Головна Головна -> Інше українською -> Діловодство -> ЗРАЗКОВИЙ ДОГОВІР ОРЕНДИ

ЗРАЗКОВИЙ ДОГОВІР ОРЕНДИ

Назва:
ЗРАЗКОВИЙ ДОГОВІР ОРЕНДИ
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,15 KB
Завантажень:
315
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
ЗРАЗКОВИЙ ДОГОВІР ОРЕНДИ
________________________________________________________________________, назване у подальшому "Орендодавець", з однієї сторони, і Організація орендарів ________________________________________________________________________ названа у подальшому "Орендар", з другої сторони, уклали цей договір про подане нижче.
1. Орендодавець передає, а Орендар приймає: основні фонди сумою _________ грв, згідно з Додатком
оборотні кошти в сумі __________________________грв., у тому числі як запаси сировини і продукції __________________________ грв., як грошові кошти _________________грв.
2. Орендодавець зобов'язується:
2.1. Забезпечувати Орендаря сировиною і матеріалам» (продукцією) в обсязі, асортименті й у терміни, зазначені, специфікаціях (погоджених не пізніше, ніж за _______ днів до початку календарного року).
2.2. Забезпечувати Орендаря у терміни, що не порушу ют його нормальну господарську діяльність, нормативними акта ми, повідомляти встановлені терміни надання планів і звітності.
2.3. Надавати Орендареві необхідну методичну та іншу допомогу у розв'язанні поточних і перспективних завдань, плануванні і складанні звітності, удосконаленні управління й обліку.
2.4. Виділяти за плату за заявками Орендаря автотранспорт (при надходженні заявки не пізніше ніж за _______________ до дня виділення автотранспорту).
2.5. Сприяти матеріально-технічному постачанню Орендаря.
У 1991 -_________ рр. виділяти для розвитку матеріальне технічної бази Орендаря ______________________________________________________________________
2.6. Надати інформацію про передовий досвід, наукові досягнення в організації діяльності підприємств аналогічної профілю ________________________(зазначаєте періодичність, наприклад, постійно), прогнози, зміни кон'юнктури внутрішнього і зовнішнього ринку ____________________________ (зазначається періодичність).
2.7. Здійснювати соціальне і культурно-побутове обслуговування Орендаря на однакових підставах з іншими підприємствами за рахунок коштів Орендаря.
3. Орендар зобов'язується:
3.1. Забезпечити належне використання одержаних в Орендодавця основних фондів і оборотних коштів згідно своїм Статутом і цим договором.
Щорічно забезпечувати приріст реалізації продукції і валових прибутків з розрахунку на одного працівника Орендарі розмірах не нижче від планових для ________________________________________________________________________
(зазначається територія або група підприємств)
3.2. Самостійно здійснювати капітальний і поточний ре-монт основних фондів, переданих йому в оренду згідно з цим договором, за рахунок власних коштів і за рахунок кредитів банку, а також коштів, що виділяє Орендодавець на розвиток матеріально-технічної бази.
Основні фонди, побудовані і придбані Орендарем за раху-нок власних і займаних коштів, є власністю Орендаря.
3.3. Виконувати списання і реалізацію отриманих в оренду основних фондів лише за згодою Орендодавця, якщо вони не перейшли у відповідності до п. 6 цього договору у власність Орендаря.
3.4. Щоквартально, не пізніше _________числа наступного місяця, перераховувати Орендодавцеві орендну плату у роз-мірі амортизаційних відрахувань на повне відновлення орен-дованих основних фондів і видатків на утримання апарату управління Орендодавця, визначену в абсолютній сумі _____________грв., а також перераховувати _______відсотків від __________________________________ (зазначається з яких коштів: прибутку, госпрозрахункового прибутку або прибутку від здійснення діяльності на орендованих згідно з цим договором основних фондах на формування централізованих фондів і резервів).
Примітка. У тому випадку, коли на оренду переходить не-рентабельне або низькорентабельне підприємство, доцільно передбачити у договорі відповідні пільги і визначити, наприк-лад, що Орендар вносить орендну плату і (або) відрахування від своїх прибутків (прибутку) лише при досягненні зазначе-ного в договорі рівня рентабельності. При цьому можна навіть включити до договору шкалу платежів і відрахувань, що зале-жать від рівня рентабельності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Інше на тему: ЗРАЗКОВИЙ ДОГОВІР ОРЕНДИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок