Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Міжнародний електронний обмін комерційними і фінансовими даними

Міжнародний електронний обмін комерційними і фінансовими даними

Назва:
Міжнародний електронний обмін комерційними і фінансовими даними
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,37 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Міжнародний електронний обмін
комерційними і фінансовими даними


План
Вступ
Електронний Обмін Даними - EDI
Стандарт ЕANCOM®
Стандарт XML та Інтернет-комерція
Ринок електронної комерції
Електронна комерція та "електронні магазини"
Висновки
Література


Вступ
Електронна комерція - така форма постачання продукції, при якій вибір і замовлення товарів здійснюється через комп'ютерні мережі, а розрахунки між покупцем і постачальником здійснюються з використанням електронних документів і/або коштів платежу. При цьому як покупці товарів (або послуг) можуть виступати як приватні особи, так і організації.
Глобальна мережа Internet зробила електронну комерцію доступною для фірм будь-якого масштабу. Якщо раніше організація електронного обміну даними вимагала помітних вкладень в комунікаційну інфраструктуру і була по плечу лише великим компаніям, то використання Internet дозволяє сьогодні вступити в ряди "електронних торговців" і невеликим фірмам. Кожна людина в суспільстві часто виступає в ролі споживача.
Раніше Інтернет сприймався великим бізнесом як виключно інформаційна середа. Саме тоді виникли і стали розвиватися Інтранет і Екстранет системи як технології побудови відповідно внутрішньої і зовнішньої інформаційної середи компанії. Тепер ситуація змінилася і Інтернет пропонується використати як середа для ведення Електронного Бізнесу. Для цього в корпораціях впроваджуються методи Електронного документообігу, об'єднуючі Інтранет і Екстранет в єдину бізнес середу - корпоративний портал, який інтегрує всі внутрішні служби корпорації і забезпечує миттєвий відгук на будь-які запити ззовні.
Електронна комерція включає в себе не тільки купівлю та продаж товарів через комп'ютерні мережі, електронні магазини, вітрини та on-line транзакції. У область, що охоплюється цим поняттям, необхідно включити і такі види діяльності, як проведення маркетингових досліджень, визначення можливостей і партнерів, підтримка зв'язків з постачальниками і споживачами, організація документообігу тощо. Таким чином, електронна комерція є комплексним поняттям і включає в себе електронний обмін даними як одну з складових.
Електронна комерція вже існує біля 30 років, а перший продаж через Інтернет був зафіксований в 1995 році.
Зараз відбувається поступова трансформація понять, і вводиться поняття Електронний Бізнес як загальне поняття бізнес активності в Інтернет.
Електронна Комерція являє собою будь-який процес, який ділова організація проводить за допомогою мережі, пов'язаних між собою комп'ютерів. Тоді як Електронний Бізнес являє собою будь-яку транзакцію, довершену за допомогою мережі, пов'язаних між собою комп'ютерів, по завершенню якої відбувається передача права власності або права користування матеріальним товаром або послугою.
Електронна Комерція все більше завойовує популярність і в світі і в Україні. Ці визначення надані в першому в світі офіційному документі урядового рівня, що стосується питань регулювання Електронної Комерції і Електронного Бізнесу. У цьому спеціальному документі адміністрації Клінтона оголошується мораторій на додаткове оподаткування операцій, укладених через Інтернет.


Електронний Обмін Даними - EDI
Сьогодні більшість даних, необхідних у комерційній діяльності, надходять з комп'ютерних мереж або баз даних. Паперові документи друкуються та копіюються перед тим, як інформація, яку вони містять, врешті буде відправлена поштою або факсом. Партнерові, якому призначена ця інформація, доводиться, в свою чергу, вводити її до своєї комп'ютерної мережі для подальшої обробки. Це довгий та непродуктивний процес.
З технологій, на яких може базуватися електронна комерція, найбільш відпрацьованою на сьогоднішній день є електронний обмін даними - EDI (Electronic Data Interchange). Для використання потенціалу сучасних інформаційних систем та спрощення ділового спілкування при участі Європейської Економічної Комісії ООН (UN/ЕСЕ) були розроблені міжнародні стандарти синтаксису для електронного обміну даними UN/EDIFАСТ. Активну участь у впровадженні та розвитку системи стандартів UN/ЕDІFАСТ на національному та міжнародному рівнях беруть більше 60 країн та багато міжнародних організацій, таких як Європейська Комісія, Міжнародна торгова палата, ISО, ЕАN Іnternational.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Інше на тему: Міжнародний електронний обмін комерційними і фінансовими даними

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок