Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Державна служба і державне управління Великобританії

Державна служба і державне управління Великобританії

Назва:
Державна служба і державне управління Великобританії
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
16,48 KB
Завантажень:
137
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Контрольна робота
на тему:
Державна служба і державне управління Великобританії


Зміст
Вступ…………………………………………………………………3
1 Загальні географічні відомості про державу…………………….….……4
2 Організація податкової служби…………………………………………….7
3 Політичний огляд Великобританії ……………….……………….………10
3.1 Політичний устрій………………………………..…………………….10
3.2 Економічний розвиток………………………………………….…...….12
3.3 Колоніальна політика……………………………………………..…….15
3.4 Ірландське питання………………………….……………….………….16
3.5 Визначення корпусу вищих державних службовців………………….16
3.6 Загальні вимоги до зайняття посад вищих державних службовців….17
4 Міжнародні пріоритети Сполученого Королівства та громадська дипломатія…………………………………………………………………..18
Висновки…………………………………………………………..…20
Список використаної література……………………...……...…….22


Вступ
Метою написання контрольної роботи є закріплення та узагальнення знань з дисципліни «Державне управління». Вивчення якої є, на мою думку, необхідним для оволодіння майбутньою спеціальністю.
Тема: “Державна служба і державне управління Великобританії”, що була обрана для написання роботи є, на мою думку досить актуальною. Особливо в сучасних умовах, коли проходить безперервний процес глобалізації в якому України приймає безпосередню участь. На даний момент для нашої держави актуальним є питання входу до Європейського Союзу, тому для мене, як для майбутнього спеціаліста у галузі зовнішньоекономічної діяльності важливим є знання в області державного управління зарубіжних країн, зокрема, як вже зазначалось вище Великобританії.
Об’єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії за своїм державним устроєм суттєво виділяється серед інших країн. А контрольна робота, містить безпосередню інформацію про державну службу та державне управління даної країни. Англія внесла свій суттєвий вклад в становлення сучасних політичних та державних інститутів. Так як її політичний і державний інститут формувався протягом багатьїх років у моїй роботі, крім основних питань, розглянуті також історичні та географічні питання.
Підсумком написання роботи є зіставлення державного управління та державної служби Великобританії та України. Такий аналіз є досить актуальним для України, зважаючи на ситуацію, що склалась у вищих ешалонах влади нашої Батківщини.


1 Загальні відомості про державу.
Великобританія (Об'єднане Королівство) – острівна держава, велика частина території якого розташована на двох великих островах, розділених водами Ірландського моря.
Загальна площа Великобританії складає 244 017 кв. км.
Населення Великобританії 58 395 тисяч чоловік
Столиця – Лондон.
Офіційно країна називається Об'єднане Королівство Великобританії і Північної Ірландії. У його склад входять чотири країни: Англія, Шотландія й Уельс, розташовані на острові Британія, і Північна Ірландія. Остання розташована на одному острові з Незалежною Республікою Ірландія. Таким чином, загальну сухопутну границю Великобританія має тільки з Ірландією.
Британські острови лежать у північно-західного узбережжя Європи. Британські острови оточені безліччю дрібних островів. На південно-заході від острова Британія розташовані острови Силли, а до Півночі від Уельсу острів Англси. На західному і північному узбережжях Шотландії розташовані численні дрібні острови, що входять до складу Великобританії. Найбільш важливими з них є Оркнейські Шетландскі острова. З заходу Великобританія омивається водами Атлантичного океану, а зі сходу водами Північного моря. З півдня Великобританія граничить із Францією найближчим і найбільш розвитим сусідом, що має з нею загальні водні границі. Основне сполучення між державами здійснюється через протоку Ла-Манш (британці називають її «Англійський канал»), по дну якого наприкінці двадцятого століття був прокладений тунель для швидкісного залізничного сполучення. До цього сполучення між двома країнами здійснювалося водним або повітряним шляхом. Також найбільш близькими сусідами Великобританії є Бельгія і Нідерланди, значно далі розташовані Данія, Німеччина, Норвегія.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Інше на тему: Державна служба і державне управління Великобританії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок