Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Бізнес – план

Бізнес – план

Назва:
Бізнес – план
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
12,56 KB
Завантажень:
1580
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Бізнес – план


План


1. Резюме
Даний бізнес-план присвячено обґрунтуванню ефективності організації м’ясопереробного комплексу ЗАТ "Українські продукти" (друга черга розвитку фірми) з метою залучення інвесторів для кредитування витрат на придбання технологічного устаткування.
Асортимент продукції, що планується до випуску - копчена і варена ковбаса в штучній оболонці, копчене м'ясо різних видів.
Технологія виробництва передбачає використання спеціальних рецептур, розроблених фахівцями фірми «Сайленс» - виробника м’ясопереробного устаткування вищої якості зі світовим ім'ям.
Діючі виробничі потужності свинокомплексу і птахофабрики дозволяють забезпечити сировинну базу для проектованого м’ясопереробного комплексу. Річне виробниче споживання сировини (м'яса) - 1,8 тис. тонн.
Планований обсяг випуску готової продукції - 1,5 тис. тонн на суму 21,7 млн. грн. на основі діючих виробничих потужностей і їхньої реконструкції.
Ринком збуту продукції є підприємства оптової і роздрібної торгівлі, підприємства суспільного харчування м. Київа, Київської обл., а також власна торгова мережа фірми.
Загальна вартість проекту по введенню в дію м’ясопереробного цеху -3,13 млн. грн., що планується залучити за рахунок кредиту.
Персонал фірми укомплектований висококваліфікованими фахівцями, зайнятими вирощуванням сільськогосподарських культур, переробкою сільгосппродукції і її реалізацією. Загальна чисельність персоналу - 400 чоловік.
Конкурентноздатність фірми забезпечується низькими внутрівиробничими витратами внаслідок організації виробництва фірми по замкнутому технологічному циклі - від самостійного вирощування кормів і зерна до переробки і реалізації продуктів сільгоспвиробництва через власну торгову мережу.
Строк окупності кредитних коштів на проектований м’ясопереробний комплекс – менше двох років.
2. Загальний опис компанії
Предметом діяльності ЗАТ "Українські продукти" є сприяння більш повному задоволенню потреб народного господарства в продуктах харчування і сільгосппродукції, у товарах народного споживання, а також більш повного ефективного використання місцевих сировинних і трудових ресурсів.
У зазначених вище цілях ЗАТ "Українські продукти" здійснює:
виробництво і реалізацію продуктів харчування і сільгосппродукції;
організацію і будівництво різних комплексів і підприємств з виробництва цих продуктів.
До складу ЗАТ "Українські продукти" входять наступні основні підрозділи:
птахофабрика;
свиновідкормочний радгосп;
млин;
корпус переробки насіння;
холодильники;
два магазини площею 2500 кв. м;
мережа суспільного харчування (два кафе);
інші будинки і споруди.
В даний час у штаті ЗАТ "Українські продукти" є близько 400 чоловік, що є фахівцями в області сільського господарства. Штат знаходиться в складі комплектації, ведеться професійний добір співробітників, розробляються плани і програми підготовки персоналу.
Продукція сільського господарства:
м'ясо птахів;
свиняче м'ясо;
фрукти й овочі.
Продукція харчової промисловості:
соняшникова олія;
ковбаса;
мінеральна вода;
соки;
консерви;
дитяче харчування;
вино;
горілка.
У результаті побудови діяльності ЗАТ "Українські продукти" за принципом замкнутого технологічного циклу (вирощування сільськогосподарської продукції, її переробка, виробництво готової продукції, її збереження і реалізація) собівартість фірмової продукції на 10-15% нижче середньогалузевої. І протягом найближчих 1 - 2 років, по розрахунках економістів-аналітиків, відбудеться подальше скорочення внутрівиробничих витрат, завдяки яким відпускна ціна продукції, зробленої на фірмі, буде нижче ринкової на 20 - 25%.
Таким чином, основною метою комерційної діяльності фірми є одержання середньої і підвищеної норми прибутку від реалізації власної і закуповуваний на стороні високоякісної продукції за цінами значно нижче ринкових.
Нижче приводиться коротка характеристика агропромислового комплексу ЗАТ "Українські продукти".
На території промислової зони земельною площею в 50 га вже функціонують:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Інше на тему: Бізнес – план

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок