Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Колір фону і тексту. Графічні зображення в HTML-документі

Колір фону і тексту. Графічні зображення в HTML-документі

Назва:
Колір фону і тексту. Графічні зображення в HTML-документі
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,83 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Лабораторна робота
Тема: Колір фону і тексту. Графічні зображення в HTML-документі.
Мета: Опанувати технологію використання графічних зображень при оформленні HTML-документа.
Теоретичні відомості
Колір фону і тексту може задаватись шістнадцятковими значен-нями RRGGBB (Red, Green, Вlue) червоного, зеленого і синього кольорів відповідно або позначеннями кольорів англійською мовою. Яскравість кожної складової вимірюється цілим числом, яке у де-сятковій системі числення знаходиться у межах від 0 до 255, а в шістнадцятковій може приймати значення від 0 до 9 і від А до F (00, 01,..., 09, ОA,..., FF). Значення 00 є мінімальним, а FF - максималь-ним, наприклад:
Червоний Red #FF0000
Зелений Green #00FF00
Синій Blue #0000FF
Застосовуючи різні значення інтенсивності червоного, зеленого і синього кольорів, можна одержати такі відтінки:
darkblue #00008В
greenyellow #АDFF2F
lightcoral #F08080
tomato #FF6347
Тег <ВОDY> містить список додаткових параметрів, які управ-ляють використанням фонових зображень і визначають кольори гіпертекстових посилань і тексту.
Атрибути тегу <ВОDY>
ВGCOLOR Задає колір фону
ТЕХТ Задає колір тексту
ВАСКGROUND Визначає зображення, яке використовується як фонове
Для визначення кольору фону документа тег <ВОDY> записуєть-ся таким чином (атрибуту BGCOLOR можуть бути надані як RGB-коди, так і безпосередньо назви кольорів англійською мовою):
<ВОDY BGCOLOR=#FF0000> або
<ВОDY ВGCOLOR=RED> - фон документа буде червоного кольору.
<ВODY ТЕХТ=#FF0000> або
<ВODY ТЕХТ=#RED> - колір тексту в документі буде червоним.
Атрибути можуть бути записані одночасно:
<ВODY BGCOLOR=RED ТЕХТ=WHIТЕ> - колір фону черво-ний, колір тексту - білий.
Для зміни кольору абзацу або будь-якого слова в тексті можна скористатись атрибутом СOLOR тега <FONT> ... </FONT>:
<FONT COLOR=#FF0000> або <FONT COLOR= RED >.
Примітка. У випадку, якщо є потреба створити колір, коду і назви якого немає у наведених довідкових матеріалах, можна скористатись будь-яким графічним редактором (в тому числі, і найпростішим -PAINT). У кожному графічному редакторі є палітра для «змішування кольорів», де можна дізнатись про інтенсивність трьох складових будь-якого кольору, представлену у десятковій формі. Щоб одержа-ти їх шістнадияткові значення, слід скористатись Калькулятором -стандартною програмою Windows. Для цього необхідно:
- завантажити PAINT;
- увійти в пункт меню Палитра-Изменить палитру -Определить цвет;
- користуючись повзунками, обрати потрібний колір і відтінок;
- завантажити Калькулятор;
- перевести його у розширений режим Вид-Инженерный;
- ввести інтенсивність кольору (наприклад, червоний колір має інтенсивність 226) і перейти на шістнадцяткове числення (ре-жим Нех); у віконці калькулятора буде написано Е2 - це шістнадцяткове значення деcяткового 226;
перейти у десятковий режим - ввести наступний код інтенсив-ності кольору - перейти у режим Нех і таким чином визначи-ти інтенсивність всіх трьох складових.
ГРАФІЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ ЯК ФОН
При необхідності можна використати зображення (графічний файл) як фон для сторінки. Зображення, використане як фон, як мозаїка, багаторазово повторюється в робочому вікні і заповнює його.
WWW-броузери підтримують обмежену кількість форматів файлів для вбудованих зображень, і не всі броузери можуть відобра-жати кожен з цих форматів у вікні НТМL-документа. Два найбільш популярних формати, які підтримуються Іnternet Explorer і більшістю інших броузерів - формати GIF і JPEG (графічні файли у цих форматах мають розширення .GIF і .JPG).
Графічний формат GIF - найбільш популярний формат вклю-чення вбудованих зображень у WWW-сторінки, оскільки він під-тримується всіма графічними броузерами. Файли у цьому форматі можуть містити максимум 256 кольорів. Це також єдиний формат, який підтримує прозорість кольору і дозволяє стискання без втрати якості. Формат широко застосовується для створення різних еле-ментів Web-сторінок: кнопки, іконки, банери, анімаційні зображен-ня та інші швидкозавантажувані зображення із низьким кольоровідображенням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Колір фону і тексту. Графічні зображення в HTML-документі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок