Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Засоби комунікації Windows 95

Засоби комунікації Windows 95

Назва:
Засоби комунікації Windows 95
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,90 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
В стандартний комплект поставки Windows 95 OSR2 входять наступні комунікаційні програми: Internet Explorer 3.0, Internet Mail, Internet News, Microsoft Netmeeting, Hyper Terminal, Dialer, Direct Connection, Telnet.

Web-броузер Internet Explorer 3.0 став першим переглядачем інтернет-сторінок розроблений Microsoft, що підтримує технології ActiveX, Java, Frames, HTML 4.0. В Internet Explorer вперше застосовану новий вид меню – яке має продовження в усіх пізніших від нього продуктах Microsoft – Coolbar, спеціальний вид панелі інструментів, яка дозволяє додаткові операції (розміщення малюнків на панелі інструментів тощо). Розробниками максимально спрощено роботу в переглядачі – достатньо вказати вид під'єднання до інтернет (Dial-up, Local Area Network чи під'єднання вже існує) а також вказати адресу проксі-сервера, якщо вона існує, і в полі url можна набирати адресу web-вузла і відправлятися в мандри по всесвітній павутині. Серед меню та панелей інструментів більшість стандартних команд web-броузера – відкрити файл(File-Open file), зберегти як (File – Save as), друк, параметри друку (File – Print, Print properties), пошук на сторінці, копіювання, виділення (Edit – Find, Copy, Select All), перегляд в вигляді HTML (View - document source), параметри (View - properties) та інші. Добре організована підтримка Shortcuts на web-сторінки (Links). Internet Explorer підтримує переважну більшість розповсюджених протоколів передачі данних - http, ftp, gopher, socks, secure, дозволяє виставлення рівня безпеки, власної та сторінкової ідентифікації.

Програми Internet Mail i Internet News призначені для перегляду та відправки почти та повідомлення груп новин. В пізніших версіях від Microsoft (Windows 98) ці дві програми об'єднано в одну – Microsoft Outlook. Програма Internet Mail настроюється аналогічно як і Internet Explorer, додатково вводиться адреса серверу почти (SMTP i POP3 протоколи), в Internet NEWS - адреса серверу новин (NNTP протокол). В переглядачі почти організовано поділ на папки – Inbox, Outbox, Deleted Items, Send Items, в яких зберігаються відповідно вхідна почта, підготована до відправки, знищена, відправлена, реалізовано наступні команди – New Message, Reply , Reply to all, Send and Receive, Delete, Adress book та інші – відповідно нове повідомлення, відповісти автору, відповісти всім, доставити і відправити пошту, знищити, адресна книга (спеціальна програма для запису адрес інших користувачів). Структура програми Іnternet News – стандартний поділ за конференціями з використанням майже тих же команд, що й в Internet Mail.

Програма Microsoft Netmeeting призначена для проведення інтернет конференцій з використанням відео та аудіо можливостей. Для нормальної передачі данних потрібен fullduplex музична плата. Також програма підтримує використання відеокамер. В розвинутих країнах цей сервіс став дуже популярним. Цікавими також є можливості спільного використання програм на віддалених комп'ютерах. Передбачено можливісь простого чату – переговори за допомогою спільного текстового вікна та спільної графічної дошки. Microsoft Netmeeting використовує сервер ils.microsoft.com хоча в ньому також передбачено можливість прямого з'єднання через телефонну лінію за допомогою модема, та за допомогою нуль-модема. В принципі для нормального використання програми потрібно не нижче ніж 28800 бод модем, або нуль-модем кабель з встановленною якнайвищою швидкістю. В останньому випадку не можуть бути використанні найпростіші методи зв'язку com-com чи lpt-lpt які підтримують дос драйвери interlink та interserv, але які не підтримуються Windows.

Програма Hyper Terminal – стандартна 32 розрядна версія звичайного модемного терміналу – програми для зв'язку двох комп'ютерів за допомогою двох модемів з використанням апаратних протоколів. Програма є дуже простою в використанні. Підтримується передача та прийом файлів за допомогою більшості існуючих протоколів (XModem, Ymodem, Kermit тощо). Організовано дозвон до комп'ютерів за допомогою ярликів. Досить недоробленим виглядає процес прямого спілкування користувачів на віддалених комп'ютерах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Засоби комунікації Windows 95

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок