Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Системне програмування та операційні системи

Системне програмування та операційні системи

Назва:
Системне програмування та операційні системи
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
11,86 KB
Завантажень:
17
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
з дисципліни
“Системне програмування та операційні системи”


ПЛАН
Диспетчер програм. Використання диспетчера програм в OC Windows, Windows NT.
Мови програмування низького і високого рівня. Мова програмування Асемблер.
Особливості побудови локальних комп’ютерних мереж для багатопроцесорних систем.
Використання гарячих клавіш в OC Windows і Unix.


1. Диспетчер програм. Використання диспетчера програм
в OC Windows, Windows NT
Для завантаження системи Windows досить у будь-якім місці ввести в командному рядку ДОС ім'я програми - win.
Диспетчер програм займає в середовищі Windows центральне місце і запускається автоматично при завантаженні Windows. Завершення роботи з Windows здійснюється тільки шляхом завершення роботи з Диспетчером програм.
Диспетчер програм сам є програмою, що працює в середовищі. У цьому відношенні він схожий на всі інші програми-додатки. У той же час диспетчер програм керує іншими програмами, дає можливість користувачу запускати наявні і підключати нові додатки, упорядковувати їхнє положення й організовувати їхню взаємодію.
Для закінчення сеансу роботи з Windows можна просто закрити вікно диспетчера програм: виконати команду Закрити з його контрольного чи меню двічі клацнути на кнопці контрольного чи меню натиснути ALT + F4.
Будь-який додаток повинний входити в ту чи іншу програмну групу. Диспетчер програм дозволяє створювати нові і видаляти непотрібні програмні групи, підключати нові і видаляти непотрібні програми-додатки з будь-якої групи, переносити додатка з однієї групи в іншу.
Програмна група у вікні може знаходитися в двох станах:
Мінімізована група. Вона представляється іконою групи додатків, що теж може знаходитися тільки в межах вікна Диспетчера програм. Мінімізація вікна програмної групи еквівалентна його закриттю.
Відкрита група. Вікно програмної групи відкрито на екрані. Тому що воно є вікном документа, тобто дочірнім вікном Диспетчера програм, то завжди розташовується в межах батьківського вікна.
Вікно програмної групи містить ікони програм-додатків, об’єднаних по якій-небудь ознаці.
Диспетчер програм за допомогою команд меню Файл дозволяє виконувати не тільки установку, але і реорганізацію і видалення непотрібних програмних груп і додатків.
Рис. 1 Меню "Файл"
Відкрити. Ця команда відкриває обрану програмну групу (коли вона мінімізована, тобто представлена груповою іконою у вікні диспетчера програм), чи завантажує обраний додаток в активній програмній групі.
Ця команда виконується також подвійним щигликом мишкою на відповідній іконі.
Перемістити... і Копіювати... . Ці команди доступні, тільки якщо мається хоча б одне відкрите вікно програмної групи, і призначені відповідно для переміщення і копіювання обраного додатка в іншу програмну групу (але можна й у вихідну групу).
Швидше і наочніше всього ці операції виконуються за допомогою мишки: варто підчепити курсором ікону потрібного додатка і перетягнути її у вікно необхідної групи (якщо ця група мінімізована, те "покласти" ікону додатка, що перетаскується, на ікону програмної групи). У результаті додаток у вихідній групі зникне і з'явитися в новій групі. Для копіювання потрібно в процесі перетаскування іконки тримати натиснутої клавішу Ctrl .
Видалити - команда відноситься до обраного додатка в активному вікні групи або до обраної групи, коли усі вони мінімізовані чи активне групове вікно порожнє. Гаряча клавіша - Delete.
Рис. 2
Властивості - команда дозволяє переглянути параметри, що задають обраний об'єкт, - програмну чи групу додаток і внести необхідні зміни.
На Рис. 2 показана панель Властивості групи програм для опису програмної групи, що містить всього два поля: Опис і Файл групи.
Параметр Опис задає назва програмної групи, що з'являється в заголовку відкритого групового вікна і під його іконою.
Рис. 3
Другий параметр задає ім'я файлу, у якому зберігаються всі дані про цю програмну групу, причому повинний бути зазначений повний шлях до цього файлу.
На Рис. 3 наведена панель Властивості програмного елемента, що описує обраний додаток.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Інше на тему: Системне програмування та операційні системи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок