Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення власних Web-сторінок

Створення власних Web-сторінок

Назва:
Створення власних Web-сторінок
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
12,41 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Створення власних Web-сторінок
Мета роботи:
опанування головних принципів створення Web-сторінок;
використання головних елементів мови HTML;
набуття практичних навичок по створенню Web-сторінок.
8.1 Короткі теоретичні відомості
Що таке HTML? Термін HTML (HyperText Markup Language) означає "мова маркування гіпертекстів". Першу версію HTML розробив співробітник Європейської лабораторії физики елементарних часток Тім Бернерс-Ли.
З часу створення першої версії HTML перетерпів деякі зміни. Как і багато чого іншого в комп'ютерному світі, версії, чи специфікації, HTML виявилися пронумерованими. Відомі специфікації 2.0, 3.0 і 3.2. Поточну специфікацію HTML завжди можна знайти на сервері W3C ().
Що Вам знадобиться для освоєння HTML?
Для освоєння HTML по даній лабораторній роботі Вам знадобляться дві речі:
Любий браузер, тобто, програма, придатна для перегляду HTML-файлів. Мені особисто дуже подобається Internet Explorer, тому саме його команди я і буду приводити, описуючи операції з браузером.
Любий редактор текстових файлів, що підтримує російську мову в обраному Вами кодуванні. Якщо на Вашому комп'ютері встановлений Windows, цілком підійде Notepad.
Ми будемо використовувати текстовий редактор для підготовки HTML-файлів, а браузер — как інструмент контролю за зробленим.
Свої перші HTML-файли Ви будете розробляти в себе на локальному диску. Іншими словами, комп'ютер, на якому Ви будете займатися, може і не мати підключення до Інтернет. При цьому той самий *.htm-файл може бути одночасно відкритий і в Notepad, і в Internet Explorer. Зберігши файл в Notepad, просто натисніть кнопку "Просмотр в виде HTML" в Internet Explorer, щоб побачити ці зміни реалізованими в HTML-документе.
Створення професійної Web-сторінки, безумовно, вимагає найрізноманітніших знань у таких областях, як Web-програмування, комп'ютерна графіка, дизайн, психологія сприйняття, реклама і т.д. Проте, дедалі більше і більше людей створюють, і часом цілком успішно, свої Web-сторінки для самих різних цілей - професійного спілкування і публікації результатів своїх наукових чи творчих пошуків, реклами, пошуку друзів.
Організувати публікацію своєї Web-сторінки можна безко-штовно на таких серверах, як yandex.ru, geocities.com і ряді інших.
Засоби створенняWEB-сторінок
Умовно інструменти створення HTML сторінок можна розділити на 3 групи.
Модулі розширення - це програмні компоненти (plug-ins), що вмонтовуються в розповсюджені програмні продукти для конвертування даних, створених у цих продуктах, у HTML формат. Приклади таких модулів: Microsoft Word Viewer для перегляду документів у doc форматі, Microsoft Excel Viewer, Adobe PDF Viewer для перегляду файлів у форматі PDF.
Автономні редактори HTML. Цю групу засобів створення HTML сторінок можна умовно розділити на дві великі категорії: графічні і програмні редактори. Працюючи з графічними інструментами, ви маєте справу зі сторінкою в режимі відповідності (WYSIWIG - What You See Is What You Get; Що ви бачите, те й одержите) - вона з'являється такою, якою буде у вікні браузера. Програма вбудована в сторінку, але схована від автора, що не працює з нею прямо. У свою чергу програмні редактори виводять на екран як основне представлення сторінки вихідний текст мовою HTML, надаючи при цьому в розпорядження автора могутні засоби генерації коду, що рятують від необхідності писати його вручну.
Приклади засобів: FrontPage (Microsoft), Netscape Navigator Gold, Netscape Communicator (Netscape CommunicationsCorp.), HoTMetaL Pro (SoftQuad Inc.), WebEdit Professional Edition (SmartDesk Inc.).
Спеціалізовані засоби створення Web-сторінок
Створення професійних HTML-сторінок вимагає використання спеціальних засобів редагування. Сучасні вимоги, пропоновані до засобів розробки Web-сайтів, містять у собі:
Повну візуальну розробку Web-сторінок.
Підтримку каскадних таблиць стилів.
Використання сучасних скриптових мов, таких як JavaScript і т.д.
Генерацію Dynamic HTML для різних браузерів.
Засобу наочного дизайну таблиць і фреймів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Інше на тему: Створення власних Web-сторінок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок