Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> інша робота: Word. Побудова таблиць і діаграм.

Загрузка...

Word. Побудова таблиць і діаграм. / сторінка 2

Назва:
Word. Побудова таблиць і діаграм.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,13 KB
Завантажень:
528
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
У цей момент ще можна робити зміни в таблиці — діаграма змінюватиметься автоматично.
Тип діаграми можна змінити за допомогою команди Тип діаграми з контекстного меню діаграми або одноіменної кнопки на панелі інструментів. А можна нічого не змінювати, закрити вікно таблиці і клацнути на чистому полі десь у документі. Через мить стовпчикова діаграма буде там. Тепер можна змінити розміри діаграми чи її розташування, повернути об'ємну діаграму тощо.
Діаграма — це об'єкт, який активізують (вибирають, виокремлюють) клацанням мишею один раз у його межах. Якщо двічі клацнути, отримаємо доступ до всіх елементів діаграми. Активний елемент буде оточений маркерами (чорними прямокутниками), перетягуючи які можна змінювати розміри об'єкта. Повертати стовпчикову діаграму можна методом перетягування маркера, що позначає кут області побудови діаграми.
Перемістити діаграму можна, якщо вказівник миші набуває над нею хрестоподібного вигляду зі стрілками — тепер можна натиснути на ліву клавішу і перетягнути об'єкт на нове місце. Якщо діаграму звичайним способом перемістити не вдається, то її спочатку потрібно помістити в кадр командою Вставити Кадр. Щоб переміщати таблиці, їх потрібно створювати в середині кадру.
Задача 1
Деяка фірма планує рекламний розпродаж трьох видів товарів і сповіщає про це у рекламному повідомленні. Створити таблицю 1 з назвою Наші нові ціни, де буде чотири стовпці з заголовками Наші товари, Назва 1, Назва 2, Назва 3 і два ряди даних, що мають назви Сьогодні, Завтра. Побудувати діаграму для створеної таблиці. Назви товарів і ціни (цілі числа) ввести довільні, наприклад, так:
Наші товари | ВАЗ-2104 | ВАЗ-2105 | ВАЗ-2109
Сьогодні | 8200 | 8800 | 9800
Завтра | 7800 | 8200 | 8990
Задача 2
Вибори президентів, ректорів вузів, депутатів, лідерів партій і молодіжних організацій, старост груп тощо супроводжуються опитуванням про шанси претендентів. Створити таблицю 2 з назвою Шанси претендентів, де навести дані про шанси декількох претендентів (зі 100%) станом на вчора і сьогодні. Прізвища чотирьох претендентів ввести довільні, наприклад, своїх друзів. Числові дані будь-які, але сума в рядку повинна дорівнювати 100. Така таблиця буде містити п'ять стовпців з такими заголовками: Прізвище, конкретні прізвище 1, прізвище 2, прізвище 3, прізвище 4 і три рядки, останні два починаються з назв рядів даних: Вчора, Сьогодні. Створити діаграму за заданою таблицею.
Задача З
Створити таблицю 3 з назвою Мої друзі, де є п'ять-шість стовпців і деяка, невідома заздалегідь, кількість рядків з даними про ваших друзів. Заголовки стовпців: Прізвище, Ім'я, Місто, Адреса, Телефон тощо. Дані ввести довільні. Оформіть таблицю якнайкраще.
Хід роботи:
Запустіть текстовий редактор.
Створіть новий текстовий документ, натисніть 5-6 разів на клавішу вводу і перемістіть курсор назад на початок сторінки.
Ведіть заголовок таблиці: Таблиця 1. Наші нові ціни. Заголовок вирівняйте по правому краю і перейдіть на новий рядок.
Вставте таблицю. Таблиця Вставити таблицю Задайте кількість стовпців і рядків ОК.
Введіть дані у таблицю і відцентруйте їх. Виділіть усю таблицю і натисніть відповідну кнопку на панелі інструментів.
Вставте діаграму. Зробіть відступ від таблиці, клацнувши під нею. Виділіть усю таблицю і виконайте команди: Вставити Рисунок Діаграма. Закрийте вікно електронної таблиці. Якщо потрібно, змініть розміри чи перемістіть діаграму методом перетягування.
Для розв’язування Задачі 2 нарисуйте таблицю з потрібною кількістю рядків і стовпців. Тип ліній – подвійна, товщина – 1мм, колір – зелений тощо.
Введіть дані у таблицю і відцентруйте їх.
Відцентруйте дані по вертикалі. Виберіть дані і скористайтеся командою Вирівнювати… з їх контекстного меню або кнопками панелі Таблиці і межі.
Вставте діаграму для таблиці 2.
Введіть заголовок для таблиці 3.
Введіть текст для таблиці 3.
Текст треба вводити, наприклад, так (дані вводьте свої):
Прізвище, Ім’я, Місто, Адреса, Телефон
Гнатик, Богдан, Львів, Наукова 66/22, 643455
Фаст, Сашко, Івано-Франківськ, Дерельна 23/76, 334455
Снігур, Ігор, Івано-Франківськ, Вовчинецька 196/23, 33330
Перетворіть текст у таблицю.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3 
Інше на тему: Word. Побудова таблиць і діаграм.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок