Головна Головна -> Інше українською -> Культура -> Магістерська робота Колекція жіночого одягу під девізом: «Жінка Наполеона»

Магістерська робота Колекція жіночого одягу під девізом: «Жінка Наполеона»

Назва:
Магістерська робота Колекція жіночого одягу під девізом: «Жінка Наполеона»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
14,01 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Кваліфікаційна робота
на тему:
Колекція жіночого одягу
під девізом:
«Жінка Наполеона»


Зміст.
1.Вступ . Актуальність теми.
2.Обгрунтування теми.
3.Методи композиції в костюмі.
4.Вибір матеріалів.
5.Технологічна характеристика.
6.Висновки.
7.Література.
8.Додатки.
 
 


ВСТУП. АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ.
 
Говорячи про дизайн костюму,ми перш за все маємо на увазі створення моди.Слово «мода» походить від латинського «modus»,що перекладається як міра,образ,спосіб правило.Під модою ми розуміємо панування в визначений період часу в певному середовищі тих чи інших смаків в відношенні різноманітних зовнішніх форм культури:стилю життя,звичаїв та звичок поведінки,одягу,-та часта зміна цих смаків.Найчастіше саме зміну форми одягу і називають модою.
Кожна мода є зеркалом свого часу ,відображаючи суспільно-політичне життя суспільства,рівень і характер розвитку виробничих сил,найбільш яскраві події епохи,важливі культурні і наукові досягнення,навики і психологію сучасної людини,його уявлення про естетичний ідеал.
Форми костюму завжди розвиваються паралельно з розвитком загального стилю в мистецтві і архітектурі певної епохи,переживаючи разом з ним всі етапи еволюції і зародження,розквіт і згасання,при чому з моменту «вмирання» старої,вже зносившої себе костюмної форми починається формування нової.
Модельєрів,що диктують тенденції розвитку костюму в певний період часу,можна назвати посередниками між життям людського суспільства і модою.Проте їх позиції тільки тоді стають модою,коли вони прийняті і визнані основною масою споживачів.Саме в цьому таїться ще одне протиріччя.Крива моди іде вверх по мірі зростання її популярності,все більше число тих,хто отримує від неї задоволення.Коли ж наслідування досягає найвищої точки,виникає загроза перетворення модного одягу в одніманітну уніформу-мода перестає бути модною і її цикл або різко обривається,або повільно гасне.Мета моди-всеосяжне володарювання-приховує в собі її занепад.
Як показує досвід,кожний модний цикл можна розбити на наступні фази:
Поява моделі-взірця на демонстраціонному подіумі,визначення її актуальності вузьким колом споживачів,поширення пристосованого до інтересів і смаків широких мас варіанта в змушеному серійному виробництві,перенасиченість,згасання заківавленості і,результат,повне виключення попередньої модної форми костюма.В той момент,коли певний вид одягу набуває масовий характер,модельєри починають роботу над новою модною лінією.Таким чином,процес зміни форм костюма є плавним і безперервним.Мода формується на парижських і світових подіумах,переробляється в відповідності до вимог промислового виробництва,виходить на вулиці і захоплює маси.
 
Що ж таке мода ? Перш за все ,її не можна зводити до кольору тих самих блузок,довжини спідниць,ширини штанів тощо.Авжеш, вони підлягають впливу моди, але саме це поняття значно ширше. Може бути мода на меблеві гарнітури або естрадного співака ,модна книжка чи професія.
Як же все-таки поширювалась мода? Спочатку модний одяг подорожував по світу, так би мовити,» в натурі» , що, до речі, має місце і сьогодні. Та вже у ХVІІІ столітті з Парижа в усі кінці Європи вирушили одягнуті за останньою модою не манекенниці і навіть не манекени, а ляльки.Правда,бувало це не часто – у ті часи мода трималася протягом п’яти,навіть десяти років.Та охочих, вірніше, тих, хто мав змогу вдягатися за останньою модою, було порівняно небагато.
Центром моди є і була на той час Франція.В період Наполіонівського імператорства костюм як і жіночий так і чоловічий почав набувати строгості проте невтрачав своїх основних форм.
Отже,чоловічий костюм складався з білої сорочки з коміром стійкою,і короткого жилета.Галстук мав вигляд шарфа який обвивався кругом шиї і зав’язувався на різні способи.поясним одягом були панталони,які тримались на підтяжках.Улюблене вбрання того часу – фрак;легко повишена талія,рукав в плечі розширений.
В жіночому одязі епохи ампір талія залишалась повишеною,проте одяг набув строгості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Інше на тему: Магістерська робота Колекція жіночого одягу під девізом: «Жінка Наполеона»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок