Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інтерфейс настільної видавничої системи PAGEMAKER 7.0

Інтерфейс настільної видавничої системи PAGEMAKER 7.0

Назва:
Інтерфейс настільної видавничої системи PAGEMAKER 7.0
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,48 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
ПРАКТИЧНА РОБОТА №1
ІНТЕРФЕЙС НАСТІЛЬНОЇ ВИДАВНИЧОЇ СИСТЕМИ PAGEMAKER 7.0
1.1 Мета роботи
Освоїти порядок запуску видавничої системи РаgеМаkеr і завершення роботи з нею. Вивчити інтерфейс користувача.
1.2 Програма роботи
- Запуск видавничої системи і звершення роботи з нею
- Ознайомлення з інтерфейсом користувача
1.3 Основні теоретичні відомості
Запуск РаgеМаkеr 7.0
Видавнича система РаgеМаkеr 7.0. запускається одним із способів:
- З допомогою головного меню Windows. Для цього кліком миші на кнопці Пуск відкрити головне меню Windows. В ньому вибрати пункт Програми, а потім, переходячи в меню наступних рівнів, знайти пункт меню Adobe РаgеМаkеr 7.0.
- За допомогою даної редакційної системи, якщо він є на робочому столі Windows.
- Одночасно із запуском файла документа створеного в РаgеМаkеr 7.0.
1.3.2. Запуск РаgеМаkеr 7.0. першим способом
Після запуску на екрані монітора з'являється інтерфейс користувача РаgеМаkеr (рисунок 1.1). Вгорі розташований рядок заголовка, в якому знаходиться назва даної програми. Якщо при цьому відкритий і файл публікації (документа), то там знаходиться і назва файлу (у випадку, якщо вікно документа розкрито на весь екран).
Рисунок 1.1 – Інтерфейс користувача РаgеМаkеr 7.0.
Ліворуч від назви програми знаходиться кнопка системного (віконного) меню. З його допомогою можна управляти положе-нням і розмірами вікна. В правій частині рядка, як і в інших Windows - додатках, є три кнопки управління вікном: кнопка згортання вікна, кнопка розвертання вікна на весь екран або відновлення попередніх розмірів, кнопка закриття програми. На екрані присутня Панель инструментов. В ній представлені всі інструменти програми РаgеМаkеr. Призначення інструментів і методика роботи з ними буде розглядатись детальніше на подальших заняттях. Палітру інстру-ментів можна перемістити в будь-яке місце на екрані.
Якщо, наприклад, вибрати пункти меню Файл, Новый, то відкривається діалогове вікно «Параметры докумен-та» (рисунок 1.2). В ньому слід задати необхідні параметри публікації і клінути на кнопці «Да» на екрані в межах вікна програми з'являється вікно документа (рисунок 1.3).
Рисунок 1.2 – Діалогове вікно «Параметры докумен-та»
Рисунок 1.3 – Інтерфейс РаgеМаkеr з вікном документа
Завдання: виконати дану операцію. На даному етапі можна залишити установки, задані за замовчуванням.
На даному етапі можна залишити установки, задані за замовчуванням. Вікном документа є т.з. Монтажный стол. Він використовується для тимчасового зберігання елементів публікації. Об'єкти, розташовані на монтажному столі, видні з будь-якої смуги. Вони не належать сторінкам пу-блікації і на друк не виводяться.
Частину робочого столу займає Печатная страница. На ній розташовуються текстові та ілюстративні документи, що входять в публікацію. Зверху і зліва на монтажному столі є Линейки. Вони використовуються для вимірювання розмірів і точного розташування елементів публікації на сторінці.
В нижній лівій частині розташовується піктограма сторінки-шаблона. З її допомогою можна перейти на сторінку-шаблон. Всі елементи, розміщені на ній, відображаються на всіх смугах публікації, створеної на цьому шаблоні.
Праворуч піктограми сторінки-шаблона розташовується поле управління сторінками. Воно відображає нумерацію сторінок, задану в діалоговому вікні «Параметры документа». Для переходу на іншу сторінку потрібно клікнути на пік-тограмі даної сторінки. Праворуч і внизу вікна є лінії прокрутки.
В місці перетину горизонтальної і вертикальній ліній знаходиться значок початку координат у вигляді пунктирно-го перехрестя. Він служить для встановлення початку коорди-нат. За замовчуванням початок координат (нульова точка) знахо-дится на рівні верхнього лівого кута сторінки при односто-ронньому друці або на рівні верхньої межі і середини розвороту для двосторонньої публікації. При необхідності початок координат можна перемістити в інше місце. Для цього потрібно за допомогою миші перемістити перехрестя в потрібне місце.
Завдання: виконати переміщення початку координат.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Інтерфейс настільної видавничої системи PAGEMAKER 7.0

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок