Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Світле майбутнє з Інтернетом

Світле майбутнє з Інтернетом

Назва:
Світле майбутнє з Інтернетом
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,60 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
План

1. Зародження всесвітньої мережі.

2. Віртуальна цивілізація.

3. Хто шукає, той знайде.

4. Сторінки в Інтернеті, які цікаво відвідати.

5. Інтернет появиться в небі.

6. Фантастика, що стане реальністю.

7. Створено віртуальний університет.

1) У 1962 р. два комп’ютери були з’єднанні між собою за допомогою мережі “ARPANEТ”. Принципи цього з’єднання досі є основою Internet. Проте деякі фахівці не погоджуються, що цю подію можна називати народженням всесвітньої павутини, бо тоді спільноти користувачів, як такої, ще не було. На початку 1970 року мережа “ARPANET” складалася з 10 вузлів у містах США, однак водна з’єднувала тільки різні комп’ютери, а не різні мережі. В 1974 році було запроваджено протокол, що забезпечує взаємодію комп’ютерних мереж. І лише 1 січня 1983 року можна вважати народження Internet.

2) Огляд новітніх досягнень комп’ютерних технологій дає можливість констатувати: віртуальний світ – уже не вигадка фантастів, а цілком реальне явище, яке розвивається за законами природи, бо навіть має всі ознаки реального суспільства. Уже без перебільшення можна стверджувати, що виникла окрема цивілізація – у всесвітній комп’ютерній мережі Інтернет. Зробивши стрибок завдяки створенню та втіленню технологій тримірного зображення і звуку, 3-D світи існують без територіальних та часових обмежень.

Це не лише графічні зображення, роздивлюючись які крізь стерео окуляри, глядач має ілюзію трьохмірності. Це стало можливим завдяки створенню спеціальної мови для веб-програм В.Р.М.Л. (Virtual Reality Modeling Language). Нині є кілька десятків віртуальних світів, у яких кожний охочий, опанувавши спеціальні програми в Інтернеті, може створити свій власний світ. Тут відкриваються широкі можливості поспілкуватися з людьми, з якими в реальному житті цього зробити не вдавалося б. І якщо ще не давно спілкування було можливим лише у текстовому вигляді, то останні розробки дозволяють озвучувати повідомлення різними голосами в режимі реального часу. Це чудова

нагода познайомитися із сотнями інших культур світу, знайти море друзів чи однодумців, нарешті – кохання, яке, до речі, може стати зовсім не віртуальним. У віртуальному просторі можна не лише відпочивати, але працювати. Словом, людина має можливість створити себе такою, якою вона б хотіла бути. У віртуальному світі сором’язливий інвалід-підліток перетворюється в сильного красивого героя, а дівчинка “сіра мишка” – у чарівну красуню. Дім вашої мрії можна перебудувати та переобладнати за лічені години на будь-який смак і стиль. За допомогою встановлених веб-камер, що безперестанку передають інформацію, ви можете відвідати африканський зоопарк, поглянути на гладінь озера Лох-Несс, а вже наступної хвилини зануритись у пошуки потрібної книги у Національній бібліотеці України ім.Вернадського. Звичайно, можна вважати віртуальний світ таким собі варіантом психологічного захисту, найпростішої втечі від дійсності, чимось схожим на процес створення свого світу.

3) Той, хто хоч раз намагався знайти у всесвітній мережі Інтернет справді потрібну і корисну інформацію, знає, як непросто це зробити. Спробуйте, наприклад, знайти зображення молодого Моцарта або матеріали про Тунгуський метеорит. Звичайно портрет генія десь у нетрях “комп’ютерної павутини” таки є. Але щоб віднайти якісне зображення доведеться з не одною і навіть не двома пошуковими системами. Багато компаній створює власні пошукові системи, але ідеальної системи нині на жаль немає. Але з року в рік вони все кращі і кращі. У декотрих із них, як-от у системі “Webcrawler” (www.webcrawler.com.), для пошуку використовуються бази інших “шукалок”. До прикладу, бази “Yahoo” (www.yahoo.com.), “Intoseek” (http:// intoseek.go.com.), “Lycos” (www.lycos.com), “Excite” (www.excite.com.) і “HotBot” (http://hotbot.lycos.com.). Але при цьому губиться простота використання цієї “шукалки”. До того ж на запит одержуєш дуже багато інформації зайвої. Цій справі вам зарадять бази “шукалок”, що спеціалізуються на конкретній тематиці. Прикладом такої бази може бути пошукова система “Uni-search” (www.unisearch.com.), вона має просторий і водночас дуже функціональний інтерфейс. Ця “шукалка” дає можливість шукати у сайтах присвячених іграм та мультимедіям, новинам і бізнесу. Нещодавно з’явилася дуже цікава, нова версія пошукового роботу – “Aport-crawler”. На відміну від попередниць, вона працює вдвічі швидше, може самотужки налаштуватися на швидкість оновлення окремих сторінок, а також перевіряти ті сайти, які найчастіше оновлюються. Ще цікава система “Diamandteam” (www.diamandteam.ru) - своєрідний довідник пошукових систем, у якому є їх опис і адреса. Є також числовий рейтинг професійності цих систем. Загляньте на цей сайт і самі виберіть вартісну, професійно-оформлену пошукову систему. Єдина, але суттєва вада цього сайту – він не завжди може завантажитися.

4) http://kirkorov.jumpfun.com. – тут знайдете аудіо записи з радіо мікрофона Кіркорова, записані в той час, коли в залі звучить “фанера”. Це справді варто почути!

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Світле майбутнє з Інтернетом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок