Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Монітор. Створення, відкривання, збереження файлу

Монітор. Створення, відкривання, збереження файлу

Назва:
Монітор. Створення, відкривання, збереження файлу
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
8,76 KB
Завантажень:
314
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
з інформатики
на тему:
Монітор. Створення, відкривання, збереження файлу


1. Монітор
Монітор – це пристрій візуального подання даних. Основними характеристиками монітора є розмір екрану по діагоналі, який вимірюється в дюймах; роздільна здатність. Якість зображення визначається також типом відеоадаптера монітора -– спеціального пристрою, який управляє виводом зображення. Тип адаптера визначає розміри екрана в пік селах, кількість кольорів графіки.
Яскравість монітору - параметр, показующий максимальну і мінімальну можливість зазначення яркості білого фону на екрані монітора. Потенціально він показує можливість роботи з монітором при, різноманітних значенням в зовнішній освітленості. Чим більше діапазонів регуліровки цего параметра, тим в більших діапазонах освітленості ви зможете роботи. Однак великі діапазони не означають «ергономічність», так як для очей просто шкідливо робити як при дуже низьких, так і при дуже великих освітленостях. Тому цей параметр не входить в ітогові оцінки «Зображення» і «Ергономічна безпечність». А всі пробні монітори могли б проізводити зображення з яркістю 100 кд/м, яка і відповідає рекомендаційній освітленості робочого місця – 250 лк.
Ця оцінка характерихує якість монітора з точки зору ергономіки. Максимальне значення – 10 балів. В неї не входять суб'єктивні оцінки. Ця оцінка являється показником зручності, безпечності роботи з монітором, а также об'єктивної якості зображення.
Дисплей призначено для відображення інформації на екрані електронопроменевої трубки. Він користується відеоконтролером (відеоадаптером), який знаходиться в системному блоці. Відеоконтролер містить свою особисту пам'ять яку називають відеопам'яттю. Все, що ми бачимо на екрані дисплея, знаходиться у відеопам'яті.
В текстовому режимі на екрані виводяться тільки символи, які закодовані кодами. Звичайно на екрані розміщуютья 25 рядків по 80 символів.
В графічному режимі на екран виводиться будь-яке зображення. Елементами його є точки (пікселі).
Основні характеристики дисплея: роздіільна здатність; кількість кольорів (палітра) та розмір екрана.
В текстовому режимі весь екран дисплея розбивається на прямокутники розміром 8х8 точок, інколи – 9х14.
Пам'ять знакогенератора в сучасних ПК заповнюється автоматично при завантаженні ОС і в подальшому її вміст може змінюватись програмним шляхом. Це дозволяє користуватись на одному комп'ютері різними алфавітами, в яких поряд із стандартними для кожного ПК набірами символів (букв англійського алфавіту, цифри, розділові знаки, можуть бути інші)
Дані з відеопам'яті періодично зчитуються, перетворюються у відеосигнали і відображають на екрані дисплея. Перетворення кодів відеопам'яті у відеосигнал здійснюється відеоадаптером.
Відеокартка (відеоадаптер, відеоконтлорер) – це плата призначена для формування зображення на монітори на основі інформації яку передає процесор.
Інформація може відображуватись в текстовому і графічному режимі.
Текстовий: - інформація виводиться по символах для збереження одного символа використовуються 2 Байти. Перший байт – це код символа. Другий – колір символа, яскравість та колір фону.
В сучасній ОС текстовий режим використовуєтсья головним чином при запуску старих програм під DOS.
При роботі в графічному режимі зображення виводиться по пікселях. В режимі межа VGA (Video Graphic Arroy). Один піксель моделюється 4-ма бітами.
Зображення будується 2=16кольорами. В режимі Super VGA (SVGA) – зображення може представлятися 8-ма (2=256 кольорів), 16(2=65536 кольорів), 24,32 (16 млн. кольорів) бітами. Для вибору кількості кольорів використовуються режими High Color (16 біт).
В графічному режимі екран моделюється різними наборами точок по вертикалі і горизанталі.
У режимі супер межа можливі розрішення 640х4800, 800х600, 1024х768, 1152х864, 1280х1024, 1600х1280. Чим більше кількість точок тим чіткіше зображення.
Для високого розрішення необхідна потужна відеокарта, якісний монітор.
Монітор є джерелом практично усіх видів електромагнітного випромінювання (радіації).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Інше на тему: Монітор. Створення, відкривання, збереження файлу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок