Головна Головна -> Інше українською -> Культура -> Пейзажі рідного краю

Пейзажі рідного краю

Назва:
Пейзажі рідного краю
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,87 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пейзажі рідного краю
Природа, яка нас оточує, захоплює своєю різноманітністю і неповторністю. Сонячне світло створює невичерпну гармонію кольорів. Влітку і взимку, навесні і восени пейзаж змінюється, та він однаково може бути прекрасним. Зображуючи пейзаж, художник намагається передати красу побаченого настрій та ідею пейзажу.
Серія робіт "Пейзажі рідного краю" є вибором теми моєї роботи, оскільки наш край багатий своєрідною красою природи. У пейзажах я відобразив красу гірських місцевостей Карпат. Виконував малюнки в техніці олійного живопису, вибравши тему, сюжет, визначив розмір і формат підрамника, знайшов співвідношення і взаємозв'язки частин композиції, досягнувши при цьому цілісності зображення.
Для пейзажів характерна повітряна перспектива, в результаті розміщення високого горизонту в композиції пейзаж виглядає просторіше, глибше.
Пейзажі виконані у теплих кольорових тонах. Взаємне співвідношення тонів і відтінків кольорів об’єктів, які розміщені у пейзажі, у цілому створюють гармонійний колорит. Кольори пейзажів відповідають загальній гамі. Всі об’єкти у композиції пейзажу розміщуються рівномірно, зберігаючи рівновагу малюнка.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Пейзажі рідного краю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок