Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інформаційно-пошуковою системою Google

Інформаційно-пошуковою системою Google

Назва:
Інформаційно-пошуковою системою Google
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,18 KB
Завантажень:
619
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Лабораторна робота
Інформаційно-пошуковою системою Google


Мета: Ознайомитись з інтерфейсом інформаційно-пошукової системи Google. Навчитися використовувати методи простого пошуку в інформаційно-пошуковій системі Google.
Хід роботи
1. Встановила Internet підключення, запустила программу браузер та ввела в адресну стрічку .Зробила Print Screen діалогового вікна пошукової системи Google. Скопіювала звіт зображення стрічки вводу для пошуку.
2.Відкрила довідку по пошуковій системі Google та ознайомилась з можливостями простого пошуку (Всё о Google - O поиске Google - Обзор поиска).
Довідка “Все про Google”
Функції пошуку Google в інтернеті
Огляд пошуку
3. Bиконала пошук за даними “області України” відповідно свого варіанту (Волинська область). Скопіювала в звіт три перших знайдених сайти.
4.Виконала
пошук за даними “області України” виключивши з пошуку слово “область” (Волинська - область). Скопіювала в звіт три перших знайдених сайти.
5. Bиконала пошук за даними “області України” по словосполученню. Використала назву області в Родовому відмінку (Волинською областю).
6. Bиконала пошук по точному cловосполученню (“Населення Волинської області”).
Зробила Print Screen результатів пошуку та скопіювала в звіт три перших знайдених сайти.
7. Bиконала пошук за даними “Волинська область,використавши кнопку Скопіювала адресну стрічку
.
8. Ввела в стрічку пошуку Google математичний вираз ((10+6)*8-3). Результати пошуку скопіювала у звіт. Ознайомилась з іншими функціями пошуку в Google самостійно (Всё о Google - O поиске Google). А саме розглянула такі функції пошуку як “конвертирование валют” та “опредиление”.
9. Bиконала пошук “Волинська область”, активізувавши опцію пошуку.Скопіювала в звіт три перших знайдених сайти.
10.Ознайомилась з продуктами Google (Всё о Google - Программы и службы Google). Вибрала продукт “Картинки” і знайшла довідкові матеріали по ньому,
використовуючи систему Google. Результати скопіювала у звіт.
Висновки: Під час виконання лабораторної роботи, ознайомилася та навчилась користуватися інформаційно-пошуковою системою Google. Дослідила довідку по пошуковій системі Google та ознайомилась з можливостями простого пошуку. Виконала пошук за даними “Волинська область” ,виключаючи та додаючи словосполучення. Також ознайомилася з різними функціями пошуку та продуктами в Google.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Інформаційно-пошуковою системою Google

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок