Головна Головна -> Інше українською -> Культура -> Магістерська робота Музично-педагогічна творчість Василя Верховинця

Магістерська робота Музично-педагогічна творчість Василя Верховинця

Назва:
Магістерська робота Музично-педагогічна творчість Василя Верховинця
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
69,87 KB
Завантажень:
449
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 
: Тема магістерської роботи.
Тема: Музично-педагогічна творчість Василя Верховинця.
I. В С Т У П .
II. Розділ І. Теоретичні основи музично-педагогічної творчості Василя Верховинця.
§ І. Музичні ігри як основа педагогічної діяльності в роботі з молодшими школярами.
§ 2. Хореографія, драматургія музичних ігор в процесі навчання, виховання та розвитку молодших школярів.
2.1 Виховання музичного досвіду дітей через використання фольклорного матеріалу та авторських творів Василя Верховинця.
III. Розділ ІІ. Василь Верховинець про шляхи формування музичного досвіду молодших школярів.
§ І. Використання фольклорного матеріалу та авторських творів Василя Верховинця для формуванні музичного досвіду дітей.
§ 2. Ефективність впровадження музичних ігор у навчально-виховний процес молодших школярів.
IV. Висновки.
V. Література.


Вступ.
Професійна діяльність учителя музики української національної школи за своїм змістом і характером відзначається педагогічною спрямованістю на естетичну освіту та виховання в галузі музичного мистецтва. Педагогічна праця учителя музики направлена на формування і розвиток музичної культури школярів у обсязі, передбаченому навчальними планами і програмами школи, а також багаточисельними напрямками позакласної і позашкільної виховної роботи, включаючи музично-естетичну діяльність вчителів серед народу України.
В структурі професійної і громадсько-педагогічної діяльності учителя музики особливе місце займає музична педагогіка, яка є складовою частиною педагогічної науки.
Вивчення змісту музичної педагогіки в шкільництві і в процесі відродження національної культури свідчить, що її масштаби і рівень в багатьох випадках не відповідають тим вимогам, які ставляться суспільством до виховання і навчання підростаючих поколінь. Це пояснюється невідповідністю рівня професійної підготовки вчителя музик з теоретичних і практичних аспектів музичної педагогіки тим вимогам, які ставить практика відродження музичної культури українського народу. Сучасна вища школа намагається забезпечити підготовку педагогічних кадрів для народної освіти. Вона постійно вирішує задачі підвищення якості підготовки учителів музики, їх всесторонньої науково-професійної підготовки. “Без перебільшення можна сказати, що повноцінне і вдосконалене музично-естетичне виховання учителів – ключ до підняття музичної культури народних мас” Падалка Г. Учитель, музика, діти. – К.:Музична Україна, 1982. – с.26.
Удосконалення підготовки вчителя музики, в основі якої поставлено музичну педагогіку, в процесі професійного навчання обумовлюється багато чисельними факторами, які умовно можна поділити на дві групи. Першу з них складають ті фактори. Які визначають теоретичну базу музичної педагогіки, в основі якої поставлені завдання з навчання, виховання і розвитку учителів музики на музичних факультетах вищих та середніх музичних закладів. В сучасних умовах перебудови національної школи істотним чином зростають вимоги як до музичного виховання школярів, так і до професійної підготовки учительських кадрів.
В Законі “Про освіту” вказується, що “педагогічні та науково-педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру” Закон України “Про освіту”. – К.:Міністерство освіти України, 1995. – с.26..
З іншої сторони музично-педагогічна діяльність при належній її організації виявляє істотний вплив на процес морального становленні особистості, на її громадські погляди і переконання, на її загальну культуру. В сучасних умовах вона є ефективним засобом національного та патріотичного виховання молоді.
В законі “Про освіту” вагоме місце відводиться музичному вихованню учнівської молоді, тому “освіта і виховання є невід’ємною частиною структури освіти і спрямовується на розвиток здібностей, талантів дітей, учнівської і студентської молоді, задоволення їх інтересів, духовних запитів, потреб” Там же, - с.17
Підвищення рівня музично-естетичного виховання школярів вимагає істотного покращення процесу формування педагогічної культури та професійної підготовки учителів музики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 Інше на тему: Магістерська робота Музично-педагогічна творчість Василя Верховинця

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок