Головна Головна -> Інше українською -> Культура -> Різноманітні весільні конкурси, ігри

Різноманітні весільні конкурси, ігри

Назва:
Різноманітні весільні конкурси, ігри
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,92 KB
Завантажень:
926
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
ГРОШІ У БАНК

Для цієї гри конче слід запастися монетами та двома дитячими відерцями або ж наполовину обрізаними порожніми пластиковими пляшками.

Ведуча формує дві команди охочих. Завдання полягає в тому, що від лінії старту треба дістатися до лінії фінішу, де стоять відерця, затиснувши колінами монету, після чого без допомоги рук вкинути її у відро (це ваш банк). Перемагає команда, у якої в банку лежатиме більше монет і яка швидше виконає завдання.

ДОНЖУАН

Можна провести цей конкурс для сватів і свашок. Кавалери запрошують дам до танцю. Щойно музика замовкає, чоловіки стають на ліве коліно, а жінки роблять коло навкруги кавалерів і сідають Їм на коліно. Вибуває та пара, в якій дама сідає останньою. Так триває доти, доки не залишиться одна пара — переможці.

ВЕСІЛЬНИЙ ПОТЯГ

Викликають двох чоловіків, яким до вподоби цілуватися. Завдання полягає в тому, щоб перецілувати якомога більше жінок на святі (в щоку, в руку). Яку жінку поцілували, та стає вагоном за потягом. Перемагає той учасник, у якого довший потяг (підрахунки проводяться після закінчення мелодії).

ПОГОДУЙ КОХАНОГО

Гості діляться на пари. У кожній — чоловік і жінка. Перед ними в декількох метрах розташовано тарілки з морозивом. Завдання жінок: ложкою зачерпнути морозиво, і взявши її за живця губами, акуратно повернутися до свого партнера та погодувати його, не випускаючи ложки з рота. Пара, що перша з'їсть морозиво, перемагає.

ПОЦІЛУНКИ

Ведучий викликає двох чоловіків і двох жінок, ділить Їх на пари. Потім, зав'язавши очі двом учасникам, ведучий ставить питання, показуючи на будь-кого: «Скажіть, куди цілуватимемо? Сюди?», і вказує, наприклад, на щічку (можна на вуха, губи, очі, руки тощо). Ведучий ставить питання доти, доки учасник із зав'язаними очима не скаже «так». Тоді ведучий питає; «А скільки разів? Стільки?» — показує на пальцях скільки разів, щоразу змінюючи комбінацію, поки гравець не скаже «так». Ну а потім, розв'язавши очі учасник, примушує його зробити те, на що він погодився, наприклад, поцілувати коліно

чоловіка вісім разів.

ГРА-ЖАРТ

У цій грі не буде переможців і переможених, призначення — звеселити гостей. До неї запрошують двох учасників — чоловіка і жінку. Чоловікові пояснюють правила гри: «Зараз пані розміститься на цій канапці та візьме в рот солодку цукерку, а ваше завдання — із зав'язаними очима відшукати цю цукерку без допомоги рук і забрати її теж ротом. Уся комічність ситуації полягає в тому, що як тільки чоловікові зав'язують очі, на канапку або кушетку замість обіцяної пані кладуть чоловіка. Повірте, скільки часу ваш обраний кавалер намагатиметься відшукати цукерку у «пані», стільки гості від душі сміятимуться.

ОДЯГНИ МАШУ

Гравцям-чоловікам видають товсті зимові рукавиці. їх завдання: щонайшвидше застебнути якомога більшу кількість ґудзиків на сорочці або халаті, які поверх свого вбрання одягають їхні партнерки по грі.

ШПИЛЬКА

Беруть шпильки (кількість довільна, зазвичай вона приблизно дорівнює числу гравців), усім окрім ведучого зав'язують очі, ведучий чіпляє ці шпильки на учасників. Потім учасники намагаються знайти їх один на одному. Причому, коли людина знає, що на ній є шпилька (наприклад, відчула, як її на неї чіпляли), вона мусить мовчати (на собі шпильки шукати не можна). Оскільки часто шпильки ховають за одвороти рукавів, на споді із одягу, на шкарпетках з боку підошов тощо, процес їх пошуку зазвичай є досить веселим.

КУДИ ВКЛАСТИ ГРОШІ?

Ведучий викликає дві пари (у кожній — чоловік і жінка) і розповідає їм правила гри: «Зараз ви спробуєте щонайшвидше відкрити цілу мережу банків, вкладаючи в кожен тільки одну купюру. Одержіть початкові внески!» (Видає парам гроші-фантики). «Банками для ваших внесків можуть слугувати кишені, лацкани та інші затишні місця. Постарайтеся щонайшвидше оформити свої внески, відкрити якомога більше банків. Приготувалися, почали» Ведучий допомагає парам виконувати завдання, по закінченню однієї хвилини ведучий підбиває підсумки. Ведучий: «Скільки купюр залишилося у вас? А у вас?

Прекрасно! Усі гроші вкладено в справу! Чоловіки! Зараз я попрошу жінок помінятися місцями і щонайшвидше зняти з рахунків усю суму. Відчиняйте банки, знімайте гроші! Увага, почали!» (Звучить музика, жінки відшукують гроші у чужих партнерів.)

ВЕСЕЛА КУЛЬКА

Надувають кульку. Всі сідають по колу і перекидають кульку між собою. За свистком ведучого гра зупиняється. Приз отримує той, хто останнім кинув кульку, а не той, у кого кулька в руках. Отже, кожен прагне звільнитися від кульки щонайшвидше, і гра проходить дуже жваво, весело.

ДЖИҐУН

Ведуча формує дві команди жінок, в яких капітанами будуть чоловіки. Чоловіки сідають на стільці на фінішній смузі, а жінки залишаються на старті, де їм вручають по повітряній кульці. Кожна учасниця мусить підбігти до свого капітана, покласти йому на коліна кульку, а потім сама сісти так, щоб кулька луснула. Яка команда швидше і правильніше виконає завдання, та й отримає приз від наречених.

Конкурс танцювальний.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Різноманітні весільні конкурси, ігри

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок