Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Вступ до візуального програмування

Вступ до візуального програмування

Назва:
Вступ до візуального програмування
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,51 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
ВСТУП ДО ВІЗУАЛЬНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
1. Основні поняття. Технологія роботи у Visual Basic базується на ідеях об’єктно-орієнтованого та візуального програмування. Ідея об’єктно-орієнтованого програмування полягає в інкапсуляції (об’єднанні) даних і засобів їх опрацювання (методів) у тип , який називається об’єктом. Прикладами об’єктів можуть бути елементи керування у вікні: кнопки, списки, текстові поля тощо. Середовище візуального програмування Visual Basic – це графічна автоматизована оболонка над об’єктно-орієнтованою версією мови Basic. Якщо у мові Basic структурними одиницями є дані та команди, то тут такою структурною одиницею є візуальний об’єкт, який називається компонентом. Автоматизація програмування досягається завдяки можливості переносити компонент на форму (у програму) з палітри компонентів і замінювати його властивості, не вносячи вручну змін до програмно коду.
Формою називають компонент, який володіє властивостями вікна Windows і призначений для розташування інших компонентів. Компоненти служать для організації діалогу з користувачем. Це кнопки, списки, текстові поля, зображення, конструктор меню тощо. Вони відображаються на екрані під час виконання програми.
Проект – це сукупність файлів, з яких складається програма, створена в середовищі Visual Basic.
2. Інструменти середовища Visual Basic. Вікно середовища містить головне меню, панель інструментів, а також:
палітру компонентів (Tool Box);
вікно властивостей об’єктів (Properties Window);
вікно форми (Form);
редактор коду (Code).
3. Головне меню та панель інструментів. Головне меню складається з таких команд (пунктів): File, Edit, View, Project, Format, Debug, Run, Query, Diagram, Tools, Add-Ins, Window, Help.
Меню File містить стандартні команди для роботи з файлами проекту. За допомогою цих команд можна створити новий проект (New Project), відкрити чи закрити файл проекту (Open Project, Remove Project), додати проект (Add Project), зберегти проект чи форму (Save Project, Save Project As, Save Form…, Save Form… As), роздрукувати вибрані файли проекту (Print) чи створити ехе-модуль (Make Project.exe).
Меню Edit містить стандартні команди для пошуку та заміни фрагмента тексту (Find, Replace, Find Next), команди роботи з буфером (Copy, Cut, Paste тощо) тощо. У меню View знаходяться команди візуалізації елементів середовища. Меню Project містить команди керування проектом, зокрема команди додавання файлів до проекту (Add Form, Add Module тощо).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Інше на тему: Вступ до візуального програмування

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок