Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Знайомство з програмою Internet Explorer. Використання та налаштування Internet Explorer. Реалізація мережевих технологій: сервіс WWW мережі Internet.

Знайомство з програмою Internet Explorer. Використання та налаштування Internet Explorer. Реалізація мережевих технологій: сервіс WWW мережі Internet.

Назва:
Знайомство з програмою Internet Explorer. Використання та налаштування Internet Explorer. Реалізація мережевих технологій: сервіс WWW мережі Internet.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
14,10 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Знайомство з програмою Internet Explorer. Використання та налаштування Internet Explorer. Реалізація мережевих технологій: сервіс WWW мережі Internet.
Мета роботи:
навчитися встановлювати новий браузер;
навчитися запускати браузер;
навчитися управляти браузером;
вивчити меню Internet Explorer;
навчитися користуватися довідковою системою браузера;
отримати основні поняття про WWW; освоїти основні прийоми роботи щодо WWW.
4.1 Короткі теоретичні відомості
Сервіс WWW
WWW – це єдиний інформаційний простір, який складається з сотень мільйонів взаємопов’язаних гіпертекстових електронних документів, що зберігаються на Web-серверах. Окремі документи всесвітньої паутини називаються Web-сторінками. Групи тематично-об’єднаних Web-сторінок утворюють Web-вузол (жаргонний термін Web-сайт). Web-сторінка створюється за допомогою спеціальної мови HTML (Hyper Text Markup Language – мова розмітки гапертексту) і передається по мережі по протоколу НТТР (Hyper Text Transfer Protocol – протокол передачі гіпертексту). Сторінка може містити не тільки форматований текст, а й графічні, звукові та відео об’єкти, то гіпертекстовий документ перетворився в гіпермедіа-документ. Найважливішою рисою Web-сторінок є гіпертекстові посилання, тобто з будь-яким фрагментом тесту можана пов’язати інший Web-документ. Перегляд Web-сторінок і переміщення через гіперпосилання здійснюють за допомогою програм браузерів.
Що таке браузер?
У користувачів сучасного комп'ютера сама популярна програма для роботи в Інтернету позначається словом «браузер».
Браузер (оглядач Інтернету) – це програма, що працює на вашому комп'ютері і допомагає переміщатися по Всесвітній павутині WWW (Word Wide Web). Браузер відкриває разюче заворожливе мультимедийное вікно у віртуальний світ, що при роботі з іншими програмами виглядає набагато тьмяніше, більш «плоским» і невиразним.
Основна задача, покладена на браузер, — відігравати роль візуального і звукового посередника між Інтернетом і людиною, використовуючи сучасні комп'ютерні технології. Передаючи інформацію з Інтернету до вас і від вас в Інтернет, браузер використовує сучасну комп'ютерну архітектуру «клієнт/сервер», у якій браузеру приділяється роль клієнта, а сервером є віддалений комп'ютер. Как сьогодні прийнято говорити, браузер — це програма-клієнт, призначена для інтерактивної роботи з користувачем.
Архітектура «клієнт/сервер» має на увазі, что програма-клієнт (браузер) виконує роль термінала, тобто сполучного ланки між людиною і Мережею, а програма-сервер, обробляючи запити клієнта, виконує всю іншу роботу: аналіз запиту, пошук інформації, формування відповіді і т.д.
Додатково браузер зв'язують з іншими програмами, наприклад для обробки електронної пошти і роботи з телеконференціями. Як багатофункціональну програму, браузер можна використовувати й в автономному режимі — без підключення до Інтернету (режим off-line) — для перегляду чи HTML-документів або малюнків у форматах GIF, PNG і JPEG. В даний час у браузери обов'язково вбудовують блоки, що відповідають за мультимедийні функції.
У своїй роботі браузер відповідає цілком визначеним правилам, що регламентуються міжнародними стандартами, а також внутріфірмовими технічними умовами, що можуть перерости в стандарти де-факто.
Якщо говорити про «стандарти», то в Інтернеті «правила» для браузерів спочатку встановлювала компанія Netscape, але в результаті конкурентної боротьби останні пару років майже всі «керівні вимоги» виходять від корпорації Microsoft. Правда, можна відзначити, що іноді порушувачем спокою стає і невелика фірма, що розробила якусь цікаву новинку, як, наприклад, компанія Macromedia, що запропонувала технологію Flash для анімації.
Самий популярний браузер.
Одним з найбільш популярних браузерів у даний час є Microsoft Internet Explorer 6.
Найбільш реальну конкуренцію Internet Explorer зараз складають лишь браузери Opera норвезької компанії OperaSoftware, що рік від року збільшують свою популярність серед користувачів Інтернету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Інше на тему: Знайомство з програмою Internet Explorer. Використання та налаштування Internet Explorer. Реалізація мережевих технологій: сервіс WWW мережі Internet.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок