Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення однотабличних форм

Створення однотабличних форм

Назва:
Створення однотабличних форм
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
7,27 KB
Завантажень:
234
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Лабораторна робота
Створення однотабличних форм


Теоретичні відомості
Форми є основним засобом створення діалогового інтерфейсу користу-вача для роботи з базою даних. Через форми можна здійснювати введення, перегляд і редагування даних бази, проводити обчислення.
Для побудови форм у MS Access використовується Form Design (Конструктор форм). Форма в режимі Form Design (Конструктор форм) має такі області: Detail (Область даних), Form Header (Заголовок фор-ми), Form Footer (Примітка форми), що утворюються за допомогою команди меню View/Form Header/Footer (Вигляд/Заголовок/Примітка форми).
Області форми можуть містити різні графічні об’єкти: обчислювані поля, кнопки, елементи оформлення, текст, рисунки.
Графічні об’єкти, пов’язані із записами таблиць і призначені для відображення даних деякого поля, називаються елементами керування. Основні типи елементів керування такі: Text Box (Поле), List Box (Поле із списком), Combo Box (Список).
Графічні об’єкти, не пов’язані з таблицями, призначені для створення макета форми і містять об’єкти, що включаються у форму, надписи цих об’єктів, заголовки.
Для налаштовування форми в цілому та окремих її елементів використовується команда меню View/Properties (Вигляд/Властивості) або команда Properties (Властивості) контекстного меню.
При побудові форм використовуються панелі інструментів Form Design (Конструктор форм) і Formatting (Form/Report) (Формат (Фор-ма/Звіт)). Доступ до кнопок панелі форматування відкривається при виділенні рамки елемента керування. Для відображення будь-якої панелі інструментів потрібно виконати команду View/Toolbars/ Customize (Вигляд/Панелі інструментів/Налаштовування) і у вікні Customize (Налаштовування) на вкладці Toolbars (Панелі інструментів) вибрати потрібні панелі. Крім панелей інструментів, при побудові форм використовується Toolbox (Панель елементів), яка викликається командою View/Toolbox (Вигляд/ Панель елементів) або через кнопку Toolbox (Панель елементів) панелі Form Design (Конструктор форм).
Для створення форми за допомогою майстра потрібно у вікні бази даних у групі Objects (Об’єкти) вибрати елемент Forms (Форми), після чого активізувати значок Create form by using wizard (Створення форми за допомогою майстра). Можна також натиснути на кнопку New (Створити) панелі інструментів вікна бази даних і у діалоговому вікні New Form (Нова форма) вибрати команду Form Wizard (Майстер форм). Майстер дозволяє включати окремі поля у форму, вибирати стиль її оформлення.
Однотабличну форму можна створити за допомогою вибору у вікні New Form (Нова форма) одного з таких режимів: AutoForm: Columnar (Автоформа: у стовпець), AutoForm: Tabular (Автоформа: у рядок), AutoForm: Datasheet (Автоформа: таблична). Створені таким чином форми включають всі поля таблиці і не дають можливість вибрати стиль оформлення.
Для створення форми з діаграмою на основі вибраних полів таблиці у вікні New Form (Нова форма) вибирається команда Chart Wizard (Діаграма). Команда PivotTable Wizard (Зведена таблиця) призначена для створення зведеної таблиці PivotTable Microsoft Excel на основі таблиць або запитів MS Access.
Для створення форми в режимі конструктора потрібно у вікні бази даних у групі Objects (Об’єкти) вибрати елемент Forms (Форми), після чого активізувати значок Create form in Design view (Створення форми в режимі конструктора). Вибрати режим конструктора можна також у діалоговому вікні New Form (Нова форма). У нижній частині цього вікна вибирається таблиця, на основі якої створюється форма.
Уведення тексту заголовка у форму здійснюється за допомогою кнопки Label (Надпис) панелі елементів. Для створення командної кнопки, за допомогою якої можна виконати перехід по записах, використовується інструмент Command Button (Кнопка) панелі елементів. Після натискання, переносу кнопки курсором миші в потрібне місце й задання рамки, відкриється вікно Command Button Wizard (Створення кнопок). У цьому вікні у групі Categories (Категорії) вибираємо рядок Record Navigation (Переходи по записах), у групі Actions (Дії) — рядок Go to Next Record (Наступний запис).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Інше на тему: Створення однотабличних форм

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок