Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Робота у вікні “Мій комп’ютер” з програмою “Провідник”. Форматування комірок в Excel

Робота у вікні “Мій комп’ютер” з програмою “Провідник”. Форматування комірок в Excel

Назва:
Робота у вікні “Мій комп’ютер” з програмою “Провідник”. Форматування комірок в Excel
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,76 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
Робота у вікні “Мій комп’ютер” з програмою “Провідник”. Форматування комірок в Excel


Робота у вікні “Мій комп’ютер” з програмою “Провідник”
Мал.
Мой компьютер – спеціальна папка, що дозволяє проглядати вміст дисків комп'ютера й виконувати різноманітні операції з файлами й папками (запуск програм, копіювання, переміщення й видалення файлів і папок та ін.).
Ярлик програми Проводник (Explorer) частіше за все має вигляд, як на мал.1.
Вікно програми (мал.2) поділене на дві основні частини: ліворуч відображається дерево папок, праворуч – вміст відкритої (поточної) папки. Поруч з ім'ям кожного об’єкту (диску, папки, файлу) стоїть позначка, що указує на тип об’єкту.
Натискуючи мишею значки , можна виводити й приховувати структуру папок. Для відкриття папки слід один раз натиснути по позначці папки в лівій частині або двічі в правій. Подвійне натискання по позначці папки в лівій частині відкриває папку й показує її структуру.
Мал.. Вікно Проводник– |
позначка дисководу;–
позначка диску вінчестера; –
позначка CD-ROM дисководу;–
позначка папки;–
позначка відкритої папки (поточної папки);–
папка містить укладені папки (підкаталоги), що можуть бути показані;–
папка містить укладені папки і вони показані.
Для переходу на один рівень угору (у папку, яка містить поточну папку) використовується кнопка на панелі інструментів або клавіша Backspace. Щоб перейти на один і більше рівнів угору або на інший диск можна використати прихований перелік на панелі інструментів Адрес. Перейти до попередньої папки, яка була відкрита, можна за допомогою кнопки , а повернутися – . Приховані переліки містять імена папок, які були відкриті у поточному сеансі. Для переходу до будь-якої з них, слід вибрати у переліку її ім’я. Для виведення панелі інструментів і рядку стану слід увімкнути відповідні режими в меню Вид.
Вміст відкритої папки можна подати в 5-х станах: Крупные значки, Мелкие значки, Список, Таблица, Как Web-станица. Для переходу поміж станами використовуються прихований перелік на панелі інструментів або пункти меню Вид. Для сортування файлів по имени, по типу, по размеру, по дате необхідно в контекстному меню або меню Вид вибрати пункт Упорядочить значки, а після цього тип сортування.
Для запуску програми слід виконати подвійне натискання на імені файлу, що містить програму. Якщо двічі натиснути ім’я будь-якого іншого файлу, то завантажиться програма, яка обробляє цей файл, а в її вікні – цей файл.
Виділення файлів і папок
Для виділення одного файлу достатньо натиснути мишею на його імені.
Для виділення блоку файлів необхідно натиснути в одному куті блоку й розсунути виділення до протилежного кута.
Для виділення декількох файлів підряд – виділити ім’я першого файлу, потім натиснути клавішу Shift і виділити останній файл із групи.
Для виділення декількох файлів, розташованих окремо – натиснути Ctrl і натискати по іменам потрібних файлів.
Для виділення усіх файлів у папці вибрати команду Выделить все з меню Правка.
Копіювання файлів і папок
1 спосіб:
виділити файли і папки;
натиснути кнопку
;
відкрити папку, в яку необхідно скопіювати файли;
натиснути кнопку
.
Переміщення файлів виконується так само, але замість кнопки використовується кнопка .
2 спосіб:
виділити файли й папки;
у лівій частині вікна показати папку, в яку необхідно скопіювати файли;
пересунути виділення з правої частини вікна на ім'я потрібної папки.
Якщо при пересуванні в лівій частині вікна поруч із покажчиком миші з’явиться +, то буде виконана операція копіювання. Для виконання переміщення слід виконувати цю операцію при натиснутій клавіші Shift. Якщо поруч із покажчиком миші знаку + не буде, то файли й папки будуть переміщені, а для копіювання необхідно пересувати їх при натиснутій клавіші Ctrl.
Для перейменування файлу або папки слід натиснути два рази на його імені з великим інтервалом. У рамці з курсором, що з'явилася, можна відредагувати ім'я й натиснути Enter.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Робота у вікні “Мій комп’ютер” з програмою “Провідник”. Форматування комірок в Excel

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок