Головна Головна -> Інше українською -> Діловодство -> Використання облікових документів при виявенні та розслідуванні розкрадань у деяких галузях агропромислового комплексу

Використання облікових документів при виявенні та розслідуванні розкрадань у деяких галузях агропромислового комплексу

Назва:
Використання облікових документів при виявенні та розслідуванні розкрадань у деяких галузях агропромислового комплексу
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,09 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
Тема:
“Використання облікових документів при виявенні та розслідуванні розкрадань у деяких галузях агропромислового комплексу”


Зміст
Вступ .....................................................................................................................3
Розділ 1. Сільське господарство .........................................................................4
Розділ 2. Галузь хлібопродуктів ........................................................................13
Висновки ..............................................................................................................20
Список використаних джерел та літератури .....................................................22
Вступ
Курс України на формування ринкових відносин у сфері господарювання значною мірою змінив правове положення підприємств. Змінюється значення обліку та оцінки результатів господарської діяльності як підприємств, так і підприємців. В умовах ринкової економіки роль обліку та оцінки суттєво зростає, оскільки завдяки ним приймаються рішення про зміни напрямів виробництва, його оновлення, переміщення капіталу відповідно до ринкової кон'юнктури. Вони залишаються необхідними елементами діяльності будь-якого підприємства.
Водночас кризові явища в економіці, криміналізація більшості її галузей значною мірою є результатом прорахунків у правовому та організаційно-управлінському забезпеченні реформ. За цих умов, проблеми боротьби з економічною злочинністю набувають першочергового значення. Призупинити, локалізувати й подолати їх зможуть лише висококваліфіковані фахівці.
Сучасна правозастосовна практика свідчить, що важливою частиною професійної компетенції юриста, у тому числі і працівників правоохоронних органів, є економіко-правові знання, вміння повністю і правильно їх застосувати для захисту державного і колективного майна від злочинних посягань.
Сучасна юридична практика свідчить про те, що у професійній компетенції юриста велику роль відіграють знання основ бухгалтерського обліку, економіко-правового аналізу, уміння правильно призначати економіко-бухгалтерські експертизи, документальні ревізії тощо.
Все вищесказане і обумовлює актуальність вивчення даної теми.
Метою контрольної роботи є комплексне та всебічне дослідження використання облікових документів при виявленні та розслідуванні розкрадань у галузі сільського господарства та хлібопродуктів.
Розділ 1. Сільське господарство
Сучасна аграрна політика нашої держави є важливим напрямом переведення економіки на ринкові відносини. Вона спрямована на удосконалення виробничих відносин в агропромисловому комплексі шляхом упровадження різноманітних форм оренди, кооперації, підряду тощо. Нові методи господарювання активно втручаються в життя села, дають потужні імпульси для його соціально-економічного розвитку.
Суть аграрних відносин, як суспільних відносин щодо володіння, користування і розпорядження землею, завжди визначається пануючою формою власності на землю як головний і не відтворюваний засіб виробництва.
Відповідно до п. З статті 78 Земельного кодексу України [1], земля в Україні може перебувати у приватній, комунальній та державній власності. Усі форми власності є рівноправними. Суб'єктами земельних відносин є громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та органи державної влади. Право власності на землю гарантується законом.
Суб'єктами права власності на землю є: громадяни та юридичні особи - на землі приватної власності; територіальні громади, які реалізують це право безпосередньо або через органи місцевого самоврядування - на землі комунальної власності; держава, яка реалізує це право через відповідні органи державної влади - на землі державної власності, У державній власності перебувають усі землі України, крім земель комунальної та приватної власності.
Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України [1], громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:
а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Інше на тему: Використання облікових документів при виявенні та розслідуванні розкрадань у деяких галузях агропромислового комплексу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок