Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Робота з електронною поштою, телеконференціями (новинами), дошкою оголошень. Поштова програма Microsoft Outlook Express

Робота з електронною поштою, телеконференціями (новинами), дошкою оголошень. Поштова програма Microsoft Outlook Express

Назва:
Робота з електронною поштою, телеконференціями (новинами), дошкою оголошень. Поштова програма Microsoft Outlook Express
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
12,38 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Робота з електронною поштою, телеконференціями (новинами), дошкою оголошень. Поштова програма Microsoft Outlook Express.
Мета роботи:
вивчити поняття е-mail;
зареєструвати безплатну скриньку;
набути практичні навички використання поштової програми Outlook Express;
мати уявлення про групи новин, дошку оголошень та списки розсилки.
5.1 Короткі теоретичні відомості
Для того, щоб працювати з е-mail (термін, що позначає електронну поштову адресу і саму електронну пошту), необхідно створити власну поштову скриньку – спеціальну папку з обмеженим доступом на поштовому сервері. Поштова скринька буде однозначно визначатися за допомогою спеціального імені – логина (login). Доступ до цієї скриньки для перегляду кореспонденції, що надійшла, буде відбуватися по паролю, відомому тільки власнику.
Електронна пошта - це обмін поштовими повідомленнями з будь-яким абонентом мережі Internet. Зазвичай, ця послуга надається провайдерами автоматично. Але в ряді випадків може виникнути необхідність у безкоштовній електронній пошті. Наприклад, ваш провайдер надає вам підключення до мережі Internet, але не дає можливості відправляти і приймати пошту. Чи, скажімо, потрібна була додаткова поштова адреса. На сьогоднішній день існує величезна кількість серверів, що надають безкоштовну поштову скриньку всім бажаючим, наприклад, , , .
Нагадаємо, що поштова адреса складається з таких елементів:
назва поштової скриньки, яку переважно називають іменем користувача;
@ (знак «Комерційного at», «вухо», «собачка»);
Ім’я вузла.
Наприклад, sarcov@mail.com.
Переваги електронної поштової адреси значні:
По-перше, ця адреса не залежить ні від чого. Можна скільки завгодно змінювати Internet-провайдера і навіть місце проживання і це ніяк не відіб'ється на вашій адресі в мережі.
По-друге, ця адреса не залежить від місця вашого перебування. Можна користатися нею знаходячись де завгодно, головне мати доступ у мережу.
По-третє, ця адреса може бути практично вічною. З нею нічого не станеться, поки ви нею регулярно користуєтеся.
По-четверте, що найважливіше, приміром, фізично знайти людину за такою адресою набагато важче, ніж за номером телефону. Просто знайти цю адресу — практично неможливо. Тобто мати справу з електронною адресою безпечніше.
По-п'яте, усі ваші листи зберігаються в одному місці — на сервері, і до них можна одержати доступ не тільки з дому.
У безкоштовного поштового сервісу є, звичайно, свої вади. Ви не зможете зателефонувати в службу підтримки. Господарі сервера не несуть відповідальності за перебої і проблеми.
При реєстрації потрібний пароль доступу до скриньки. Тут треба подумати, щоб його було легко запам'ятати, але важко підібрати. Також, звичайно, рекомендується придумати секретне питання, що вам задасть сервер, у випадку якщо ви забудете пароль. Це має бути таке питання, на яке зможете відповісти тільки ви. Придумуйте однозначні питання.
Основні характеристики поштових серверів
Назва. Має сенс реєструвати адресу на сервері з найбільш простою і короткою назвою, наприклад Au.Ru. Тоді легше її запам'ятати і продиктувати.
Розмір — розмір поштової скриньки в мегабайтах. Чим більше, тим краще. Має бути не менше 10Мб. Якщо розмір досить великий, можна не переживати, що за час вашої відпустки вам пришлють стільки листів, що скринька переповниться і перестане приймати кореспонденцію.
Переадресація — можливість перенаправляти усі вхідні листи на іншу адресу електронної пошти.
Зворотна адреса — можливість зазначити зворотну адресу (reply-to), відмінну від вихідної, на яку відправлятиметься відповідь на ваш лист (при натисканні reply у поштовій програмі одержувача).
Автовідповідач — настроювання автоматичної відповіді на вхідні листи.
Підпис — автоматично додається в кінці кожного нового листа повідомлення, наприклад ваше ім'я і телефон, Web- сторінка.
Фільтри — можливість створювати правила сортування вхідної кореспонденції в залежності від того, хто відправник чи одержувач, який розмір листа і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Інше на тему: Робота з електронною поштою, телеконференціями (новинами), дошкою оголошень. Поштова програма Microsoft Outlook Express

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок