Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Відбір і сортування записів за допомогою запитів

Відбір і сортування записів за допомогою запитів

Назва:
Відбір і сортування записів за допомогою запитів
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
14,29 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Практичне заняття
Відбір і сортування записів за допомогою запитів
Мета заняття: Вивчення методів відбору та сортування записів в базі даних.
Одним з семи стандартних об'єктів Microsoft Access є запит. Запити використовуються для перегляду, аналізу і зміни даних з однієї або декількох таблиць. Наприклад, можна використовувати запит для відображення даних з однієї або декількох таблиць і відсортувати їх в певному порядку, виконати обчислення над групою записів, здійснити вибірку з таблиці за певними умовами. Запити можуть служити джерелом даних для форм і звітів Microsoft Access. Сам запит не містить даних, але дозволяє вибирати дані з таблиць і виконувати над ними ряд операцій. У Microsoft Access існує декілька видів запитів: запити до сервера, що дозволяють здійснювати вибірку даних з сервера; запити на автопідстановку, що дозволяють автоматично заповнювати поля для нового запису; запити на вибірку, що здійснюють вибірку даних з таблиць; запити на зміну, що дозволяють модифікувати дані в таблицях (зокрема видаляти, оновлювати і додавати записи); запити на створення таблиці, що дозволяють створити нову таблицю даних однієї або декількох існуючих таблиць, а також інші типи запитів. У даному розділі основна увага приділяється запитам на вибірку, як одному з найчастіше вживаних типів запитів. Нижче розглядаються питання створення простих запитів за допомогою Майстра і за допомогою Конструктора запитів, особливості виконання запитів і його зміни, виведення результатів запиту на друк, передача результатів запитів в інші додатки, а також використання виразів в запитах. Опис складніших типів запитів приводиться в гл. 8.
Запит на вибірку містить умови відбору даних і повертає вибірку, відповідну вказаним умовам, без зміни даних, що повертаються. У Microsoft Access існує також поняття фільтру, який у свою чергу є набором умов, що дозволяють відбирати підмножину записів або сортувати їх. Основна схожість між запитами на вибірку і фільтрами полягає в тому, що в них проводиться витягування підмножини записів з базової таблиці або запиту. Для здійснення вибору фільтру або запиту необхідно розуміти, як передбачається використовувати відібрані записи. Фільтр зазвичай використовується при роботі в режимі форми або в режимі таблиці для перегляду або зміни підмножини записів. Запит можна використовувати:–
Для проглядання підмножини записів таблиці без попереднього відкриття цієї таблиці або форми.–
Для того, щоб об'єднати у вигляді однієї таблиці на екрані дані з декількох таблиць.–
Для проглядання окремих полів таблиці.–
Для виконання обчислень над значеннями полів.
Основні відмінності запитів і фільтрів полягають в наступному:–
Фільтри не дозволяють додати ще декілька таблиць, записи яких включаються в набір записів, що повертається.–
Фільтри не дозволяють вказати поля, які повинні відображатися в результуючому наборі записів.–
Фільтри не можуть бути виведені як окремий об'єкт у вікні бази даних.–
Запити можуть використовуватися тільки із закритою таблицею, запитом або формою.–
Фільтри не дозволяють обчислювати суми, середні значення, підраховувати кількість записів і знаходити інші підсумкові значення.
1. Створення запитів
1.1 Створення простого запиту за допомогою Майстра
Найпростіше створюється запит за допомогою Майстра запитів. Щоб створити простий запит за допомогою Майстра запитів, необхідно:
1. У вікні бази даних на панелі об'єктів вибрати ярлик Запити (Queries.)
2. Вибрати значок Створення запиту за допомогою майстра (Create query by using wizard) і двічі клацнути на нім лівою кнопкою миші або натиснути на кнопку Створити (New) у вікні бази даних, і в діалоговому вікні, Новий запит (New Query) вибрати Простий запит (Simple Query Wizard) і натиснути на кнопку ОК.
3. У вікні, Створення простих запитів (Simple Query Wizard) (рис.1) в полі із списком Таблиці і запити (Tables/Queries) вибрати таблицю або запит, які служитимуть джерелом даних для створюваного запиту.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інше на тему: Відбір і сортування записів за допомогою запитів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок