Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Аудит зобов’язань розрахунків, щодо імпортних операцій ТОВ “Ольвія”

Аудит зобов’язань розрахунків, щодо імпортних операцій ТОВ “Ольвія”

Назва:
Аудит зобов’язань розрахунків, щодо імпортних операцій ТОВ “Ольвія”
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
13,50 KB
Завантажень:
233
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Аудит зобов’язань розрахунків, щодо імпортних операцій ТОВ “Ольвія”
План роботи
 


ВСУП
В умовах ринку підприємства, інші об'єкти, що хазяюють, вступають у договірні відносини по використанню майна, коштів, проведенню комерційних операцій і інвестицій.
Власники, і насамперед колективні власники - акціонери, пайовики, а також кредитори, позбавлені можливості самостійно переконатися в тім, що всі численні операції підприємства, найчастіше дуже складні, законні і правильно відбиті в звітності, тому що звичайно не мають доступу до облікових записів, ні відповідного досвіду, і тому мають потребу в послугах аудиторів.
Потреба в послугах аудитора виникла в зв'язку з наступними обставинами:
1) можливість необ'єктивної інформації з боку адміністрації у випадках конфлікту між нею і користувачами цієї інформації (власниками, інвесторами, кредиторами);
2) залежність наслідків прийнятих рішень (а вони можуть бути дуже значні) від якості інформації;
3) необхідність спеціальних знань для перевірки інформації;
4) часта відсутність у користувачів інформації доступу для оцінки її якості.
Усі ці передумови привели до виникнення суспільної потреби в послугах незалежних експертів, що мають відповідні підготовку, кваліфікацію, досвід і дозвіл на право надання такого роду послуг.
Мета курсової роботи – розглянути і докладно проаналізувати всі аспекти аудиту зобов’язань, щодо імпортних операцій.
Предмет курсової роботи полягає в дослідженні економічних, організаційних, інформаційних характеристик аудиту зобов’язань, щодо імпортних операцій.


1.Організація та методика аудиту зобов’язань, щодо імпортних операцій на підприємстві ТОВ “Ольвія”.
1.1.Мета і завдання аудиту зобов’язань, щодо імпортних операцій на підприємстві ТОВ “Ольвія”.
Ціль аудита - рішення конкретної задачі, що визначається законодавством, системою нормативного регулювання аудиторської діяльності, договірним зобов'язанням аудитора і клієнта.
Предметом аудиту зобов’язань, щодо імпортних операцій є господарські операції, оцінка яких виражена в іноземній валюті, інші операції, пов'язані з розрахунками з іншими контрагентами, що складають господарську діяльність підприємства.
Метою аудиту зобов’язань, щодо імпортних операцій є встановлення відповідності методики обліку зовнішньоекономічних операцій, що застосовується на підприємстві, чинним нормативним актам України в період, що перевіряється, виявлення наявних помилок або відхилень та ступеня їх впливу на достовірність бухгалтерської звітності.
Завдання аудиту зобов’язань, щодо імпортних операцій обумовлені особливим законодавчим регулюванням даного виду фінансово-господарської діяльності, специфічним порядком оподаткування суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності при її здійсненні. Завданнями аудитора з аудиту зобов’язань, щодо імпортних операцій є:
1).перевірка установчих документів підприємства з метою визначення законності здійснення зовнішньоекономічної діяльності;
2).перевірка наявності ліцензії (у разі необхідності) на здійснення операцій з валютними цінностями;
3).перевірка наявності зовнішньоекономічних контрактів, їх реєстрації в спеціальному журналі, визначення достовірності та обгрунтованості взаємних зобов'язань сторін за контрактами, відповідності юридичного оформлення контрактів вимогам чинного законодавства;
4).перевірка правильності документального оформлення імпортних операцій для виявлення невідповідності в даних бухгалтерського обліку та причин розбіжностей;
5).вивчення й аналіз форм розрахунків з нерезидентами, що застосовуються на підприємстві, та своєчасність виконання цих розрахунків; |
6).перевірка дотримання правил платіжної дисципліни та строків розрахунків, встановлених чинним законодавством у сфері зовнішньоекономічної діяльності;
7).перевірка законності операцій з купівлі-продажу валюти для проведення розрахунків з іноземними партнерами;
8).перевірка ведення бухгалтерського обліку імпортних операцій по кожному контракту;
9).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Інше на тему: Аудит зобов’язань розрахунків, щодо імпортних операцій ТОВ “Ольвія”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок