Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> сОРТУВАННЯ ТА ФІЛЬТРування ДАНИХ У ТАБЛИЦІ

сОРТУВАННЯ ТА ФІЛЬТРування ДАНИХ У ТАБЛИЦІ

Назва:
сОРТУВАННЯ ТА ФІЛЬТРування ДАНИХ У ТАБЛИЦІ
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,94 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Лабораторна робота
сОРТУВАННЯ ТА ФІЛЬТРування ДАНИХ
У ТАБЛИЦІ


Теоретичні відомості
В режимі таблиці можна здійснювати сортування записів за одним або декількома полями, а також фільтрування записів у відповідності із заданими умовами відбору.
Для сортування записів у порядку зростання або спадання значень одного поля використовується відповідна кнопка панелі інструментів Table Datasheet (Таблиця в режимі таблиці). Сортування записів можна виконувати також командою меню Records/Sort (Записи/Сортування). Для сортування за декількома суміжними полями потрібно виділити відповідні стовпці і виконати команду сортування.
Найпростішим способом задання умови відбору записів є виділення в таблиці деякого значення поля або його частини. Після виконання команди меню Records/Filter/Filter By Selection (Записи/Фільтр/Фільтр за виділеним) або натискання на відповідну кнопку панелі інструментів Table Datasheet (Таблиця в режимі таблиці) у таблиці будуть відоб-ражені тільки ті записи, що містять виділене значення. Для відбору записів, що не містять виділеного значення в полі, потрібно після виділення значення виконати команду меню Records/Filter/Filter Excluding Selection (Записи/Фільтр/Виключити виділене).
Дія фільтра відміняється командою Records/Remove Filter/Sort (Запи-си/Відмінити фільтр) або натисканням на відповідну кнопку панелі інструментів. Повторно фільтр застосовується виконанням команди Records/Apply Filter/Sort (Записи/Застосувати фільтр).
Крім фільтра за виділеним для відбору записів використовуються звичайний та розширений фільтри.
Звичайний фільтр викликається командою Records/Filter/Filter By Form (Записи/Фільтр/Змінити фільтр). У вікні звичайного фільтра Filter By Form (Фільтр) на екран виводиться таблиця або форма для активного об’єкта бази даних. На вкладці Look for (Знайти) у поля фільтра вводяться значення, за якими будуть відбиратися записи. Введення значень у поля одного рядка фільтра визначає відбір записів, що містять всі вказані значення. При цьому задані умови об’єднуються логічною операцією “І”.
Для задання альтернативного відбору записів потрібно вибрати вкладку Or (Або) у лівому нижньому кутку вікна фільтра. Набір умов, введених у різні рядки, зв’язується логічною операцією Or (Або). Фільтр відбирає записи, що містять у полях усі значення, вказані на вкладках Look for (Знайти) і Or (Або). Для виконання фільтрування потрібно натиснути на кнопку Apply Filter (Застосування фільтра).
Розширений фільтр викликається командою Records/Filter/Advanced Filter/Sort… (Записи/Фільтр/Розширений фільтр). У верхній частині вікна розширеного фільтра виводиться список полів активної таблиці, в нижній — бланк запиту. В рядок бланка запиту Field (Поле) вводяться поля, за якими задаються умови відбору записів. Умови відбору вводяться у рядку Criteria (Умова відбору).
Усі фільтри зберігаються автоматично при збереженні таблиці, запиту, форми. При повторних відкриттях об’єкта збережені фільтри можна застосовувати знову.
Для вилучення фільтра потрібно на панелі інструментів Filter/Sort (Фільтр) натиснути послідовно на кнопки Clear Grid (Очистити бланк) і Apply Filter (Застосування фільтра).
завдання
1. Увімкнути комп’ютер. Запустити програму MS Access. Відкрити файл F-б-в-1.mdb, де б — номер групи, в — порядковий номер у журнальному списку.
2. Скопіювати таблицю Банк Інтеграл під назвою Банк Інтеграл (2_1).
3. У таблиці Банк Інтеграл (2_1) відсортувати дані за полем Дата вкладу у порядку зростання (Таблиця 1).
4. Скопіювати таблицю Банк Інтеграл. Вибрати зі створеної таблиці записи про відділення банку Тернопільське способом Filter By Selection (Фільтр за виділеним) (Таблиця 2).
5. Вибрати з таблиці Банк Інтеграл записи про вкладників, котрі вклали вклади у 2001 році (Таблиця 3).
6. Вибрати з таблиці Банк Інтеграл записи про відділення банку Західне та Східне способом Filter By Form (Фільтр за формою) (Таблиця 4).
7. Вибрати з таблиці Банк Інтеграл записи про вкладників, прізвища котрих починаються на букву “І” та на другу букву алфавіту способом Advanced Filter.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: сОРТУВАННЯ ТА ФІЛЬТРування ДАНИХ У ТАБЛИЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок