Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Power Point. Створення презентацій на базі власного шаблону

Power Point. Створення презентацій на базі власного шаблону

Назва:
Power Point. Створення презентацій на базі власного шаблону
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,74 KB
Завантажень:
687
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Лабораторна робота
Тема: « Power Point. Створення презентацій на базі власного шаблону ».
Мета: Навчитись створювати найпростішу презентацію. Мати уявлення про мультимедіа. Ознайомитися з типовою професійною презентацією.
План:
1. Створити презентацію з декількох слайдів (5).
2. Ввести в презентацію графічні об'єкти.
3. Продемонструвати презентацію.
4. Ознайомитися з професійною презентацією з колекції.
Теми для створення шаблону:
1. Погода (регіони України).
2. Візитка 1 (власна).
3. Візитка 2 (навчальний заклад).
4. Запрошення 1 (на весілля).
5. Запрошення 2 (на випускний вечір).
6. Порода (тварини).
7. Реклама товару.
Теоретичні відомості:
Презентація — це набір слайдів, де є текст, графічні об'єкти, рисунки, кнопки, тощо. Презентація може містити звук, відео та анімацію — три основні компоненти мультимедіа. Її демонструють на екрані монітора комп'ютера чи на великому екрані у залі за допомогою проекційної панелі і проектора.
Створюють презентації для того, щоб ілюструвати доповіді, рекламні повідомлення, демонструвати проекти тощо.
Для створення і демонстрації презентацій призначена програма PowerPoint, яка дає змогу, зокрема, використати в презентації мультимедійні ефекти.
Презентацію можна створити трьома способами:
1) вручну як нову презентацію: Файл Створити Загальні вибрати Нова презентація ОК;
2) за допомогою зразків типових презентацій, вибираючи потрібну тему з колекції програми: Файл Створити Презентації Вибрати назву презентації ОК;
3) за допомогою майстра автозмісту: Файл Створити Вибрати закладку Презентації Майстер автозмісту ОК Далі Вибрати зразок презентації з меню, наприклад, Загальні Далі Вибрати Доповіді Далі Вибрати Презентація на екрані Далі Увести заголовок презентації і своє прізвище Далі ГОТОВО.
Після того, як майстер закінчить роботу, структуру презентації можна редагувати, застосовувати форматування та анімаційні ефекти. Можна переглянути демонстрацію і зберегти її у файлі з розширенням ppt.
Під час першого запуску програми отримаємо вікно, де описані дії можна виконати простіше.
Є багато зразків оформлення слайдів (шаблонів), що даються на закладці Дизайни презентацій (Шаблони в Office-2000) команди Створити тощо. На закладці Презентації є зразки гото-вих презентацій на теми: особиста сторінка, інформація відділу кадрів, стандартна доповідь, оголошення, реклама, опис проекту, погані новини, структура компанії, майстер автозмісту тощо.
Нескладну презентацію зручно готувати в режимі слайда чи структури слайда. Потрібний режим задають натисканням на одну з кнопок, які є в лівому нижньому куті екрана (рис. 1). Режимів (і кнопок) є п'ять, а саме: 1) слайдів (звичайний); 2) структури; 3) впорядкування; 4) приміток; 5) показу (перегляду, демонстрації).
У режимі слайдів, який використовують найчастіше, можна редагувати слайд традиційними засобами: вводити (вилучати, зміню-вати) текст, вставляти (переміщати, збільшувати, зменшувати) об'єкти, надавати їм певні властивості. У режимі створення слайдів пере-йти від слайда до слайда можна за допомогою вертикального бігунця у смузі прокручування.
Рисунок 1 – Вікно програми PowerPoint.
Ознайомимося зі структурою слайда. Слайд може містити заголовок і основний текст у вигляді маркованих списків, де висвітлюються пункти чи план доповіді, запитання, основні ідеї, назви й адреси фірм тощо.
У слайді можуть бути різні об'єкти: рисунки, діаграми, фотографії з файлів, таблиці з Excel, ефекти зі словами з WordArt, заготовка таблиці Word (усе це вставляють командою Вставити), а також елементи мультимедіа: анімаційні (рухомі) ефекти, відеокліпи, звук з файлу чи дикторський текст. Звук, зокрема, вставляють командами Вставити Кіно (звук) Звук з файлу чи Записати звук.
Оскільки одним з основних елементів слайда є маркований список, то особливу увагу треба звернути на кнопки Підвищити та Понизити рівень елемента списку, які забезпечують відступи. Рівнів (відступів) може бути до п'яти. Відступи поліпшують спри-йняття тексту.
Щоб привернути увагу слухачів, у слайдах застосовують анімаційні ефекти до заголовка, тексту чи інших об'єктів на слайді за допомогою відповідних кнопок на панелі інструментів Ефекти анімації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Power Point. Створення презентацій на базі власного шаблону

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок