Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Порядок митного оформлення товарів та предметів, що переміщуються через митний кордон України

Порядок митного оформлення товарів та предметів, що переміщуються через митний кордон України

Назва:
Порядок митного оформлення товарів та предметів, що переміщуються через митний кордон України
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,54 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
з митного регулювання
на тему:
“Порядок митного оформлення товарів та предметів, що переміщуються через митний кордон України”


ПЛАН
Вступ
1. Мета та порядок здійснення митного оформлення
2. Особливості проведення митного оформлення
3. Декларування товарів та предметів,
що переміщуються через митний кордон України
Висновки
Список використаної літератури


Вступ
У сучасних умовах економічного розвитку України, розширен-ня зовнішньоекономічних зв'язків особливого значення набуває митна справа, основу якої складає митне законодавство. Останнє визначає принципи організації митної справи в Україні з метою, з одного боку, ство-рення сприятливих умов для розвитку економіки, зовнішньоекономічних зв'язків, а з іншого — захисту та забезпечення конституційних прав і свобод громадян, держави, суб'єктів підприємницької діяльності всіх форм власності і додержання ними правил, встановлених у цій галузі.
Митне законодавство України спрямоване на вирішення таких завдань: забезпечення організації та функціонування єдиної, узгодже-ної, стабільної митної системи, закріплення правових механізмів взає-модії всіх її елементів; визначення загальних принципів регулювання митних відносин; захист економічних інтересів України, забезпечен-ня виконання зобов'язань, що випливають з міжнародних договорів України стосовно митної справи; встановлення правових норм, які б забезпечували захист інтересів споживачів і додержання учасника-ми зовнішньоекономічних зв'язків державних інтересів на зовнішнь-ому ринку; створення умов для ефективної боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил, контролю за валютними операція-ми; підвищення рівня організаційних і правових гарантій суб'єктів митних відносин, удосконалення системи їх відповідальності.
Митне оформлення — процедура поміщення транспортних за-собів, товарів у відповідний режим та виконання митним органом процедур митного контролю з справлянням установлених податків і зборів та заповненням відповідних документів. Порядок митного оформлення визначається розділом 3 Митного кодексу України (статті 37–43). Переміщення через митний кордон України товарів та інших предметів підлягає митному оформленню.
1. Мета та порядок здійснення митного оформлення
Метою здійснення митного оформлення є:
Забезпечення митного контролю, який здійснюється з метою дотримання державними органами, підприємствами та їх службовими особами, а також громадянами порядку переміщення через митний кордон України товарів та інших предметів. Митний контроль здійснюється службовими особами митниці шляхом перевірки документів, необхідних для такого контролю, митного огляду транспортних засобів, товарів та інших предметів, особистого огляду, переогляду, обліку предметів, які переміщуються через митний кордон України, а також в інших формах.
Застосування засобів державного регулювання переміщенням через митний кордон України товарів та інших предметів, основною метою яких є стягнення в державний бюджет податків при перемащенні товарів через митний кордон України, а також захист національного ринку від неякісних імпортних товарів i забезпечення підтримки національного виробника шляхом надання йому можливості конкурувати з іноземними суб'єктами підприємницької діяльності (рис.1).
Порядок здійснення операцій з митного оформлення визначається Державною митною службою України відповідно до Митного кодексу України. Оформлюються митні документи українською мовою або офіційними мовами митних союзів, якщо Україна є їх членом.
Митне оформлення суб'єктів ЗЕД здійснюється службовими особами митниці в місцях розташування митниць – зонах митного контролю – спільно з зацікавленими державними органами впродовж часу, визначеного митницею.
Території зон митного контролю встановлюються:
1) у пунктах пропуску через державний кордон України – митницею за погодженням із прикордонними військами;
2) у пунктах на митному кордоні України, що є межами спеціальних митних зон – митницею самостійно;
З) на територіях i в приміщеннях підприємств, що зберігають товари та інші предмети під митним контролем, – митницею самостійно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Інше на тему: Порядок митного оформлення товарів та предметів, що переміщуються через митний кордон України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок