Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Використання класичних методів оптимізації у МСПС.

Використання класичних методів оптимізації у МСПС.

Назва:
Використання класичних методів оптимізації у МСПС.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,89 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Лабораторна робота №
Використання класичних методів оптимізації у МСПС.
 


Мета: Ознайомитися із класичними методами оптимізації та вміти використовувати їх для розв’язування задач у середовищах MathCad і MS Excel.
В першому прикладі система рівнянь перших похідних має чотири кореня, знайдені з допомогою функції polyroots, які і досліджуються на екстремум обидвома методами.
(*) Застосовуючи метод множників Лагранжа, знайти розв’язок такої задачі:
Швейне підприємство запланувало випуск двох видів костюмів: чоловічих і жіночих. На жіночий костюм потрібно 1 м шерсті, 2 м лавсану і 1 людино-день трудових затрат. На чоловічий, відповідно. 3,5 м шерсті, 0,5 м лавсану і 1 людино-день трудових затрат. На складі підприємства є рулони довжиною 3500 м шерсті, 2400 м лавсану і також у розпорядженні 150 людино-днів трудових затрат. За планом передбачається випуск не менше 250 костюмів, причому необхідно для рентабельності підприємства забезпечити прибуток не менше 14000 $. Потрібно визначити оптимальну кількість костюмів кожного типу, що забезпечує максимальний прибуток. Прибуток від реалізації міного костюма – складає 150 $, а від чоловічого – 200 $.
Висновок: на даній лабораторній роботі ознайомився із класичними методами оптимізації та використав їх для розв’язування задач у середовищах MathCad.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Використання класичних методів оптимізації у МСПС.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок