Головна Головна -> Інше українською -> Екологія -> Суть вчення про біогенез, сучасні масштаби меліорації земель в Україні, її наслідки, Рослинні ресурси, їх роль як автоторфів.

Суть вчення про біогенез, сучасні масштаби меліорації земель в Україні, її наслідки, Рослинні ресурси, їх роль як автоторфів.

Назва:
Суть вчення про біогенез, сучасні масштаби меліорації земель в Україні, її наслідки, Рослинні ресурси, їх роль як автоторфів.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
23,30 KB
Завантажень:
68
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Контрольна робота
з дисципліни основи екології
Суть вчення про біогенез, сучасні масштаби меліорації земель в Україні, її наслідки, Рослинні ресурси, їх роль як автоторфів.


План
І. Суть вчення про біогенез
1.1. Вступ
У нашій сучасній суєті ми занадто зайняті своїми повсякденними справами, але варто вирватися куди-небудь у ліс, у гори, до ріки, оглянутися і відразу в голові виникає безліч питань: як це все з'явилося...
Теорії, що стосуються виникнення Землі і життів на ній, та і всьому Всесвіті, різноманітні і далеко не достовірні. Згідно з теорією стаціонарного стану, Всесвіт існував вічно. Згідно з іншими гіпотезами, Всесвіт міг виникнути із згустку нейтронів внаслідок „Великого вибуху”, народився в одній з чорних дір або ж був створений Творцем. Всупереч існуючим уявленням, наука не може спростувати тезу про божественне створення Всесвіту, так само як теологічні погляди не обов'язково відкидають можливість того, що життя в процесі свого розвитку придбало межі, з'ясовні на основі законів природи.
Серед безлічі теорій виникнення життя на Землі розглянемо основні:
1) життя було створене надприродною істотою в певний час (креационізм);
2) життя виникало неодноразово з неживої речовини (мимовільне зародження);
3) життя існувало завжди (теорія стаціонарного стану);
4) життя занесене на нашу планету ззовні (панспермія);
5) життя виникло внаслідок процесів, що підкоряються хімічним і фізичним законам (біохімічна еволюція).
Детальніше розглянемо деякі теорії.
1.1.1. Креационізм
Згідно з цією теорією, життя виникло внаслідок якоїсь надприродної події в минулому; її дотримуються послідовники майже всіх найбільш поширених релігійних навчань. У 1650 р. Іархієпіскоп Ашер з м. Арма (Ірландія) обчислив, що бог створив світ у жовтні 4004 році до н. е. і закінчив свою працю 23 жовтня о 9 ранку, створивши людину. Ашер отримав цю дату, склавши вік всіх людей, що згадуються в біблійній генеалогії від Адама до Христа («хто кого народив»). З точки зору арифметики це розумне, однак при цьому виходить, що Адам жив в той час, коли, як показують археологічні знахідки, на Ближньому Сході існувала добре розвинена міська цивілізація.
Традиційне іудейсько-християнське уявлення про створення світу, викладене в Книзі Буття, викликало і продовжує викликати спори. Хоч всі віруючі визнають, що Біблія - заповіт господа людям, з питання про довжину «дня», що згадується в Книзі Буття, існують розбіжності. Деякі вважають, що світ, і всі організми, що його населяють були створені за шість днів тривалістю по 24 години. Вони відкидають будь-які інші точки зору і цілком покладаються на натхнення, споглядання і божественне прозріння. Інші християни не ставляться до Біблії як до наукової книги, вважають, що в Книзі Буття викладено в зрозумілій для всіх людей формі теологічне прозріння Віростворення всіх живих істот всемогутнім творцем. Для них опис створення живих істот швидше відноситься до відповіді на питання «чому?», а не «яким чином?» Якщо наука в пошуках стани широко використовує спостереження і експеримент, то богословіє осягає істину через божественне прозріння і віру. Віра визнає речі, яким немає доказів в науковому значенні слова, Тобто логічно не може бути суперечності між науковим і богословським поясненням створення світу, оскільки ці дві сфери мислення взаємно виключають одна іншу.
Процес божественного створення світу вважається таким, що відбувся однократно і тому недоступний для спостереження; цього досить, щоб винести всю концепцію божественного створення за рамки наукового обговорення. Наука займається тільки тими явищами, які віддаються спостереженню, і тому вона ніколи не зможе ні спростувати, ні довести цю концепцію.
1.1. 2. Теорія спонтанного зародження
Ця теорія була поширена в древньому Китаї, Вавілоні і Єгипті як альтернатива креационізму, з яким вона співіснувала. Аристотель (384 - 322 до н ери, якого часто називають засновником біології, дотримувався теорії спонтанного зародження. На основі власних спостережень він розвивав цю теорію далі, зв'язуючи всі організми в безперервний ряд - «сходи природи».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Інше на тему: Суть вчення про біогенез, сучасні масштаби меліорації земель в Україні, її наслідки, Рослинні ресурси, їх роль як автоторфів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок