Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Сформувати файл „В” ,що містить інформацію про книги по програмуванню

Сформувати файл „В” ,що містить інформацію про книги по програмуванню

Назва:
Сформувати файл „В” ,що містить інформацію про книги по програмуванню
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
7,11 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
ЗМІСТ
Стор.
1. ЗАВДАНЯ ___________________________________________7
2 ВСТУП ______________________________________________8
3. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ МОВИ С++_______________________10
3. ОБ’ЄКТНО-ОРІЄНТОВАНЕ ПРОГРАМУВАННЯ_________12
4. ТЕКСТ ПРОГРАМИ__________________________________16
5. ВИСНОВКИ_________________________________________21
6. ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ_______________22
ЗАВДАННЯ
Сформувати файл „В” ,що містить інформацію про книги по програмуванню : порядковий номер запису, прізвище автора , назва книги, назва видавництва, алгоритмічна мова, рік видання. Записати у файл „ВІ” список книг , виданих видавництвом „Просвіта” після 1990 року, а також кількість книг по мові С. Ці дані також вивести на екран . Забезпечити можливість поповнення файлу „В” з клавіатури, а також вилучення обраних по порядковому номеру записів. Після модифікації файлу „В” таблиця, яка виводиться на екран і файл „ВІ” повинні оновлюватися автоматично. Забезпечити можливість відновлення попередньої версії модифікованого файлу.
Вступ
Важливим етапом в розвитку програмування стало створення і широке розповсюдження мови С++. Ця мова, зберігши засоби, стала загальновизнаним стандартом для написання системних і прикладних програм мови С (процедурно-орієнтована мова), ввела в практику програмування можливості нового технологічного підходу до розробки програмного забезпечення, що одержало назву "об'єктно-орієнтоване програмування". Упровадження в практику програмування об'єктно-орієнтованої парадигми дає розвиток нових областей інформатики, значне підвищення рівня технологічності створюваних програмних засобів, скорочення витрат на розробку і впровадження програм, їх повторне використання, залучення в процес розширення інтелектуальних можливостей ЕОМ. Об'єктний підхід інформаційного моделювання наочних областей все більш успішно застосовується як основа для структуризації їх інформаційних віддзеркалень і, зокрема, баз знань.
С++ - це мова програмування загального призначення, добре відома своєю ефективністю, економічністю. Вказані переваги С++ забезпечують хорошу якість розробки майже будь-якого виду програмного продукту. Використання С++ як інструментальної мови дозволяє одержувати швидкі і компактні програми. У багатьох випадках програми, написані на С++, порівнянні за швидкістю з програмами, написаними на мові асемблера.
Перерахуємо деякі істотні особливості мови С++:
С++ забезпечує повний набір операторів структурного програмування;
С++ пропонує незвичайно великий набір операцій. Багато операцій С++ відповідають машинним командам і тому допускають пряму трансляцію в машинний код. Різноманітність операцій дозволяє вибирати їх різні набори для мінімізації результуючого коду;
С++ підтримує покажчики на змінні і функції. Покажчик на об'єкт програми відповідає машинній адресі цього об'єкту. За допомогою розумного використання покажчиків можна створювати ефективно виконувані програми, оскільки покажчики дозволяють посилатися на об'єкти тим же самим шляхом, як це робить ЕОМ. С++ підтримує арифметику покажчиків, і тим самим дозволяє здійснювати безпосередній доступ і маніпуляції з адресами пам'яті.
Проте, слід зазначити, що переваги мови С++ стають очевидними при реалізації великих програмних проектів.


1 ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ МОВИ С++
1.1Функція Main
Кожна програма написана на мові С++ повинна містити функцію main.
Тіло функції main, береться у фігурні дужки { }.
Загальна структура функції main така:
main()
{
/* Код, реалізуючий main */
}
 
1.2 Директиви Include
У більшість програм на С++ підставляються один або декілька файлів, в основному в самий початок коду головної функції main.
Поява директив
#include <файл_1>
#include "файл_2"
...
#include <файл_n>
призводить до того, що препроцесор підставляє на місце цих директив тексти файлів файл_1, файл_2 ..., файл_n відповідно.
Якщо ім'я файлу укладено в кутові дужки <...>, то пошук файлу проводиться в спеціальному розділі файлів, що підставляються.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Інше на тему: Сформувати файл „В” ,що містить інформацію про книги по програмуванню

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок