
2. Форматування абзаців.
3. Деякі відомості про архівацію.


ВСТУП
Якщо перефразувати відому народну мудрість, комп'ютер сьогодні — це не розкіш, а необхідність. Сотню років тому освіченою вважалася людина, яка вміє читати й писати, а сьогодні поняття « грамотність » містить у собі обов'язкове вміння користуватися ком-п'ютером: чи то вдома, чи то на роботі, чи то в процесі навчання. І — ніде правди діти! — далеко не кожен із тих, хто сьогодні працює за комп'ютером, уміє раціо-нально використовувати всі можливості ПК (персо-нального комп'ютера).
Комп'ютер не є простим апаратом. Однак освоїти роботу з ним по плечу кожному, хто цього насправді бажає.
Дуже важливо засвоїти, що кожній людині комп'ю-тер потрібен для виконання конкретних (як правило, елементарних) функцій. Наприклад, секретар найчасті-ше створює текстові документи й роздруковує їх. Бух-галтер працює з програмами обліку. Студенти або шко-лярі запускають навчальні програми. Домогосподарки розкладають пасьянси й грають у різноманітні ігри. Хтось складає електронні фотоальбоми або музичні ко-лекції. Хтось займається аматорським відео і створює домашню відеотеку. Усім тією чи іншою мірою необхід-не вміння користуватися Інтернетом тощо.
Неможливо перелічити всі можливості комп'ютера. Це різні завдання, які вимагають різного рівня вмінь і знань. Однак об'єднує їх одне — загальні принципи ко-ристування комп'ютером. А точніше — загальні прин-ципи користування програмним забезпеченням ком-п'ютера.
Основне завдання того, хто вчиться працювати з ПК, — освоїти загальні принципи влаштування комп'ю-тера й навчитися діяти усвідомлено. Чим більше ви пра-цюватимете з комп'ютером, тим швидше зрозумієте, що експеримент і ваша ініціатива (а не механічне натискан-ня клавіш) — це головні складові ефективного навчан-ня. Освоївши загальні принципи роботи, ви одержите широкі можливості для їх творчого застосування, а сучасне програмне забезпечення надасть для цього всі (буквально всі!) можливості.
Зрозуміло, кожен використовує комп'ютер для власних цілком конкретних цілей. Однак існує цілий ряд традиційних функцій, що виконуються за допомо-гою програм ПК. Це насамперед робота із самою опе-раційною системою Windows, яка допомагає здійсню-вати загальну взаємодію з комп'ютером: як з його програмним, так і з апаратним забезпеченням. Першо-рядною в умінні користуватися комп'ютером є також робота з текстом, що включає його набір, форматуван-ня, роздрукування, переклад з іноземних мов тощо. У цьому користувачеві допоможуть програми — тек-стові редактори, зокрема Word, а також програми-перекладачі.
Неможливо уявити сучасні комп'ютерні знання без навичок роботи в Інтернеті та з електронною поштою. Важливою є також антивірусна гігієна комп'ютера.
За допомогою комп'ютера також можна грати в ігри, дивитися відеофільми, телевізійні програми, слухати музику й багато чого іншого. За допомогою Інтернету та електронної пошти можна миттєво одержувати до-ступ до потрібної інформації і просто спілкуватися з людьми по всій земній кулі...
Отже, ви переконалися в тому, що близьке знайом-ство з комп'ютером просто необхідне сучасній людині? Тоді настав час братися за навчання. І нехай воно буде для вас успішним!
ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ КОМП'ЮТЕРА
Кілька десятиліть тому, коли комп'ютери тільки-но з'явилися на світовому ринку як продукт, призначений для індивідуального користування, всі вони виглядали практично однаково: велика коробка з начинкою із плат, зверху — дисплей, дуже схожий на звичайний ламповий телевізор, громіздка клавіатура, іноді з роз'ємами для пам'яті. Власне кажучи, у той час комп'юте-ри не використовувалися в домашньому побуті, тому їхні покупці — переважно представники великих нау-кових і військових підприємств — насамперед зверта-ли увагу на потужність і можливості машини, а не на її дизайн, тобто зовнішній вигляд.
Однак незабаром комп'ютерна техніка перестала бути привілеєм винятково вчених та військових.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Інше на тему: Форматування абзаців. Архівація

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок