Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Автоматизація управлінських процесів на сучасних підприємствах

Автоматизація управлінських процесів на сучасних підприємствах

Назва:
Автоматизація управлінських процесів на сучасних підприємствах
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
23,11 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Автоматизація управлінських процесів на сучасних підприємствах.
 


Під автоматизованим робочим місцем розуміють професійно-орієнтовну систему технічних, програмних, інформаційних, методичних і технологічних засобів, які забезпечують роботу користувачів інформації на ЕОМ у реа-лізації їхніх функцій. АРМ менеджера - людино-машинна система, яка повинна задовольняти такі вимоги:
безпосередній доступ менеджера до машинних засобів обробки інформації;
наявність засобів автоматичного збирання, реєстрації, контролю та зберігання даних;
ефективний доступ до інформації, її оперативна обробка та відображення;
забезпеченість роботи в інтерактивному режимі в про-цесі вдосконалення та розвитку АРМ повинна задовольняти оперативний доступ користувача до бази даних інших ЕОМ;
досить висока продуктивність обчислювальної системи, що забезпечує прийнятий час реакції на дію користувача.
АРМ менеджера розробляють для аналізу, характеристик попиту населення на товари з метою визначення ефективних шляхів його прогнозування, складання обґрунтованих замовлень і заявок торгівлі на постачання товарів промисловістю.
Згідно з рівнем об'єкта управління в ієрархічній струк-турі управління народним господарством, можна виділити такі типи АРМ для працівників:
центральний орган управління;
органи управління галузями народного господарства й АРМ працівників підприємств.
Підрозділи АРМ працівників центральних органів управління згідно з функціональною ознакою дають змогу виділити АРМ для працівників окремих міністерств, відомств, вищих органів управління.
Галузеві АРМ розрізняють за сферою застосування: промислова, непромислова, наукова та ін.
У промисловій сфері закладений галузевий принцип управління, у непромисловій - використовують АРМ праців-ників торгівлі, споживчої кооперації, транспорту, будівництва.
У науковій сфері створюються АРМ працівників науково-дослідних, проектно-пошукових та дослідно-конструкторських організацій.
Найбільш широко впроваджують АРМ працівників підприємств, оскільки підприємства є основною ланкою народного господарства. Розрізняють АРМ працівників оптових і роздрібних торговельних, промислових, сільськогосподарських, заготівельних підприємств, підприємств громадського харчування та ін.
Згідно з функціями управління, АРМ поділяють на такі типи:
перші керівники (особи, які приймають рішення (ОПР);
функціональні працівники апарату управління; референти;
проектувальники (конструктори, програмісти, технологи та ін.);
навчальні.
АРМ перших керівників забезпечують автоматизацію управлінської праці. Програмне забезпечення має бути націлене на реалізацію таких функцій:
накопичення та зберігання агрегованої інформації, яка характеризує стан торговельно-господарської діяльності об'єкта управління;
оперативний облік, контроль і аналіз даних торговельно-господарської діяльності підприємств і організацій, підпорядкованих управлінню торгівлі і споживчій спілці;
формування варіантів рішень для функціонування розвитку підприємств і організацій, підпорядкованих управлінню торгівлі та споживспілці;
інформаційне обслуговування керівників управління торгівлі й споживчої спілки при прийнятті оперативних рішень та проведенні нарад.
АРМ функціональних працівників апарату управління орієнтовані на специфіку роботи відділів і управлінь, також споживчої спілки й реалізують функції створення і ведення баз даних, розв'язання функціональних завдань підрозділів при підготовці та прийнятті рішень. У цій групі доцільно виділити такі АРМ: бухгалтера, економіста (плано-вика), менеджера, бухгалтера з ревізії і контролю.
У зв'язку з різноманітністю функцій, які використовують спеціалісти однієї професії, кожне з таких АРМ поділяють на підгрупи спеціалізованих АРМ. Наприклад, АРМ бухгалтера з обліку товарів і тари, із заробітної плати, з розрахунків та ін.; референта, орієнтоване на збирання й підготовку інформації для прийняття рішень та управління процесами реалізації рішень.
АРМ проектувальників АСУ розраховані на створення і ведення баз даних розв'язування задач, проектних рішень та впровадження їх; навчальні АРМ - на автоматизоване і про-ектне навчання працівників торгівлі на АРМ спеціалістів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Інше на тему: Автоматизація управлінських процесів на сучасних підприємствах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок