Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення власної Web-сторінки

Створення власної Web-сторінки

Назва:
Створення власної Web-сторінки
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Методичні вказівки
до виконання
лабораторної роботи №4 "Створення власної Web-сторінки"
1. Мета роботи:
Метою та завданнями цієї лабораторної роботи є:
· опанування головних принципів створення Web-сторінок;
· використання головних елементів мови HTML;
· набуття практичних навичок по створенню Web-сторінок.
2. Порядок виконання роботи:
2.1. Підготовка до виконання роботи (попереднє ознайомлення з методичними вказівками до лабораторної роботи та опрацювання теоретичного матеріалу за конспектом лекцій і рекомендованою літературою - п. 8.1.).
2.2. Отримання допуску до виконання роботи (контрольні запитання для допуску до роботи - п. 7.1.).
2.3. Виконання типового навчального завдання (п. 4.).
2.4. Виконання  індивідуального завдання (п. 5.).
2.5. Захист роботи (запитання до захисту роботи - п. 7.2.
3. Короткі теоретичні відомості:
WWW-технології
WWW, W3 – система для доступу до гіпертекстової та гіпермедіа-інформації (як, утім, і до будь-якої іншої, але суть саме в "гіпер"). Спочатку проект WWW зародився в CERN, європейському центрі фізики високих енергій у 1990, але згодом переріс рамки співтовариства вчених-фізиків. Перші програми, що демонструють роботу системи, були закінчені в 1992 році для комп'ютера NeXT. За декілька років, що минули з тих пір, система WWW переможно пройшла практично по всіх операційних платформах, включаючи від самих примітивних (MS-DOS).
Цей сервіс здійснив революцію у відображенні інформації шляхом прямого зв'язку мультимедіа-файлів (зображень, аудіофайлів, відеофайлів). World Wide Web знаходиться на "вершині" Інтернет і для здобуття глибоких знань у галузі Web необхідно розумітися в Інтернет технологіях.
World Wide Web (WWW або Web) є найбільшим сховищем інформації в електронному вигляді з усього світу. Іншими словами, Web – це мільйони зв'язаних між собою документів (Web-сторінок), які розташовані на комп'ютерах усього світу. Документи зберігаються на комп'ютерах, які називають Web серверами. Звернення до даних у Web відбувається за допомогою спеціальної програми WWW-клієнта, яка називається програмою перегляду або "броузером" (від англ. Browse). Користувач підключається до серверу Web і робить запит на конкретний документ. Сервер надає цей документ і користувач може його переглянути за допомогою броузера. Один сервер може відповідати на велику кількість запитів користувачів. Ви можете переглядати тексти, графіку, відеоролики та слухати аудіокліпи шляхом звернення до різних вузлів Web.
Окрім цього, використовуючи броузер можна користуватися майже всіма можливостями Інтернет з єдиної програми. Різноманітні програми, що забезпечують роботу з різними сервісами Інтернет, також використовуються, тому що вони надають кваліфікованим користувачам більш широкі можливості роботи з відповідним сервісом. Використання Інтернет за допомогою WWW-броузера є досить зручним тому, що в цьому випадку навігація здійснюється за однаковими принципами незалежно від того який сервіс ви використовуєте (WAIS, Gopher, FTP, Telnet).
Представлення інформації у WWW базується на можливостях так званих гіпертекстових посилань (hyperlinks). WWW – це гіпертекстова інформаційна система. Термін "гіпертекст" означає, що в текстовому файлі вмонтовані автоматичні зв'язки з іншими текстовими файлами, які носять додаткову або споріднену інформацію. У гіпертексті деякі слова є виділеними (підкреслені або виділені іншим кольором), що означає зв'язок з іншим документом. Ви можете переглянути цю інформацію засобами, які надає вам програма-клієнт. Якщо ви користуєтесь програмою з графічним інтерфейсом, то вам потрібно лише підвести "мишку" до слова, яке вас зацікавило і натиснути клавішу. Ви автоматично отримаєте ту частину інформації з іншого файлу, яка має пряме відношення до предмету, з яким ви мали справу в попередньому файлі. Цей інший файл у свою чергу може мати гіпертекстові посилання на інший файл. При цьому користувач може навіть не здогадуватися, на якому сервері знаходиться той чи інший документ, яка його електронна адреса.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Інше на тему: Створення власної Web-сторінки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок