Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Розрахункова частина до диплому: Організація оплати праці в сучасних умовах і шляхи її удосконалення

Розрахункова частина до диплому: Організація оплати праці в сучасних умовах і шляхи її удосконалення

Назва:
Розрахункова частина до диплому: Організація оплати праці в сучасних умовах і шляхи її удосконалення
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,33 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Розрахункова частина до диплому: Організація оплати праці в сучасних умовах і шляхи її удосконалення
План


1. Техніко-економічна характеристика ТОВ “Тетріс”
Товариство з обмеженою відповідальністю “Тетріс” утворено і зареєстровано Жовтневою районною Радою народних депутатів м. Києва у 2000 році і діє на підставі Законів України: “Про господарські товариства”, “Про власність”, “Про підприємства” та інших нормативних актів України, а також власного Статуту і Установчого договору, які визначають порядок створення, діяльності, організації, реорганізації і ліквідації підприємства.
Підприємство має самостійний баланс, діє на основі повного господарського розрахунку, взаємоокупності та самофінансування, самостійно планує свою діяльність та визначає її напрямки.
Підприємство несе відповідальність за своїми зобов’язаннями у межах належного йому майна, на яке, за законодавством України, може бути звернене стягнення.
Засновник підприємства несе відповідальність по боргах підприємства в межах його внеску до Статутного фонду.
Підприємство діє з метою розвитку в країні ринкових відносин, формування ринку товарів, послуг та насичення його за рахунок розвитку сфери виробництва, товарообміну, впровадження науково-технічних розробок.
Для вирішення статутних цілей предметом діяльності підприємства в країні та за її межами визначаються:
виготовлення та реалізація виробів поліграфічної промисловості, в тому числі оптова та роздрібна торгівля поліграфічними матеріалами;
надання науково-технічних, виробничих, маркетингових, посередницьких, консалтингових послуг.
Підприємство діє на базі власності Засновника.
Майно підприємства становлять основні фонди та оборотні кошти, інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі підприємства.
Для досягнення цілей дяльності підприємства Засновником створено Статутний фонд. На підприємстві створюються фонди виробничого і соціального розвитку, резервний та інші. Питання про створення та використання фондів, а також нормативів відрахувань до них визначаються Засновником.
Збитки підприємства відшкодовуються за рахунок резервного фонду, а при його недостатності – за рахунок інших фондів і майна підприємства.
Організаційна структура підприємства ТОВ “Тетріс” характеризується наступною схемою (рис. 1.1).
Рис. 1.1. Організаційна структура ТОВ “Тетріс”.
Відносна нерозгалуженість структури базового підприємства пояснюється його невеликими розмірами і терміном дії. З розширенням обсягів діяльності, утворенням філій і представництв планується відповідне збільшення ланок організаційної структури.
Що стосується клієнтів підприємства, то ринок поліграфічних послуг, на якому функціонує ТОВ «Тетріс», характеризується дуже великою кількістю конкурентів. Питання в тому, щоб визначити, як саме вся сукупність різних категорій замовників та споживачів реагує на різноманітні спонукальні прийоми маркетингу (різні характеристики рекламного звернення, ціни, рекламні аргументи і т.п.).
Основну діяльність ТОВ «Тетріс» веде на ринку поліграфічних послуг, додрукарської підготовки, друку і післядрукарській доробці поліграфічної продукції. Переважна більшість клієнтів компанії в даний момент відносяться до наступних сегментів:
- рекламної поліграфії;
- книжково-журнальної поліграфії;
- паперово-білової продукції.
Конкуренція на ринку поліграфічних послуг досить висока, але трохи однобока. Вона обумовлена, як і скрізь на українському ринку, невеликою кількістю пропозицій, малими бюджетами клієнтів.
Ця особливість ситуації на ринку і породжує фірми-одноденки, що, спекулюючи на бажанні клієнта заощадити якнайбільше, друкують з дуже низькою якістю і примітивною післядрукарською доробкою.
Вітчизняний виробник товарів і послуг, що поки в'яло і неохоче виступає замовником через відсутність коштів, має досить слабке розуміння про те, що можна зробити з папером. Але вітчизняний виробник – це саме той резерв, що існує в ринку поліграфії.
2. Аналіз майна підприємства та його джерел
Дослідимо тепер склад і структуру майна та його джерел аналізуємого підприємства (табл.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Інше на тему: Розрахункова частина до диплому: Організація оплати праці в сучасних умовах і шляхи її удосконалення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок