Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Встановлення операційної системи Windows NT 4.0

Встановлення операційної системи Windows NT 4.0

Назва:
Встановлення операційної системи Windows NT 4.0
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,26 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Лабораторна робота № 1
Встановлення операційної системи Windows NT 4.0


Мета: навчитись встановлювати операційну систему Windows NT 4.0.
Завдання: встановити операційну систему Windows NT 4.0 за допомогою програмного забезпечення VMWare Workstation 4.5.
Хід роботи:
Для встановлення операційної системи підготуємо віртуальний комп’ютер на основі програмного забезпечення VMWare Workstation 4.5. Для створення нової віртуальної машини вибираємо пункт меню “New Virtual Machine”. З’являться вікно майстра створення віртуальної машини, який в діалоговому режимі визначає налаштування комп’ютера
Натиснувши кнопку «Далі», з’являється наступне вікно майстра, де програма робить запит - створювати віртуальну машину з типовими компонентами (“Typical”) або ж віртуальна машина має містити специфічну конфігурацію або додаткові компоненти (“Custom”). У даному випадку ми обираємо параметр “Typical”.
Натиснувши кнопку “Далі” майстер надає для вибору перелік програм, до якої із них потрібно оптимізувати віртуальну машину.
Обравши тип операційної системи натискаємо кнопку “Далі” і переходимо до наступного вікна, де майстер надає однин із можливих місць зберігання параметрів віртуальної машини на вінчестері.
Натиснувши кнопку “Далі”, майстер запитає про тип мережі, який використовуватиметься у віртуальній машині. Ми обираємо “ Used bridget networking”, для того, щоб віртуальна машина увійшла в локальну мережу комп’ютера, на якому вона встановлена.
Після натиснення кнопки “Готово” робота майстра завершується
Щоб змінити параметри віртуальної машини і налаштувати опцію емуляції диска, редагуємо за допомогою «Edit».
Якщо увімкнути віртуальну машину, вікно приймає наступний вигляд:
Для зміни налаштування будь-якого із компонентів віртуальної машини, достатньо клікнути двічі по потрібному пристрої і власноруч змінити настройки.
Висновки: в процесі налаштування віртуальної машини основною вимогою є правильний вибір параметрів емуляції диску та правильне розташування робочої програми. Увага також треба звернути на опції CD-ROM, floppy disk.
 

Завантажити цю роботу безкоштовно

Інше на тему: Встановлення операційної системи Windows NT 4.0

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок