Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення однотабличної бази даних

Створення однотабличної бази даних

Назва:
Створення однотабличної бази даних
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,04 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Лабораторна робота
Створення однотабличної бази даних


Теоретичні відомості
Запуск програми MS Access здійснюється за допомогою команди Start/ Programs/Microsft Access (Запуск/Програми/Microsft Access). Після запуску виводиться діалогове вікно, що дозволяє почати створення бази даних вибором параметра New Database (Нова база даних). Створення бази даних можна також почати за допомогою команди File/New (Файл/Створити) або кнопки New (Створити) на панелі інструментів Database (База даних). У діалоговому вікні New (Створення) на вкладці General (Загальні) потрібно активізувати значок Database (База даних). У списку, що випадає Save in (Папка) діалогового вікна File New Database (Файл нової бази даних) потрібно вибрати каталог, в якому буде розміщений файл нової бази даних, задати ім’я цього файлу і натиснути на кнопку Create (Створити). В результаті відкриється вікно нової бази даних, в якому представлені всі об’єкти, що можуть бути створені у базі даних: таблиці, форми, запити, звіти, сторінки, макроси й модулі. Об’єкти різних типів можуть об’єднуватися у групи, що представлені у розділі Groups (Групи).
Для створення таблиці бази даних потрібно у вікні бази даних вибрати об’єкт Tables (Таблиці) і натиснути на кнопку New (Створити). У вікні New Table (Нова таблиця) потрібно вибрати один із режимів створення таблиці. При виборі режиму Design View (Конструктор) з’являється вікно Table1:Table (Таблиця1:Таблиця), в якому визна-чається структура таблиці: склад полів, їх імена, тип даних кожного поля, ключі та інші властивості полів.
Для визначення поля у стовпчиках Field Name (Ім’я поля), Data Type (Тип даних), Description (Опис) задаються відповідно його ім’я, тип даних і короткий коментар. У розділі Field Properties (Властивості поля) на вкладці General (Загальні) задаються властивості поля: FieldSize (Розмір), Format (Формат), Caption (Підпис), ValidationRule (Умова на значення), ValidationText (Повідомлення про помилку) та ін. На вкладці Lookup (Підстановка) вибирається тип елемента керування: Text Box (Поле), List Box (Список), Combo Box (Поле зі списком).
MS Access допускає використання таких типів даних полів:
· Text (Текстовий);
· Memo (Поле Мемо);
· Number (Числовий);
· Currency (Грошовий);
· Date/Time (Дата/Час);
· AutoNumber (Лічильник);
· Yes/No (Логічний);
· OLE Object (Поле об’єкта OLE);
· Hyperlink (Гіперпосилання);
· Lookup Wizard… (Майстер підстановок...).
Кожна таблиця в базі даних повинна мати унікальний (первинний) ключ, який може складатися з одного або декількох полів. Для визначення ключа потрібно виділити відповідні поля і на панелі інструментів Table Design (Конструктор таблиць) натиснути на кнопку Primary Key (Ключове поле).
Після визначення структури таблиці її потрібно зберегти за допомо-гою команди File/Save (Файл/Зберегти) або кнопки Save (Зберегти) панелі інструментів конструктора. У вікні Save As (Збереження) задається ім’я таблиці.
Безпосереднє введення даних у таблицю здійснюється в режимі таблиці. Перехід у режим таблиці з режиму конструктора виконується через кнопку View (Вигляд) на панелі інструментів або виконанням команди View/Datasheet (Вигляд/Режим таблиці).
Параметри відображення таблиці на екрані змінюються за допомогою команд меню Format (Формат) або панелі інструментів Formatting (Datasheet) (Формат (Режим таблиці)). Операції зміни вигляду таблиці можна виконувати за допомогою миші. Наприклад, для зміни ширини стовпця курсор миші встановлюється на лінію, що розділяє імена стовпців, після чого границю стовпця можна перемістити в потрібне місце. Для зміни висоти рядка курсор миші встановлюється на границі між записами в області маркірування записів, після чого границя рядка переміщається на потрібну відстань. При цьому змінюється висота всіх рядків таблиці.
Зміна структури таблиці здійснюється в режимі конструктора, хоча такі операції, як зміна імені, додавання, вилучення неключових полів, можна виконувати в режимі таблиці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Створення однотабличної бази даних

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок