Головна Головна -> Інше українською -> Економічні теми -> Розробка, оформлення та реєстрація знаків для товарів і послуг. Будівельна фірма «Затишок»

Розробка, оформлення та реєстрація знаків для товарів і послуг. Будівельна фірма «Затишок»

Назва:
Розробка, оформлення та реєстрація знаків для товарів і послуг. Будівельна фірма «Затишок»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,67 KB
Завантажень:
459
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Практична робота №
Розробка, оформлення та реєстрація знаків для товарів і послуг
«Будівництво індивідуального житла»


Будівництво індивідуального житла
Індивідуальне житло –розкіш, яку в наш час і в нашій країні може дозволити далеко не кожен, однак тенденція до зростання будівництва такого житла існує вже зараз. Забудованість районних центрів, забруднення повітря великим напливом автомобілів спонукають людей шукати затишний куточок, з своїм садом, де повітря чистіше. Переваги індивідуального житла є досить значущими : по–перше, це відсутність надокучливих сусідів з усіх боків, по-друге – свобода вибору форми свого житла, не обмежуючись стабільною “коробкою” сучасних квартир, по-третє – для господарів чудова можливість розвести своє господарство, завести не одного улюбленця.
Однак недоліком на даний час є ціна такого житла, збільшення комунальних платежів, небезпека протизаконного вторгнення і т.д.
У нашому місті уже з’явилось дуже багато нових мікрорайонів та навіть поселень у так званих “зелених зонах”, де сім’ям пропонують затишне елітне житло, вдалині від міського шуму та бруду. Тобто процвітання будівельної сфери є беззаперечним фактом і чим далі – тим більше.
Будівельні компанії пропонують широкий спектр послуг як для замовників – юридичних осіб, так і для кожного окремого клієнта. Любі реальні забаганки споживача будуть враховані. Крім того, висококваліфіковані спеціалісти можуть дати безліч порад щодо будівництва житла, допомогти вибрати найоптимальніший варіант із багатьох запропонованих.
На даний час будівництво є однією з найбільш популярних галузей підприємництва. Вулиці всього міста продовжують забудовуватись, будинки за містом і на околицях “ростуть” на очах. Тому, беззаперечно між фірмами існує жорстка конкуренція за кожного клієнта, тому керівництво докладає всіх зусиль, щоб виділить серед одноманіття своїх конкурентів. Тобто, можна зробити висновок, що дана сфера є як і найбільш привабливою для підприємництва, так найбільш складною у плані утримання своїх позицій на ринку
Будівельна фірма «Затишок»
«Комфорт та спокій у Вашій оселі»
Якість, надійність та комфорт – основні пріоритети спеціалістів будівельної фірми «Затишок».
Приватне підприємство "Затишок" здобуло значних успіхів у сфері будівництва та завдяки пофессіоналізму, надійності, гарантії на виконані роботи завоювало прихильність та довіру багатьох своїх замовників.
Фірма володіє власною промисловою базою, автотранспортом, будівельними машинами та механізмами. Разом із розширенням будівництва – з кожним роком розширюється коло наших парнерів. Зараз ми ведемо тісну співпрацю з більш ніж двома десятками компаній та фірм, серед яких є як українські , так і зарубіжні.
Підприємство виконує цілий комплекс робіт, які включають будівництво, оздоблювальні роботи, дизайн інтер’єру та екстер’ру, проектування об’єктів тощо.
На підприємстві працює кваліфікований, досвідчений і творчий персонал. Серед них знамениті архітектори, конструктори, інженери-будівельники, декоратори та інші фахівці в сфері будівництва.
Після багатьох років роботи з людьми ми досягли високого рівня порозуміння. До кожного замовника ми знаходимо індивідуальний підхід, через що кожен з них залишається задоволеним.
Отже, будуйтесь разом з будівельною фірмою «Затишок» і Ваша оселя нікого не залишить байдужим.
Розробка даного знака розпочинається з вивчення сфери вибраної діяльності, аналіз конкурентів, вибір інформації, яку буде нести товарний знак, перевірка знаку на неповторність.
Цільова аудиторія – фізичні та юридичні особи, бажаючи побудувати індивідуальне житло.
Заходи щодо просування послуги на ринку:
ефективний маркетинговий план, на основі якого будуть здійснюватися всі наступні заходи;
широкомасштабна реклама на біг-бордах, у мас-медіа, періодичних виданнях;
масова розсилка брошур з описом послуги з метою ознайомити потенційних споживачів з корисними властивостями послуг та перевагами над іншими конкурентами;
запровадження гнучкої системи знижок;
пропозиції обслуговування під час певного строку;
акції, знижки, пільги для молодих сімей;
надання знижок для постійних клієнтів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Розробка, оформлення та реєстрація знаків для товарів і послуг. Будівельна фірма «Затишок»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок