Головна Головна -> Інше українською -> Діловодство -> Колективний договір

Колективний договір

Назва:
Колективний договір
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,94 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Колективний договір прийнятий на загальних зборах трудового колективу (назва підприємства, організації)
м.__________________ «___» _________
З метою сприяння регулюванню трудових відносин і соціально-економічних інтересів працівників і власників _________________________________________________________________________________________
(назва підприємства, установи, організації)
в особі______________________________________________________________________________
(генерального директора, його прізвище, ім’я, по батькові)
з однієї сторони, і трудовий колектив_____________________________________________________
(назва підприємства, організації)
в особі вибраного і уповноваженого______________________________________________________
(представника ради трудового колективу, його посада, прізвище, ім’я, по батькові)
(надалі — Сторони) підписали цей договір про подані нижче взаємні обов’язки.
1. Загальні положення
1.1. Цей колективний договір складений відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди»; він визначає взаємні виробничі, трудові і соціально-економічні відносини між уповноваженим власника (надалі — Адміністрація) і працівниками підприємства.
1.2. Умови цього колективного договору є обов’язковими для Сторін, що його підписали. Ці умови у випадку будь-яких спорів і розходжень не можуть трактуватися як погіршуючі, порівняно з діючим законодавством України, положення працівників, бо в протилежному випадку вони визнаються недійсними.
1.3. Положення цього колективного договору поширюються на всіх працівників підприємства і є обов’язковими як для власників і управлінського персоналу, так і для кожного члена трудового колективу.
1.4. Жодна зі Сторін, що підписала колективний договір, не може в односторонньому порядку припинити виконання його положень.
1.5. Цей колективний договір чинний у випадку зміни складу, структури і найменування підприємства, а у випадку його реорганізації він може бути переглянутий за згодою Сторін. У випадку зміни власника підприємства дія колективного договору зберігається не більше року.
У цей період Сторони повинні розпочати переговори про підписання нового чи зміну діючого колективного договору.
1.6. Положення цього колективного договору діє до підписання нового договору.
2. Організація виробництва, праці, забезпечення продуктивної зайнятості
2.1. Жодний інший трудовий договір (контракт), що підписується підприємством з працівниками, не може суперечити цьому колективному договору таким чином, щоб порівняно з останнім права та інтереси працівника в трудовому договорі (контракті) були якимсь чином обмежені. У випадку виникнення такого протиріччя відповідні положення трудового договору (контракту) визнаються недійсними.
2.2. Адміністрація не вправі вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовими договорами (контрактами). Підприємство зобов’язане передбачити в контракті чи розробити і затвердити для кожного робітника його функціональні обов’язки, ознайомити його з ними і вимагати лише їх виконання. В цих функціональних обов’язках чи в контракті може бути передбачено виконання одним з працівників обов’язків іншого лише у випадках тимчасової відсутності останнього у зв’язку з хворобою, відпусткою чи з інших важливих причин, причому такі обов’язки можуть покладатися на іншого працівника лише за додаткову плату і з врахуванням його реальної можливості виконувати їх, тобто з врахуванням необхідної професійної підготовки і зайнятості при виконанні безпосередніх обов’язків.
2.3. Кожний працівник зобов’язаний добросовісно і якісно виконувати свої обов’язки, працювати чесно і добросовісно, дотримуватися дисципліни праці, своєчасно і точно виконувати розпорядження власників та уповноважених ними осіб, дотримуватись трудової і технологічної дисципліни, вимог нормативних актів з охорони праці, дбайливо ставитися до майна власника, на прохання адміністрації підприємства надавати звіти про виконання своїх конкретних обов’язків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Інше на тему: Колективний договір

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок