Головна Головна -> Інше українською -> Економіка підприємств -> Безкоштовно інша робота скачати: Шпаргалки з економіки підприємства

Шпаргалки з економіки підприємства / сторінка 9

Назва:
Шпаргалки з економіки підприємства
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,14 KB
Завантажень:
1217
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Кошториси підрозділів виконують такі важливі функції: Організуюча функція кошторису полягає в тому, що, маючи встановлену планову величину витрат, працівник, намагається дотримуватись чинного регламенту і норм використання ресурсів. Контролююча дають змогу контролювати роботу працівників, відповідальних, за рівень витрат. Стимулююча стимулювання здійснюється через відповідальність за необґрунтовані витрати і заохочення в їх зниженні. Постатейний кошторис дає змогу узгодити його з кошторисом непрямих витрат (загально виробничими витратами), а також калькуляціями на окремі вироби підрозділу. Матеріали - витрати на основні матеріали, на матеріали допоміжного призначення на окремі вироби витрати обчислюються на основі встановлених норм, цін на матеріали і виробничої програми, ураховуються транспортно-заготівельні витрати. Куповані вироби і напівфабрикати - це вироби, які додатково обробляються на підприємстві обчислюються аналогічно витратам на матеріали згідно з нормами і цінами. Паливо та енергія на технологічні потреби - обчислюються аналогічно попереднім статтям, тобто за нормами витрат і встановленими цінами (тарифів).Основна заробітна плата виробничих робітників - вона складається з відрядної та почасової заробітної плати згідно з установленими розцінками та тарифними ставками (посадовими окладами).Додаткова заробітна плата виробничих робітників - обчислюється згідно з передбаченими умовами оплати праці в плановому періоді, а у разі їх відносної стабільності — у відсотках від основної заробітної плати за даними звітного періоду. Відрахування на соціальні заходи - обчислюється їх сума у встановлених відсотках від заробітної плати (основної і додаткової) виробничих робітників. Загальновиробничі витрати:1) Витрати на утримання й експлуатацію машин та устаткування; 2) витрати на організацію та управління виробництвом. Втрати від браку. Ця стаття витрат планується тільки в тих виробництвах, де за досягнутого рівня технології та якості матеріалів неможливо забезпечити стопроцентну відповідність продукції встановленим технічним вимогам, тобто брак невідворотний. Допустимі втрати від браку обґрунтовуються за цих умов на основі досвіду й установлюються у відсотках від виробничих (цехових) витрат. Фактичні втрати від браку обчислюються так:

Вб = Сб.в + Сб.з — Ск, де Вб — втрати від браку, грн.;Сб .в — собівартість внутрішнього остаточного браку, грн.;Сб .з — собівартість зовнішнього остаточного браку, грн.;Ск — компенсації втрат від браку, грн.

Собівартість внутрішнього браку обчислюється за виробничою (цеховою), а зовнішньою (у споживачі в) — за повною собівартістю.

2. Основні цехи підприємства спеціалізуються на виготовленні будь-якого виробу, групі однорідних виробів, вузлів, деталей з використанням найрізноманітніших технологічних процесів і операцій.

Оцінка обліку руху матеріальних цінностей

Оцінка запасів за методом ЛІФО передбачає, що запаси використовуються у послідовності, яка протилежна їх надходженню на підприємство. Тобто запаси, які першими надходять у виробництво, оцінюються за собівартістю останніх за часом надходжень.

Змінні Норми і нормативи визначають ступінь використання ресурсів підприємства, а отже, від їх якості істоти залежить наукова обґрунтованість розроблюваних планів. Із прискоренням науково-технічного процесу ускладнюється нормування й одночасно зростає його роль в обґрунтованості та збалансованості планів

Дефіцит пропускної спроможності

Білет 22

1. Охар. Планування собівартості продукції та визначення планової величини прибутку та його розподіл.

При плануванні собівартості слід розрізняти собівартість окремих виробів (калькуляції) і собівартість загального обсягу готової (кінцевої) продукції. У підрозділах з коротким виробничим циклом і стабільними залишками (запасами) незавершеного виробництва виробнича собівартість готової продукції збігається з кошторисом. В інших випадках собівартість продукції відрізняється від кошторисних витрат. Отже, загальна собівартість продукції дорівнює: Ск = Сз + Сн1 - Сн2, де Ск — собівартість кінцевої продукції підрозділу за плановий період, грн.;Сз — загальні витрати підрозділу за кошторисом, грн.;Сн1, Сн2 — собівартість залишків незавершеного виробництва відповідно на початок і кінець планового періоду, грн.

Собівартість кінцевої продукції можна обчислити як суму с-ті окремих виробів: де п — кількість найменувань виробів;М — кількість виробів і-го найменування за виробничою програмою у натуральному виразі;Соі — виробнича собівартість одиниці і-го виробу, грн.

Методи обчислення витрат на окремі вироби.

Весь продукт однорідний – однієї споживчої якості і складності виготовлення де Ск — загальні витрати, віднесені на кінцеву продукцію за плановий період (у повній сумі або за калькуляційними статтями чи елементами витрат), грн.;N — обсяг готової продукції за плановий період у натуральному виразі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Інше на тему: Шпаргалки з економіки підприємства

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок