Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення повідомлень в середовищі WinCC

Створення повідомлень в середовищі WinCC

Назва:
Створення повідомлень в середовищі WinCC
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,51 KB
Завантажень:
17
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Практична робота
Створення повідомлень в середовищі WinCC


Мета роботи: навчитися створювати повідомлення в середовищі WinCC.
Теоретичні відомості:
Система повідомлень WinCC детально інформує про аварійні і робочі стани в процесі. Вона цілеспрямовано показує поточний стан і історію процесу. Таким чином, система повідомлень сприяє своєчасному розпізнаванню критичних ситуацій і допомагає істотно скоротити простої або уникнути їх.
Реєстрація аварійних повідомлень (Alarm Logging) забезпечує реєстрацію і архівування подій з можливістю їх відображення і обслуговування. Ви можете вільно вибирати блоки, класи, вигляд, спосіб відображення і протоколювання повідомлень. Підтримку при проектуванні вам нададуть майстер системи (System-Wizard) і діалоги. Для відображення повідомлень при роботі системи використовується управління аварійними повідомленнями Alarm Control (елемент управління ActiveX), який міститься в наборі об'єктів Графічного дизайнера і може бути буксируванням вміщений в зображення і параметризований.
Генерування повідомлень в WinCC*
Бітовий спосіб формування повідомлень
При використанні цього способу WinCC контролює зміну фронту вибраних двійкових змінних і формує на основі цього повідомлення. Таким способом можна формувати повідомлення з будь-якої автоматизованої системи.*
Кодова посилка з повідомленням
У з'єднанні з системами автоматизації SIMATIC S5 і SIMATIC S7 можливо централізоване управління повідомленнями, включаючи централізоване квантування в контролері. Оскільки мітка події зберігається в контролері, то досягається найкращий дозвіл для мітки часу (хронологічна послідовність повідомленні). Ще одна перевага полягає в тому, що WinCC не повинен циклічно опитувати біти: у відповідь на подію контролер посилає кодову посилку.*
Аналогові змінні
WinCC дозволяє також контролювати граничні значення аналогових змінних. Аналоговим змінним можна призначати будь-які нижні і верхні кордони, при порушенні яких видається повідомлення, що визначається його номером. Крім того, є можливість визначити гістерезис в абсолютних одиницях або в процентах. Повідомлення, для яких визначений гістерезис, видаються не відразу при досягненні граничного значення, а тільки тоді, коли фактичне значення змінною перейде кордон на величину гістерезиса.*
Групові повідомлення
Проектувальником можуть вільно визначатися групові повідомлення. Групове повідомлення з'являється, коли в черзі стоїть одне з поставлених йому у відповідність окремих повідомлень (логічне АБО). Воно йде, коли більше за жодне з окремих повідомлень немає в черзі. Групові повідомлення дають скорочене уявлення про режим повідомлень. Групові повідомлення при необхідності також можуть квантуватися системою автоматизації.
Способи квантування
Поряд з індивідуальним квантуванням в зображенні повідомлення або через контролер, реалізоване також групове квантування. При цьому WinCC автоматично звертає увагу на те, щоб квантувались тільки видимі повідомлення. Цим гарантується, що оператор перед квантуванням бачив ці повідомлення.
Архівування повідомлень
Короткочасні архіви можуть містити до 10 000 повідомлень. Вони можуть вестися у вигляді кільцевого архіву в головній пам'яті або на жорсткому диску. Критерій вибору задає, які повідомлення повинні, зокрема, архівуватися. Короткочасні архіви ведуться у вигляді кільцевого буфера. При цьому завжди віддаляються самі старі записи.
Послідовний (довготривалий) архів служить як продовження короткочасного архіву. Послідовний архів в принципі знаходиться на жорсткому диску і може бути спроектований як кільцевий архів або як нескінченний архів. Кільцевий архів, в залежності від доступного простору на носії даних, може приймати повідомлення від тегів, кількість яких може дійти до 65535. Тут також за допомогою критерію вибору може бути визначене розпорядження для архівування. Нескінченні архіви обмежені вільною місткістю жорсткого диска, що тільки є.
Опція Storage [Зберігання] робить можливою переміщення архівів на інший носій і зворотно, а також експорт архівів в форматі CSV.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Створення повідомлень в середовищі WinCC

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок