Головна Головна -> Інше українською -> Екологія -> Свято в королівстві живої води. (У вигляді казки)

Загрузка...

Свято в королівстві живої води. (У вигляді казки)

Назва:
Свято в королівстві живої води. (У вигляді казки)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
25,91 KB
Завантажень:
351
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Свято в королівстві живої води.
(У вигляді казки)
У казковому Королівстві Живої Води правила королева Аш-Два-О. Корлева була вже літня, поважна дама. Та, незважаючи на похилий вік, вона багато подорожувала по своїй країні, не обминаючи жодного глухого закутку; всіх обдаровувала увагою, допомагала підданим – людям, рослинам та тваринам. Королева Аш-Два-О була дуже доброю, справедливою і мудрою правителькою через це всі її поважали та любили.
У королеви було три дочки: Тверда Вода (найстарша), М’яка дощова Вода (середульша) і наймолодша – Дистильована Водиця, які різнилися як зовнішністю, так і характерами. Королева їх дуже любила, а ще дуще любила бавитися зі своїми онуками – Гідрогенчиком і Оксигенкою – дітьми своєї середульшої дочки і зятя – могутнього Електророзрядника. Вона передавала їм усі свої знання й часто залучала їх до своєї улюбленої справи – хімічних дослідів. Особливо звеселяла малюків хімічна дія бабусі Аш-Два-О на свого придворного радника Кальція, який просто впадав у розпач, коли королева нагадувала йому про обов’язки. Ніяково червонів, коли вона, жартуючи, блискала на нього фенолфталеїновим сиропом, якого багато наварили на королівській кухні, бо готувались до свята – ювілею королеви.
На цей ювілей мало з’їхатися багато поважних гостей із сусідніх королівств – близьких і далеких родичів. За їхню безпеку і лад на святі відповідав маршал Ферум, який боявся гніву королеви, бо у вільний час любив почастуватись винними коктейлями, а після цього швидко зникав з поля зору королеви Аш-Два-О. При палаці королеви постійно перебували два детективи, Лакмус і Метилор, обдурити яких було неможливо: захоче яка-небудь сіль або заїжджий луг видати себе за вельможну кислоту й проскочити на свято без запрошення, а детективи вже тут як тут.
До ювілею готувалися довго й ретельно і нарешті цей день настав. Гостей наїхало – сила-силенна. Першою прибула рідка сестра королеви – Окиснена вода. За нею – граф і графиня Бурульки, королева сусідньої держави – її величність Кислейство, яка не дуже любила королеву Аш-Два-О зате що вона інколи могла “зм’якшити” її кислу міну, котрої її Вельможність Кислейність так пишалася.
Племінники Джерельце та Річечка привезли бундючного графа ди’Аеля (Al), який ніколи не розлучався зі своїм щитом, бо боявся нападів з відусіль, навіть з боку королеви Аш-Два-О.
Усі гості щиро вітали королеву, підносили її подарунки. Дочки королеви привезли матері три разки прекрасного намиста з оксидів металів.
Але від необережного поруху руки королеви од цих разок намиста раптом безслідно зник, і вона розпорядилася, щоб начальник секретної служби майор Плюмбум негайно провів розслідування.
На честь королеви Аш-Два-О було влаштовано святковий феєрверк. Необережний граф Магнезіус занадто близько підійшов до вогню і спалахнув. Королева спробувала сама вгамувати вогонь, але стався вибух, і полум’я лише збільшилося. Тоді придворні слуги почали засипати його піском. Та пожежа не припинилася. Її вдалося загасити хороброму Азбестику, якого королева нагородила орденом “Вогнетривкості”. Ще довго тривав бенкет на честь ювілею королеви Аш-Два-О. Лунала дзвінка музика і вигуки “Vivat королева Аш-Два-О! Aqua vita est!”.
Випадок у казковій хімічній державі.
(У вигляді сценки)
Від автора. У королівському суді Казкової Хімічної держави (КХД) слухалася гучна справа про порушення Основного Закону КХД – Закону збереження маси речовини. Обвинувач стверджував, що пан Такий собі Літій, маючи необережність фліртувати з панею Аш-Два-О, випадково впав у склянку з водою і з цієї причини маса склянки з водою раптом зменшилася, по рушивши тим самим головний закон КХД. А адвокат використав усі знання в галузі хімії, щоб випрадати пана Такого собі Літія.
Хто виграв процес? З’ясувати це допоможуть нам:
Пан Такий собі Літій
Пані Аш-Два-О
Суддя
Адвокат
Прокурор
Водень.
(На сцену по черзі виходять учні – актори і займають місця в залі суду.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Інше на тему: Свято в королівстві живої води. (У вигляді казки)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок