Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> КОНТРОЛЬНА РОБОТА з дисципліни “Інформаційні системи технологій в фінансово-кредитних установах”

КОНТРОЛЬНА РОБОТА з дисципліни “Інформаційні системи технологій в фінансово-кредитних установах”

Назва:
КОНТРОЛЬНА РОБОТА з дисципліни “Інформаційні системи технологій в фінансово-кредитних установах”
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
12,07 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
з дисципліни “Інформаційні системи технологій в фінансово-кредитних установах”


Дайте характеристику апаратній та програмній базі формування інформаційних технологій.
Слово “комп’ютер” (computer) перекладається з англійської мови як “обчислювач”, тобто пристрій для здійснення розрахунків. Принциповою відмінністю комп’ютерів від арифмометрів та інших обчислювальних пристроїв (рахівниць, логарифмічних лінійок тощо) є те, що комп’ютери дозволяють здійснювати складні послідовності обчислювальних дій за допомогою попередньо заданих інструкцій (тобто за програмами) без участі людини. Часто також вживається термін “електронно-обчислювальна машина” (ЕОМ).
Комп’ютер – комплекс пристроїв, що забезпечують обробку інформації за заданими алгоритмами.
Найпоширенішими є персональні комп’ютери (ПК). Слово “персональний” означає, що комп’ютер призначений для роботи в певний час одного користувача (великі комп’ютери, як правило, одночасно виконують роботу кількох користувачів).
Програма – послідовність команд, які виконує комп’ютер, що передбачається досягнення необхідного результату.
Широке використання комп’ютерів і програм призвело до суцільної комп’ютеризації. Цей процес можна вважати найбільш значною характеристикою науково-технічного прогресу другої половини ХХ століття, який підвищує значення і цінність інформації.
Комп’ютеризація – техніка, математичні методи і спеціальне програмне забезпечення, що застосовуються для збору, зберігання і обробки інформації, необхідної для управління, навчання, а також отримання різного роду інформаційних та обчислювальних послуг.
Проект першої обчислювальної машини, яка могла б виконувати обчислення без втручання людини, розробив ще в 30-х роках ХІХ ст. англійський вчений Чарльз Беббідж. Перша електронна обчислювальна машина “Марк-1” з’явилася в 1943 році в США. Спочатку комп’ютери будували на основі електромеханічних перемикачів, а в 40-х та 50-х роках ХХ ст.. комп’ютери створювали на основі елекронних ламп. Винайдення транзистора (1948 р.) та інтегральної мікросхеми (1959 р.) дозволило в тисячі разів зменшити ціни на комп’ютери, підвищити їх продуктивність і перетворити їх на незамінних помічників людини.
У 1981 році фірма ІВМ випустила свій перший персональний комп’ютер. Він складався з окремих незалежно виготовлених частин. Способи їх з’єднання та принципи роботи були оприлюднені, і це надало можливості увійти до комп’ютерного бізнесу багатьом фірмам. Такий підхід до виробництва комп’ютерів отримав назву принципу відкритої архітектури і забезпечив гучний успіх комп’ютерів фірми ІВМ. Сьогодні комп’ютери цієї фірми та інших виробників, які програмно та апаратно з ними сумісні, є найпоширенішими.
З точки зору користувача під ІВМ – сумісним комп’ютером розуміють такий, який може використовувати одні й ті ж програми з ПК фірми ІВМ. В серпні 1981 р. ця фірма почала продавати комп’ютери з торговою назвою ІВМ РС. Комп’ютери виявились настільки вдалими, що їх конструкцію почали повторювати сотні інших фірм. В результаті масового виробництва і різноманітних удосконалень з’явився цілий клас так званих ІВМ-сумісних ПК.
Електронні обчислювальні мережі та їх призначення
Одним з найефективніших та найпопулярніших технічних засобів ділового зв’язку є обчислювальна техніка, що використовує електронний зв’язок. Коли комп’ютерів на підприємстві декілька, доцільно встановити електронну мережу.
Електронна мережа – група комп’ютерів, принтерів, інших технічних пристроїв, об’єднаних засобами зв’язку.
На підприємстві кожен службовець має інформацію, яка може знадобитись іншим працівникам. Це може бути інформація, яку надають керівники відділів вищому керівництву і службовців своїм керівникам, бухгалтерська а аналітична звітність, прогнози, поточна інформація про розташування ресурсів, стан ринків тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Інше на тему: КОНТРОЛЬНА РОБОТА з дисципліни “Інформаційні системи технологій в фінансово-кредитних установах”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок