Головна Головна -> Інше українською -> Культура -> Магістерська робота Хорові капели богдана волосянка тенденції, здобутки, перспективи

Магістерська робота Хорові капели богдана волосянка тенденції, здобутки, перспективи

Назва:
Магістерська робота Хорові капели богдана волосянка тенденції, здобутки, перспективи
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
62,98 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
ХОРОВІ КАПЕЛИ БОГДАНА ВОЛОСЯНКА ТЕНДЕНЦІЇ, ЗДОБУТКИ, ПЕРСПЕКТИВИ
Магістерська робота
ЗМІСТ
Вступ………………………………………………
Розділ І. Життєвий та творчий шлях Богдана Волосянка
1.2.Становлення творчої особистості Б.Волосянка як диригента
Розділ ІІ. Музично-хорова та культурно-громадська
діяльність Богдана Волосянка.
2.1. Основні етапи становлення і розвитку чоловічої хорової капели села Радча.
2.2. Музично-творча та концертно-виконавська діяльність
чоловічої хорової капели «Сурма».
Розділ ІІІ. Мистецько-творчі здобутки Богдана Волосянка.
Висновки……………………………………………
Список використаної літератури………
Нотографія……………………………………
Додатки………………………………………
ВСТУП
Відродження України, її духовності, неможливе без рідної пісні, яка жила із своїм багатостраждальним народом і дійшла до нас як дорогоцінний скарб, що підтримував душу українця протягом всього його життя, передавався у спадок з покоління в покоління.
Український народ на перехрестях своєї нелегкої долі ніколи не розлучався з рідною піснею, яка була йому супутницею на пшеничному полі, в тяжкому бою з ворогом і в неволі на чужині. Українська пісня пройшла випробування на невмирущість і зараз чарує мільйони людських сердець, сіяючи дивовижною чудо-квіткою у різнобарвному вінку світової народної творчості. Краса цієї чудо-квітки народжена добротою української душі, мальовничістю української природи, багатством і щедрістю батьківської землі, розмаїтими філософськими роздумами про суть людського буття. Історія світової культури знає чимало митців наділених могутнім творчим потенціалом, у багатьох сферах матеріальної і людської діяльності. Універсальною є та особистість, яка через всебічне засвоєння культури і багатогранність життєдіяльної функції досягає значних творчих результатів, що сприяють духовному розвитку народу і епохи.
Завершення другого, початок третього тисячоліття – це віха в осмисленні нових тенденцій розвитку людства та пошуку власної стратегії у майбутньому. Подальше входження України у світовий простір супроводжуватиметься відчутними зрушеннями в усіх її сферах: політичній, соціально-економічній, інформаційній, духовній, культурній тощо.
Особливого значення нині набуває формування особистості в системі духовної культури, її естетичного відношення до праці де найбільш повно розкриваються духовні сили, формуються її високі моральні якості.
Музична культура – це процес функціонування в матеріальному і духовному просторі людства зразків музичного мистецтва, тісно переплетений із соціальною свідомістю та суспільно-історичною епохою. Водночас – це процес невпинного розвитку, взаємопроникнення і творчого удосконалення різноманітних музичних жанрів. Ділянками детального вивчення є пісенно-хорове мистецтво, композиторська діяльність, видавнича справа. Наукові джерела та спілкування із Богданом Волосянком дали можливість отримати достовірну інформацію про цілісну систему фактів, проаналізувати творчу діяльність окремих колективів хорового мистецтва Галичини, уникнути суб’єктивності, вигадок і сумнівів. Ми намагалися якнайповніше дослідити усі наявні факти, які дають змогу точніше відтворити достовірну картину магістерського дослідження.
Людині властиво організувати ситуації, що дають можливість одержувати насолоду. Засадовою, стосовно цих ситуацій, є трудова діяльність, у процесі якої розкривається сутнісні сили людини, її безмежний творчий потенціал.
У цьому плані постать Богдана Михайловича Волосянка – надто характерна. Універсальною є ця особистість, яка через всебічне засвоєння культури і багатогранність життєдіяльної функції, досяг значних творчих результатів, що сприяють поступальному духовному розвитку епохи.
В когорті видатних творчих особистостей нашої України чимало яскравих митців, чия діяльність суттєвим чином вплинула на розвиток культури. До їх числа належить і наш земляк, винятково обдарований, людина високої творчої енергії, організатор просвітницького музичного руху, заслужений працівник культури, композитор, вчений, а також доцент медичних наук – який лікує не тільки душу, а й тіло людей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 Інше на тему: Магістерська робота Хорові капели богдана волосянка тенденції, здобутки, перспективи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок