Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Коротка економічна характеристика підприємства у вигляді письмових висновків та аналітичних таблиць

Коротка економічна характеристика підприємства у вигляді письмових висновків та аналітичних таблиць

Назва:
Коротка економічна характеристика підприємства у вигляді письмових висновків та аналітичних таблиць
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
12,93 KB
Завантажень:
302
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Коротка економічна характеристика підприємства у вигляді письмових висновків та аналітичних таблиць
Інформація про організаційну структуру підприємства
На підприємстві використовується безцехова структура. Виробнича частина ділиться на такі підрозділи:—
дільниця підготовки до друку;—
дільниця друку;—
палітурна дільниця.
Керівництвом друкарнею займається адміністрація на чолі з головою правління.
Крім цього є відділ технічного та експлуатаційного забезпечення і адміністративно-господарська група.
Опис обраної, облікової політики
Фінансова звітність підприємства була підготовлена шляхом трансформації бухгалтерських звітів, що складені за 2000 рік відповідно до Наказу Міністерства фінансів України щодо складу та порядку заповнення річного звіту підприємства дотриманням схвалених ДКЦПФР Методичних рекомендацій з транформапії бухгалтерської звітності відкритих акціонерних товариств та підприємств-емітентів облігацій у фінансову звітність бухгалтерський облік організований і ведеться по журнально-орендні формі відповідно де Положення про організацію бухгалтерського обліку І звітності в Україні затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03. 04. 94р. №250 з наступними змінами та доповненнями та Вказівок щодо організації бухгалтерського обліку в Україні від 07. 05. 93р. N^25.
Господарські операції відображені в обліку методом с\ цільного і безперервного документування.
Основні Засоби відображені в обліку за фактичними витратами на їх придбання . доставку, встановлення, спорудження і виготовлення Нарахування амортизації основних засобів проводиться у відповідності з українським податковим законодавством. До 01. 07. 1997 року нарахування амортизації проводилось прямолінійно з єдиними встановленими державою нормами.
З 01. 07. 1997 року амортизація нараховується методом зменшення залишку, шляхом використання встановлених норм до залишкової вартості основних засобів на початок звітного періоду
Об'єктами нематеріальних активів підприємства було визначено комп'ютерне програмне забезпечення, зі строком корисного використання до 10 років та прямолінійною амортизацією.
Запаси включають сировину та матеріали, паливо, запасні частини, готову продукцію, МШП на складі. Запаси обліковуються за собівартістю, яка включає витрати на придбання, доставку. Грошові кошти включають суму грошей в касі і р/р в банку.
Дебіторська заборгованість відображається за реальною вартістю, тобто з вирахуванням оцінених сумнівних боргів
Записи в облікових регістрах проводиться на підставі первинних документів згідно вимог Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24. 05. 95р. №88.
Бухгалтерський облік всіх господарських операцій і калькулювання собівартості продукції проводиться із застосуванням електронно-обчислювальної техніки.
Інформація про основні види товарів або послуг, що їх виробляє чи пропонує підприємство
Основні види діяльності: випуск газет, книжково-журнальної, бланкової, етикеткової, плакатної і буклетної продукції а також послуги до друкарської підготовки видань у вигляді фотовиводу.
Інформація про основні ринки збуту та основних клієнтів
Збут продукції здійснюється на території України, переважно Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька та Тернопільська області Інформація про особливості стану розвитку галузі виробництва , в якій здійснює діяльність підприємство
Поліграфічна промисловість дуже перспективна галузь, особливо в розвинутих країнах. В Україні з наростанням промислового виробництва настає потреба в високоякісних поліграфічних послугах по виробництву етикеткової та пакувальної продукції Постала необхідність впровадження нової високотехнологічної поліграфічної техніки, яка забезпечить високу якість продукції
Інформація про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) підприємства.
В поліграфічній промисловості України справжньої конкуренції не спостерігається, бо ще не вистачає сучасної техніки на підприємствах, яка коштує дуже дорого.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Інше на тему: Коротка економічна характеристика підприємства у вигляді письмових висновків та аналітичних таблиць

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок