Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Автоматизація обліку готової продукції та її реалізації

Автоматизація обліку готової продукції та її реалізації

Назва:
Автоматизація обліку готової продукції та її реалізації
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,95 KB
Завантажень:
535
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
Автоматизація обліку готової продукції та її реалізації


План
1. Інформаційне забезпечення автоматизації обліку готової продукції
2. Організація технологічного процесу обробки інформації з обліку готової продукції та її реалізації в умовах функціонування АРМ.
3. Характеристика вихідної інформації .
Інформаційне забезпечення автоматизації обліку готової продукції
Комплекс завдань з автоматизованого обліку готової продукції має тісний зв'язок з іншими АРМ:*
3 обліку матеріалів;*
3 обліку розрахунків з оплати праці;*
3 обліку основних засобів;*
3 обліку фінансово - розрахункових операцій;*
3 обліку доходів, витрат і фінансових результатів;*
Зі зведеного обліку і складання готової продукції;
Відповідно до чинних положень готовою продукцією вважається продукція, яка пройшла всі стадії оброблення, приймання, укомплектування згідно з умовами договорів з замовниками та відповідає технічним вимогам і стандартам. Номенклатура готової продукції визначає показники обсягу діяльності підприємства, тому потрібно забезпечити точний облік готової, відвантаженої та реалізованої продукції.
У бухгалтерському обліку виокремлюють також товари закуплені
( вироби та продукти інших підприємств для наступного продажу без обробки та переробки на даному підприємстві ) та товари відвантажені ( вироби та продукти, видані зі складу , які знаходяться в дорозі або на відповідальному зберіганні в одержувача, за якими за договором або іншою угодою право власності не переходить до одержувача в момент їхнього відвантаження).
Продукція підприємства вважається реалізованою тільки після надходження грошей на рахунок банку.
Організація й методологія автоматизованого обліку готової продукції та її реалізації регламентується відповідними нормативними документами, чинними в Україні: Законом України „ Про бухгалтерський облік і фінансову звітність"; План рахунків бухгалтерського обліку підприємств, організацій та установ; Положення ( стандарт ) бухгалтерського обліку 2 „ Баланс"; Положення ( стандарт) бухгалтерського обліку 3 „ Звіт про фінансові результати „; Положення ( стандарт ) бухгалтерського обліку 9 „ Запаси „ ; Положення ( стандарт ) бухгалтерського обліку 16 „ Затрати „ ; Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку ; Положення про порядок реалізації і ведення бухгалтерського обліку операцій , пов'язаних з продажем товарів ; Порядок ведення Книги придбання товарів ( робіт, послуг); інші нормативні документи.
Використання комп'ютерної техніки для обліку готової продукції та її реалізації уможливлює автоматизоване виконання таких робіт:
Ш Документування операцій з обліку готової продукції;
Ш Ведення інформаційної бази про надходження готової продукції з виробництва;
Ш Визначення стану запасів готової продукції;
Ш Перевірку виконання планів з відвантаження й реалізації продукції;
Ш Визначення фінансових результатів від реалізації продукції, робіт і послуг;
Організація технологічного процесу обробки інформації з обліку готової продукції та її реалізації в умовах функціонування АРМ.
Можлива організація автоматизації цієї ділянки обліку, коли на підприємстві використовуються два програмних рішення, які укладаються з двох рівнів АРМ з організації обліку готової продукції, її відвантаження й реалізації у відділі маркетингу (комерційному відділі) та АРМБ, яке веде облік відвантаження та реалізації готової продукції в бухгалтерії.
АРМ у відділі маркетингу забезпечує облік надходження на склад та відвантаження зі складу готової продукції й уможливлює отримання інформації про її наявність на складі, про виконання договорів, про виписані рахунки-фактури. Він виконує такі функції, як організація й ведення картотеки складського обліку, відвантаження готової продукції, рекламацій, виконання договорів, а також друк реєстрів та сервіс.
На АРМБ виконують розв'язання задачі «Відвантаження та реалізації», друк машинограм, ведення довідників та сервіс. Це АРМ може функціонувати автономно або в комплексі з іншими АРМ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Автоматизація обліку готової продукції та її реалізації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок