Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Схема розміщення контактів коннектора RG-45

Схема розміщення контактів коннектора RG-45

Назва:
Схема розміщення контактів коннектора RG-45
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,12 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Лабораторна робота №
Схема розміщення контактів коннектора RG-45
Мета роботи: ознайомитися з основними характеристиками витої пари, вивчити різні схеми розміщення контактів, а також навчитися обжимати кабель витої пари .
Теоретичні відомості
Кабель витої (скрученої пари) пари є на сьогоднішній день стандартом для ЛОМ. В порівнянні з коаксіальним кабелем він простіший в прокладанні. Проте, найбільшою перевагою витої пари є те, що вона вже використовується незліченною кількістю телефонних систем по всьому світу. Це означає, що величезне число підрядчиків добре знайомі з процедурою монтажу такої проводки, і в нових будівлях розводка кабелю для ЛОМ може здійснюватися одночасно з прокладанням телефонного кабелю.
На відміну від коаксіального кабелю, який має тільки один провідник, що переносить сигнал, і "землю", кабелі на основі витої пари (ТР, twisted pair), вживані в структурованих кабельних мережах, мають до чотирьох пар ізольованих мідних дротів в одній металевій оболонці або без неї (розрізняють неекранований [UTP] і екранований [STP] кабелі). Кожна пара дротів для захисту від перехідного загасання, викликаного електромагнітними перешкодами від сусідніх пар і зовнішніх джерел, скручується з різним кроком - кількістю витків на дюйм.
Кабель "Twisted Pair" - "Вита пара", складається з "пар" дротів, закручених навкруги один одного і одночасно закручених навколо інших пар, в межах однієї оболонки. Кожна пара складається з дроту:
Синій / білий з синьою смугою для 1-ої пари;
Оранжевий / білий з оранжевою смугою - для 2-ої пари;
Зелений / білий із зеленою смугою - для 3-ої пари;
Коричневий / білий з коричневою смугою - для 4-ої пари.
Зовнішня оболонка кабелю "вита пара" може бути або порівняльно тонкою, як у неекранованої витої пари (UTP, unshielded twisted-pair), або товстої, як в екранованій витій парі (STP, shielded twisted-pair). З цих двох типів кабелю більш часто використовується UTP. Більшість офісних мереж Ethernet побудована на UTP. Кабель UTP використовує мідні провідники діаметром 22 або 24 за шкалою AWG з характеристичним імпедансом 100 Ом.
Крім основних специфікацій, стандарт TIA/EIA-Т568-А визначає рівні продуктивності для кабелю UTP, згідно яким кабель розділяється на п'ять категорій. Чим вище категорія кабелю, тим більше ефективно він може передавати дані. Основна відмінність між категоріями кабелю полягає в кількості витків кожної пари дротів на дюйм.
Кабель "вита пара" завершується на обох кінцях коннекторами RG-45 - це 8-контактна версія 4-контактного коннектора для стандартного телефонного кабелю.
Вилка "RJ-45" схожа на вилку від імпортних телефонів, тільки трохи більшого розміру і має вісім контактів.
1 - контакти 8 шт.
2 - фіксатор роз'єму
3 - фіксатор дроту
Рис.1. Вигляд збоку.
Контакт 1
2
3
4
5
6
7
Контакт 8
Рис.2. Схема розташування контактів.
На новій, невикористаній вилці, контакти виходять за межі корпусу.
Рис.3. Вигляд спереду.
В процесі обжимання, вони будуть втоплені всередину корпуса, прорізатимуть ізоляцію (2) дроту і встромлятися в жилу(1).
Рис.4. Вигляд спереду після обжимання.
Корисно разом з вилкою на кабель встановлювати захисний ковпачок. Для захисту кабелю від можливого переломлювання в місці кріплення вилки RJ-45 застосовується захисний ковпачок. Випускається різних кольорів, що зручне для маркування кабелю і буває як розбірного, так і нерозбірного типу. Ковпачок нерозбірного типу необхідно надягати на кабель до установки вилки. Розбірний ковпачок складається з двох половинок із замком і його можна встановити після монтажу вилки на кабель.
Рис.5. Захисний ковпачок встановлений на кабель разом з вилкою.
Є дві схеми розташування контактів: 568А і 568В. Схема розташування контактів приведена в таб., Ці схеми однакові, за винятком переставлених місцями зеленої і оранжевої витих пар. Таким чином, два стандарти функціонально ідентичні і не один з них не має переваги перед іншою до тих пір, поки обидва кінці кабелю використовують однакову схему розташовує контактів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Схема розміщення контактів коннектора RG-45

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок