Головна Головна -> Інше українською -> Діловодство -> Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з обмеженим доступом.

Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з обмеженим доступом.

Назва:
Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з обмеженим доступом.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
14,79 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Контрольна робота
Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з обмеженим доступом.


Зміст
Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів.
Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з обмеженим доступом.
Створіть перелік документів, які є внутрішніми документами установи. Зареєструйте п’ять службових документів в окремих, створених вами реєстраційних формах. Додайте відомості яких не вистачає.


Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів.
Типові та індивідуальні терміни виконання документів. До-кументи можуть бути із зазначенням і без зазначення терміну виконання. Терміни виконання можуть бути зазначені в само-му документі або встановлені актами законодавства.
Термін виконання документів обчислюється в календарних днях від дати підписання (затвердження) документа, а для до-кументів, що надійшли з інших організацій, — від дати їхньо-го надходження. Терміни виконання документів установлені в Типовій інструкції з діловодства, затвердженій за розпоря-дженням її уряду. Індивідуальні терміни встановлюються керівниками. Остаточна дата виконання службових доку-ментів зазначається в їх текстах чи в резолюціях керівника.
Документи без зазначення терміну виконання мають бути виконані не пізніше як за 3О календарних днів, а документи з відміткою «Терміново» — протягом 7 робочих днів від дати підписання документа. В цьому разі для підготовки доручення до документа надається один день.
Термін виконання документа може бути змінений лише за вказівкою посадової особи, яка його встановила, а в разі її відсутності — посадової особи, що її заміщає. У разі потреби термін може бути продовжений за обґрунтованим проханням виконавця, яке подається не пізніше як за три робочих дні до закінчення встановленого терміну, а щодо документа без зазна-чення терміну — до закінчення 30-денного терміну від дати його отримання.
Термін виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента Ук-раїни, рішеннями Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, розглядає і встановлює керівник органу виконавчої влади особисто (одразу після реєстрації до-кумента).
Доопрацювання проектів документів, повернутих Кабіне-том Міністрів України розробнику, проводиться не пізніше ніж у 5-денний термін після підписання відповідного доручен-ня, якщо в дорученні не зазначено інше.
Пропозиція щодо продовження терміну виконання акта або доручення Президента України, надісланого Кабінетом Мініс-трів України, подається органом виконавчої влади до Секре-таріату Кабінету Міністрів України разом із проектом листа Голові Адміністрації Президента України за сім днів до закін-чення встановленого терміну.
Зміна типових строків виконання документується прий-няттям нового акта, індивідуальних — розпорядженням керів-ника, що їх установив.
Організація контролю за виконанням документів. До кон-тролю за виконанням документів входять такі види робіт:—
постановка документів (доручень) на контроль, форму-вання картотеки контрольованих документів;—
перевірка своєчасного доведення документів до вико-навців;—
попередні перевірки й регулювання перебігу виконання;—
облік та узагальнення результатів контролю за виконан-ням документів (доручень);—
інформування керівника про перебіг та підсумки вико-нання документів (доручень);—
повідомлення про перебіг та підсумки виконання доку-ментів на оперативних зборах, засіданні колегіальних органів;—
зняття документів з контролю;—
формування картотеки виконаних документів
Завданням контролю за виконанням документів є забезпечен-ня своєчасного та якісного їх виконання.
Контролю підлягають зареєстровані документи, в яких установлено завдання.
Обов'язково контролюється виконання: законів України, пос-танов Верховної Ради України, указів, розпоряджень та дору-чень Президента України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, доручень Прем'єр-міністра України, запи-тів та звернень народних депутатів України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Інше на тему: Строки виконання документів, порядок контролю за виконанням документів. Особливості організації конфіденційного діловодства, використання документів з обмеженим доступом.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок